Menu
Najnowsze trendy wesela 2021. Zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości weselnych, dodatki i akcesoria ślubne.

Najnowsze trendy wesela 2021. Zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości weselnych, dodatki i akcesoria ślubne.

W życiu człowieka przychodzi taki moment, w którym marzenie z beztroskich lat młodości o tym jednym, wyjątkowym dniu urzeczywistnia się. Mowa tutaj oczywiście o Ceremonii Zaślubin. Nagle zaczyna się etap planowania z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby ten dzień zapadł na długo w pamięci nie tylko Młodych, ale również gości.

1. Organizacja:

Eleganckie zaproszenia na ślub

Przygotowujesz się do ceremonii zaślubin i starasz się dopracować każdy jej szczegół? Spójne, dobrze przemyślane elementy dekoracyjne są niezwykle ważne i podkreślają nasz styl oraz gust. Wiele par pragnie, aby ich ślub, a także wesele były organizowane w konkretnej stylistyce, która wymaga od nas szczególnego dopracowania i dbałości o szczegóły. Bez wątpienia zaproszenia ślubne również stanowią istotny element tego procesu. To właśnie one stanowią zapowiedź całego wydarzenia i wprowadzają gości w klimat zbliżającego się wesela.

Księgi Gości weselnych

Księga gości ślubnych na spirali w twardej oprawie pomoże w zatrzymaniu ważnych momentów na dłużej. Dzięki wpisom gości, którzy towarzyszą Wam w tym szczególnym dniu powstanie piękna pamiątka na długie lata. W księdze gości prócz wpisów można także wklejać zdjęcia z fotobudki zrobione przez gości w zabawnych strojach podczas uroczystości.

Naklejki i zawieszki na alkohol - estetyczna dekoracja stołu weselnego

Napoje wyskokowe kojarzą się często z gorzkim smakiem i bólem głowy. Uważamy jednak, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dlaczego więc nie upiększyć wyglądu butelek ustawianych na stolikach? Zadbaj o eleganckie naklejki na alkohol, aby zabawa do białego rana była jeszcze lepsza! Zastanawiasz się, co wyróżnia oferowane przez nas naklejki? To ich niebanalny wygląd oraz jakość. Przede wszystkim etykiety są estetycznym dodatkiem, który może stanowić także świetną pamiątkę z danego wydarzenia. Dzięki personalizacji projektu, masz możliwość dodania własnego tekstu - imienia, daty czy nazwy uroczystości.

Słodkie podziękowanie - naklejki na ciasto

Po Weselu często zostaje nam wiele ciasta, ale kto to wszystko ma zjeść? W takiej sytuacji decydujemy się na wręczenie słodkości gościom. Aby pudełko stało się kolejnym wyjątkowym elementem tego wielkiego wydarzenia proponujemy Państwu naklejki na pudełka na ciasto. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać nasze efektowne naklejki podziękowania na pudełka z ciastem? Ponieważ jest to nie tylko ciekawa forma podziękowania zaproszonym na uroczystość, ale także świetna dekoracja. Opakowania ozdobione spersonalizowanymi etykietami prezentują się zachwycająco. Każda obdarowana osoba z pewnością poczuje się znakomicie. To ogromny ukłon w stronę gości.

Naklejki na podziękowania w kształcie serca

Naklejki serce podziękowania za przybycie dla gości na ślub z imionami są praktycznym i nieodłącznym elementem każdej imprezy. Na naklejce zamieszcza się imiona i datę uroczystości, często krótki tekst typu "dziękujemy". Naklejki serca to jednocześnie dekoracja opakowania z upominkiem dla gości, a także forma podziękowania za przybycie.

Numeracja na stoły weselne na szkle akrylowym

Nadruk na plexi to absolutny fenomen tego sezonu. Coraz więcej par decyduje się na numerację stolików na sali. Każdy stolik posiada swój własny numer, co spowoduje, że każda wchodząca osoba będzie wiedziała, które miejsce powinna zająć. Niewątpliwie takie numerki ułatwią logistyczne rozprowadzenie gości na sali.

Gadżety na Wieczór Panieński

Wieczór Panieński to ostatnia noc, podczas której przyszła Panna Młoda może szaleć pod panieńskim nazwiskiem. Prezentujemy Wam propozycje prezentu dla Waszej koleżanki, która już niedługo wyjdzie za mąż.

2. Podziękowania dla gości weselnych:

Personalizowane magnesy podziękowania dla gości

Nie masz pomysłu na to co podarować gościom w podziękowaniu za przybycie? To proste! Każdy kojarzy te stare aparaty, z których zdjęcia wywoływane były natychmiastowo. Mowa tu o Polaroidach. Magnes w ich kształcie to idealny pomysł na drobny, ale sentymentalny upominek. Stwórz wyjątkową i oryginalną kartkę z życzeniami na magnesie. Możesz mieć pewność, że bliska osoba będzie mieć ten upominek zawsze w zasięgu wzroku - na lodówce! Na magnesie możesz dodać własny tekst i zdjęcia.

Bileciki z podziękowaniem

Bileciki z nadrukiem są rewelacyjnym dodatkiem na podziękowania dla gości weselnych. Pozwalają na podziękowanie rodzinie i znajomym za ich obecność w szczególnym dniu. Dobrze prezentują się ułożone na talerzach czy też przyczepione małą klamerką do szklanek lub serwetek.

Naklejki na lizaki

Samoprzylepne okrągłe naklejki na lizaki to dobry pomysł na przyozdobienie upominków dla gości weselnych. Naklejki są personalizowane przez co każdy z gości poczuję się wyjątkowo.

3. Pomysł na prezent dla Pary Młodej:

Miłość na obrazie

Jeśli na ślub wybierasz się w roli gościa koniecznie powinieneś mieć ze sobą prezent. Młoda Para z pewnością będzie zachwycona z otrzymania obrazu z nimi w roli głównej. Poszukaj ich wspólnego zdjęcia, lub poproś o przesłanie czegoś Tobie i w łatwy sposób za sprawą naszego kreatora umieść zdjęcie na płótnie. Nasze obrazy cechują się najwyższą jakością druku, sam w sobie produkt sprawia wrażenie faktycznie namalowanego ze względu na fakturę farb, którą maszyna nanosi na tworzywo. Dla osób wymagających personalizacji, lub zwyczajnie oryginalnego i unikatowego prezentu dla nowożeńców polecamy personalizowane kubki i koszulki dla męża i żony. Jeśli jednak chcecie podarować młodej parze drobny, ale efektowny upominek zachęcamy do zapoznania się z nadrukiem na szkle akrylowym, pleksi, które pięknie prezentuje się w różnego rodzaju wnętrzach.

4. Podziękowania dla rodziców i świadków

Świadek to bardzo ważna osoba na Weselu. Specjalnie dla niego przygotowaliśmy koszulki i złote kubki premium które dodatkowo możesz spersonalizować jego imieniem.

Najważniejsi jednak tuż po Młodej Parze bez wątpienia są rodzice. W ramach podziękowania im za trud i dobro włozone w nasze wychowanie przygotowaliśmy personalizowane podziękowania dla rodziców na szkle akrylowym, plexi. Wyrazem wdzięczności i ogromnym ukłonem w stronę rodziców jest również obraz z ich, lub waszym wspólnym zdjęciem.