Wysyłka w 1 dzień
0
0
Menu

Opinie naszych Klientów

5.0
Na podstawie 32412 opinii
Kamila
Piękny prezent, szybka realizacja i wysyłka Polecam
Minuta temu
Katarzyna
Na znanych stronach nie mogłam wgrać pliku, tutaj bez problemu, do tego ekspresowa wysyłka i rozsądna cena.
17 minut temu
Beata
Dziękuję. Wszystko super. Zdjęcia w tym rozmiarze nawet z telefonu wyszły genialnie. Nie spodziewałam się takiego efektu. Ponadto wysyłka była ekspresowa. Na pewno wrócę ;)
Godzina temu
Monika
Bardzo dobre wykonanie, zdjęcia widoczne, staranna robota. Dziękuję:)
17 godzin temu
Jerzy
Bardzo solidna firma. Wydruki bardzo dobrej jakości. Serdecznie polecam
Dzień temu
Paweł
Bardzo polecam! Wgranie projektu bezproblemowe, bardzo szybki czas realizacji i dostawy. Jakość bez zastrzeżeń. Dziękuję i pozdrawiam. Paweł Rząsowski
Dzień temu
Katarzyna
Szybka i sprawna transakcja :-) polecam serdecznie.zawieszka pięknie wykonana
Dzień temu
Piotr
Super
Dzień temu
Piotr
Super
Dzień temu
Klaudia
Dzień temu
Małgorzata
Fantastyczna pamiątka! Byłam trochę sceptyczna i w kreatorze nie da się rozciągnąć/skrócić tylko jednej krawędzi zdjęcia - jedynie zmienić rozmiar całości, ale i tak wyszło pięknie! Polecam!
Dzień temu
Jerzy
Serdecznie polecam. B. dobra jakość oraz szybka i bezproblemowa obsługa. Polecam
Dzień temu
Paulina
Bardzo sprawnie, szybko bez problemu produkt zgodny z oczekiwaniem
Dzień temu
Sylwia
Super wykonanie.Mąż szczęśliwy.
2 dni temu
Romka
Od lat prezenty kupuję w waszej firmie. Świetna jakość! Świetne ceny! Na pewno wrócę przy kolejnej okazji
2 dni temu
Ewa
Wszystko poszło sprawnie. Prezent dotarł na czas.
2 dni temu
Małgorzata
2 dni temu
Małgorzata
Bardzo fajny fartuch,. Szybkie wykonanie i dostawa. Polecam! :)
2 dni temu
Monika
Wszystko super Szybka realizacja zamówienia Polecam zdecydowanie
2 dni temu
Aleksandra
3 dni temu
Marta
3 dni temu
Marta
3 dni temu
Marta
3 dni temu
Joanna
Zawieszka idealna na prezent, bardzo ładnie zapakowana. Szybka realizacja. Polecam! 😊
3 dni temu
Arleta
Wspaniale wykonanie, swiwtna obslugai bardzk pomocna. Polecam kazdemu z calego serca❤️
3 dni temu
Mateusz
Klasa. Szybka realizacja, świetna jakość
3 dni temu
Natalia
Super, prezent się udał, dziękuję ❤️
3 dni temu
Agnieszka
Super
3 dni temu
Agnieszka
Polecam
3 dni temu
Małgorzata
Super obsluga!!! Zdjecie pieknie wykonane, szybka wysylka . Dziekuje, polecam bardzo!!!
3 dni temu