Menu
Zaproszenia, podziękowania i prezenty na Chrzest

Zaproszenia, podziękowania i prezenty na Chrzest

Chrzest Święty to pierwsze takie wydarzenie w życiu rodziców i małego człowieka, dlatego chcemy, by ten dzień wypadł jak najlepiej i został zapamiętany na długo.

Pierwsze zaproszenia w życiu muszą być piękne

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór zaproszeń na wszystkie ważne ceremonie kościele. Bez wątpienia zaproszenia na chrzest święty wymagają starannej, delikatnej oprawy. Wszystkie proponowane przez nas zaproszenia są idealnie dopasowane do stylistyki tego wydarzenia. Delikatność zastosowanych kolorów sprawi, że przypadną one każdemu do gustu. Jednak jeśli zależy Wam na bardziej chwytającej za serce formie - proponujemy zaproszenia ze zdjęciem Waszego maleństwa – to niezapomnianą pamiątką dla gości, jak i dla rodziców wraz z dzieckiem.

Oryginalne podziękowania dla gości

Szukasz ciekawego sposobu na podziękowanie gościom za ich obecność podczas celebrowania narodzin Twojego dziecka? Z pewnością już masz ogrom zdjęć swojego dziecka na telefonie i możesz wykorzystać je jako magnes.

A może kubek?

Ale to nie wszystko, co możemy Wam zaproponować!

Podczas komunii niezbędnym posiłkiem bez wątpienia jest ciasto. Może to być domowy wypiek czy małe dzieło sztuki w postaci eleganckiego tortu oblanego zjawiskową masą plastyczną. Stąd też później chcemy podziękować gościom za ich obecność, najczęściej dzieląc się tak apetycznymi przysmakami. Warto wyrazić swoją wdzięczność w nietuzinkowy, estetyczny sposób. Jaki będzie najlepszy? Kawałek słodkiego wypieku umieszczony w opakowaniu, które zdobi efektowna naklejka na pudełko na ciasto. Tego dnia znaczenie mają nawet najdrobniejsze szczegóły. Naklejki zawierające w sobie podziękowania dla gości, które można umieścić w dowolnym miejscu - np. na upominkach dla przybyłych osób. To niezaprzeczalnie gustowny gadżet, jaki dodaje elegancji nawet najprostszej i najbardziej banalnej rzeczy.

Podziękowania dla Chrzestnych

Wybierasz się na chrzest, a nie masz pomysłu na prezent?

Informacje na temat wagi dziecka, wzrostu czy godziny, o której przyszło na świat bez wątpienia zostają w pamięci mam na całe życie. Spraw komuś pamiątke na długie lata, która w sposób graficzny przedstawi wszystkie najcenniejsze informacje i z pewnością wywoła na twarzach obdarowanych przeogromny uśmiech.