Menu
Prezenty dla Babci

Prezenty dla Babci

Ukochana babcia to członek rodziny, którego zawsze chcemy traktować wyjątkowo. Dzień Babci, jej urodziny czy imieniny to znakomite okazje, aby podziękować jej za ciepłe serce i dobroć, która emanuje z jej strony. Jeśli szukasz upominku, który będzie odpowiedni dla seniorki, to koniecznie przejrzyj prezentowaną kategorię. Z pewnością znajdziesz w niej pomysł na prezent dla babci w formie fotoProduktów, które są jedyne w swoim rodzaju. Poznaj wszystkie z nich już dziś i zaskocz swoją ukochaną seniorkę miłym gestem!

FotoKalendarz Klasyczny
13 stron A3+
49,00 zł
39,00 zł
fotoKalendarz drewniany dla babci i dziadka prezent od wnuków
30 x 44 cm, kalendarium jednodzielne
49,90 zł
Magnes ze zdjęciem okrągły złota ramka twój tekst
Magnes okrągły, średnica 7 cm
4,90 zł
FotoKalendarz Kochanym Dziadkom
13 stron, A3+
49,00 zł
39,00 zł
fotoKalendarz Mega Foto Imieniny
13 stron, A3+
49,00 zł
39,00 zł
Fotokalendarz dla Babci i Dziadka Jednodzielny Kolaż Zdjęć
wyrywane kalendarium, 31,5 x 47 cm
29,90 zł
24,90 zł
fotoMagnesy Kwadrat 8 sztuk z opakowaniem świątecznym białym
Gratis świąteczne opakowanie
45,00 zł
35,00 zł
fotoMagnesy Kwadrat 8 sztuk z opakowaniem świątecznym czerwonym
Gratis świąteczne opakowanie
45,00 zł
35,00 zł
Fotokalendarz dla Babci i Dziadka Jednodzielny Klasyczny
wyrywane kalendarium, 31,5 x 47 cm
29,90 zł
24,90 zł

Jaki prezent dla babci wybrać?

Oferujemy wiele rozmaitych propozycji, które stanowią znakomitą inspirację i pomysł na elegancki i wyjątkowy prezent dla babci. Najlepiej, gdy poznasz wszystkie nasze fotoProdukty i wybierzesz ten z nich, który będzie idealny dla Twojej ukochanej seniorki. Być może brakuje jej jakiegoś gadżetu użytku codziennego, a może pusta ściana wymaga dekoracji? Z poniższej listy bez wątpienia wybierzesz coś kreatywnego i odpowiedniego do okazji.

Ramki ze zdjęciem jako sentymentalna pamiątka

Zdecydowanie oferowane ramki ze zdjęciami to sentymentalna pamiątka nie tylko dla babci, ale dla całej rodziny. Odwiedzając najstarszą członkinię rodziny możesz zawsze cieszyć oko wspólną fotografią, którą babcia może codziennie oglądać i myśleć o Tobie, gdy będziesz daleko.

Magnesy drewniane jako ozdoba lodówki

Większość babć uwielbia magnesy na lodówkę. Ty możesz podarować jej zupełnie oryginalny model ze zdjęciem wnuków lub całej rodziny. To drobny upominek, jednak pełen emocji i sentymentu.

Kartki z życzeniami jako dodatek do upominku

Kartki z życzeniami uzupełnione wybraną przez Ciebie treścią i fotografią będą z pewnością miłym zaskoczeniem dla każdej babci. Taka forma prezentu będzie mogła przez wiele lat stać na półce koło fotela i przypominać o sobie każdego dnia.

FotoObrazy na płótnie jako dekoracja ścienna

Dekoracje ścienne to znakomite elementy dekoracyjne każdego pokoju. Teraz w babcinym wnętrzu może pojawić się znakomity fotoObraz przedstawiający całą rodzinę, która spotkała się na rodzinnym zjeździe. Seniorka z pewnością będzie oczarowana takim upominkiem.

FotoKalendarze jako organizacyjny gadżet

FotoKalendarz to kolejna propozycja prezentu dla babci, który jednocześnie pozwala jej zorganizować czas. Dzięki temu nie zapomni o ważnej wizycie lekarskiej, badaniu czy urodzinach wnuków. Dodatkowo na głównej stronie może być widoczne wybrane przez Ciebie zabawne zdjęcie, które zawsze poprawi seniorce humor, gdy tylko będzie sprawdzać datę.

FotoKsiążki jako nowoczesny album

FotoKsiążki to formy nowoczesnych albumów, które pozwalają cieszyć się wspomnieniami. Zdjęcia umieszczone wewnątrz możesz wybrać samodzielnie i na każdej stronie umieścić fotografię z krótkim opisem danej chwili.

Jak urozmaicić prezent dla babci od wnuków?

Jak spersonalizować wybrany prezent dla babci od wnuków? Przede wszystkim doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z dostępnego na naszej stronie kreatora, który jest prostym w obsłudze narzędziem. Intuicyjne opcje pozwalają wygodnie korzystać z każdej funkcji, wśród których możesz znaleźć możliwość wgrania własnej fotografii, wykadrowania ujęcia oraz dodania tekstu. Może to być imię babci, hasło „Sto lat!” z okazji jej urodzin lub po prostu życzenia płynące prosto z serca.

Wysokiej jakości prezenty dla babci, które będą znakomitą pamiątką

Wszystkie z oferowanych nowoczesnych prezentów dla babci zachwycają wysoką jakością i starannym wykonaniem. Doskonała rozdzielczość sprawia, że nadrukowane zdjęcie zachowuje wszystkie szczegóły, a każdy detal przecież może mieć znaczenie. Za projekt odpowiadasz wyłącznie Ty, gdyż wykonujemy go zgodnie z kreatorem, z którego korzystają nasi klienci podczas składania zamówienia. Jednak, gdy już prześlesz gotowy wzór, jego wykonanie z pewnością mile Cię zaskoczy. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia, bezpieczny system płatności i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszym asortymentem. Zapraszamy do kontaktu i zakupu!