Menu
Prezenty dla nastolatków

Prezenty dla nastolatków

Wspaniałym pomysłem na prezent dla osób w każdej grupie wiekowej, a szczególnie dla nastolatków, są spersonalizowane fotoProdukty. Każdy nastolatek doceni prezent, w którego przygotowanie trzeba się zaangażować. Sprawdź, jakie prezenty dla nastolatków przygotowaliśmy i wybierz ten, który spodoba się osobie, którą chcesz obdarować. W szerokim asortymencie naszego sklepu z pewnością znajdziesz fotoPrezent, który spełni Twoje oczekiwania.

fotoPuzzle z pudełkiem ze zdjęcia 96 elementów
28 x 19 cm; 96 elementów
39,90 zł
29,90 zł
fotoPuzzle z pudełkiem ze zdjęcia 35 elementów
28 x 19 cm; 35 elementów
39,90 zł
29,90 zł
Ramka Spotify ze zdjęciem na szkle akrylowym mini
W zestawie opakowanie prezentowe
39,00 zł
fotoGrafie Mini - 24 sztuki
5,2 x 8,5 cm, 24 sztuki
39,00 zł
29,00 zł
fotoPuzzle z pudełkiem ze zdjęcia 500 elementów
47,2 x 33,1 cm; 500 elementów
89,00 zł
79,00 zł
fotoKalendarz z magnesem na lodówkę
wyrywane kalendarium, 10 x 20 cm
9,90 zł
fotoGrafie Polaroid - 26 sztuk
7,5 x 9,5 cm, 26 sztuk
34,00 zł
Poduszka ze zdjęciem full foto
Poduszka z wypełnieniem, 40x40 cm
49,00 zł
Ramka Instagram ze zdjęciem na szkle akrylowym mini
W zestawie opakowanie prezentowe
39,00 zł
Szkiełko muzyczne Spotify ze zdjęciem A4
A4 pion, zaokrąglone narożniki
99,00 zł
79,00 zł
Kubek spotify ze zdjęciem ulubiona piosenka
ceramika, 330 ml
39,90 zł
29,90 zł
Ramka z Twoim zdjęciem na szkle akrylowym A4 serce
A4 pion, zaokrąglone narożniki
99,00 zł
79,00 zł
Poduszka ze zdjęciem Spotify
Poduszka z wypełnieniem, 40x40 cm
49,00 zł
fotoKalendarz Dużo Zdjęć A4
13 stron A4
39,00 zł
29,00 zł
Magiczny kubek z napisem kolaż
ceramika, 330 ml
44,00 zł
Złoty kubek z napisem kolaż
ceramika, 330 ml
44,00 zł
Obraz na płycie IZI Spotify 32x45 cm
32x45 cm
79,00 zł
59,00 zł
Obraz na szkle akrylowym IZI full foto
21x30 cm, szkło akrylowe
79,90 zł
59,90 zł
Obraz spotify na szkle akrylowym IZI full foto
21x30 cm, szkło akrylowe
79,90 zł
59,90 zł

Jak wybrać fajne prezenty dla nastolatków?

Wybór odpowiedniego prezentu dla nastolatków nie jest prosty. Dorastające dziecko ma spore oczekiwania względem życia, a także otrzymywanych prezentów. Co więcej, czasami ciężko ocenić to, czego nastolatek potrzebuje, jakie przedmioty lubi oraz co sprawia mu przyjemność. Jeśli nie wiesz, jakie są zainteresowania nastolatka, którego chcesz obdarować prezentem, wybierz uniwersalny podarunek, który spodoba się każdemu i dopasuje się do każdego stylu. Tym podarunkiem są prezentowane w tej zakładce foto prezenty dla nastolatków.

Stanowią one idealne uzupełnienie każdej aranżacji, a do tego można postawić je w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem prezentów ze zdjęciem jest to, że są one bardzo osobiste i sentymentalne. Kupując fotoProdukt, z pewnością dotrzesz do serca nastolatka, którego uda Ci się pozytywnie zaskoczyć. Personalizując fotoPrezenty, możesz wybrać dowolne zdjęcie i opis do poszczególnych produktów. Dzięki temu masz możliwość stworzenia jedynego w swoim rodzaju prezentu dla nastolatka, który zawsze będzie przypominał mu miłe wspomnienia.

Idealny prezent dla nastolatka — fotoProdukty ze zdjęciami

W naszym sklepie Fotobum znajdziesz idealne prezenty dla nastolatków, które zostały wykonane z dbałością o detale. Wybierając foto prezent ze zdjęciem, wywołasz uśmiech na twarzy młodzieńca, który poczuje się doceniony i dowartościowany. Podarowując nastolatkom osobiste, personalizowane prezenty, możesz liczyć na ich zadowolenie, a także prawdziwe odczucia. Młody dorosły z pewnością poczuje się kochany, otrzymując jedyny w swoim rodzaju podarunek. Zaletą foto prezentów dla nastolatków jest również to, że są one kreatywne i zabawne. Tworząc określony fotoPrezent, możesz bowiem wykorzystać zabawne zdjęcia z udziałem zainteresowanego lub wybrać jego śmieszne zdjęcia z dzieciństwa. Możesz także stworzyć wzruszającą kompozycję, wybierając sentymentalne zdjęcia z razem spędzonego czasu.

Różnorodne prezenty dla nastolatków w sklepie Fotobum

Na naszej stronie znajdziesz różnorodne prezenty dla nastolatków, dlatego z pewnością wybierzesz taki, który będzie idealny dla osoby, którą planujesz obdarować. Możesz kupić u nas piękne ozdoby, które będą świetnie prezentować się jako dekoracja pokoju lub postawić na przydatne przedmioty codziennego użytku. Do tej pierwszej kategorii prezentów dla nastolatków zaliczyć można nowoczesne mini-fotografie polaroid, które świetnie skomponują się z drewnianymi spinaczami i jutowymi sznurkami. Jako dekorację możesz wykorzystać także fotoObrazy, ramki ze zdjęciami oraz szkiełka muzyczne. Z kolei praktyczne akcesoria to m.in. kubki, etui na telefon, poduszki czy koszulki z własnym nadrukiem.

Dla rodziców, dla rodzeństwa, dla nastolatków — prezenty ze zdjęciami dla każdego

W naszym sklepie Fotobum znajdziesz zabawne i fajne prezenty dla nastolatków, które z pewnością przypadną im do gustu. FotoPrezenty świetnie sprawdzą się jako podarunek na urodziny, imieniny czy z jakiejś innej ważnej okazji. Młodym dorosłym możesz podarować fotoPrezent także bez okazji, pokazując jak bardzo Ci na nich zależy. Na naszej stronie znajdziesz te i wiele innych fotoProduktów, które możesz podarować, komu tylko chcesz. Oferujemy uniwersalne produkty, a także specjalne serie prezentów na Chrzest, Komunię czy święta. Znajdziesz u nas także prezenty dla chrzestnych, dla rodzeństwa, dziadków czy rodziców. Zachęcamy do dokonywania zakupów oraz do zapoznania się z całą ofertą sklepu. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas prezenty, których potrzebujesz!