Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
Podziękowania dla chrzestnych ze zdjęciem

Podziękowania dla chrzestnych ze zdjęciem

Chrzest Święty to pierwsze takie wydarzenie w życiu rodziców i małego człowieka, dlatego chcemy, by ten dzień wypadł jak najlepiej i został zapamiętany na długo. Prezenty dla chrzestnych to dość duży kłopot. Podarowanie swojemu chrześniakowi bądź chrześnicy wymarzonego upominku spędza sen z powiek wielu chrzestnym, którzy chcą stworzyć na nich dobre wrażenie i dać im coś, co zostanie z nimi na wiele lat. Z tego względu w Fotobum znajdziesz przeróżne prezenty dla chrzestnego, w tym Pikoprint, fotoKsiążki, fotoMagnesy oraz Fotokubki, fotoPoduszki i wiele innych. Wszystkie prezenty dla chrzestnej są doskonale wykonane, cechują się wysoką jakością i zapewnią wiele lat użytkowania.

FotoGrafie 10x15 - 50 sztuk
10x15 cm, 50 sztuk
44,00 zł
Kubek z własnym zdjęciem
ceramika, 330 ml
34,90 zł
Magnes ze zdjęciem okrągły złota ramka na podziękowanie
Magnes okrągły, średnica 7 cm
4,90 zł
MAGNES podziękowanie dla gości na komunię dla chłopca
8 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
Podziękowanie Pierwsza Komunia MAGNES personalizowany
8 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
MAGNES personalizowany podziękowanie na komunię
8 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
Podziękowanie I Komunia MAGNES personalizowany dla chłopca
8 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
Podziękowania komunijne dla gości na komunię
9 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
Podziękowania dla gości na Komunię Magnes kreator komunia
9 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
Magnes ze zdjęciem serce złota ramka
Magnes serce, 8x7 cm
4,90 zł
Zdjęcie na szkle akrylowym na podziękowanie na chrzest A4
A4 pion, zaokrąglone narożniki
89,00 zł
Poduszka ze zdjęciem dla rodziców prezent na podziękowanie
Poduszka z wypełnieniem, 40x40 cm
59,00 zł

Oryginalne podziękowania dla gości

Szukasz ciekawego sposobu na podziękowanie gościom za ich obecność podczas celebrowania narodzin Twojego dziecka? Z pewnością już masz ogrom zdjęć swojego dziecka na telefonie i możesz wykorzystać je jako magnes.

Prezenty dla chrzestnych – jakie warto wybrać?

Prezent na chrzest od chrzestnej z reguły wszyscy traktujemy dość podobnie. Największą popularnością cieszy się złota biżuteria o religijnym charakterze, w tym np. łańcuszki ze złotym krzyżem – idealne zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Taki prezent dla chrzestnej warto jednak dodatkowo urozmaicić i zakupić w Fotobum nietypowe dodatkowe akcesoria, które z pewnością każde dziecko doceni w kolejnych latach swojego życia. Będą bowiem stanowić doskonałą pamiątkę na kolejne dziesięciolecia.

Ciekawe fotoMagnesy

Magnesy to bardzo ciekawe prezenty dla chrzestnej, która chce uwiecznić w nietuzinkowej formie ten bardzo ważny dzień w życiu zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Magnesy mogą występować na podkładzie drewnianym lub metalowym i mogą zawierać wiele bardzo ciekawych zdjęć. Warto, aby na takim prezencie na chrzciny od chrzestnego pojawiła się fotka chrześniaka lub chrześnicy, która zostanie z nimi już na zawsze. Wystarczy gotowy magnes powiesić na ścianie pokrytej magnetyczną farbą lub na lodówce. Możliwości są setki.

FotoKubki ze zdjęciem

Kubki ze zdjęciem to równie ciekawy prezent na chrzciny od chrzestnego, który jest przede wszystkim bardzo praktyczny. Wystarczy, aby rodzice schowali go w bezpieczne miejsce aż do czasu, gdy dziecko będzie mogło samodzielnie z niego pić. Jakie zdjęcie wybrać na tej formie podarunku? To już zależy przede wszystkim od kreatywności. Mogą to być zdjęcia przedstawiające naszego chrześniaka lub chrzestnego. Możliwości jest wiele, warto wykorzystać wszystkie.

FotoRamki

Uwielbiamy zdjęcia! To nie tylko wspaniała forma powrotu do przeszłości, lecz także taki prezent dla chrzestnego, który zawsze się sprawdzi. Zdjęcia można umieścić zarówno tuż przed komputerem dziecka, jak i w jego pokoju na ścianie – w zasadzie wszędzie tam, gdzie warto pamiętać o tym ważnym dniu dla każdej pociechy.

FotoKsiążki

Prezenty dla chrzestnej mogą także przybrać formę całej fotoKsiążki, w której będą się znajdować ciekawe wycinki z życia dziecka i jego rodziców oraz chrzestnych. Warto, aby w takim prezencie od chrzestnej na chrzest znalazły się wyłącznie wyselekcjonowane, ciepłe zdjęcia, które poprawią humor oglądającym i dziecku gdy już podrośnie.

FotoPoduszki ze zdjęciem

Prezenty na chrzciny od chrzestnego mogą być także bardzo nietypowe. W Fotobum udowadniamy na każdym kroku, że dla naszej firmy nie istnieją żadne półśrodki i kompromisy, a prezenty dla chrzestnych są tego kolejnym przykładem. Umieszczenie na poduszce ciekawego zdjęcia wprost z życia naszego chrześniaka z pewnością spowoduje w nim wiele pozytywnych odczuć w chwili, gdy będzie mógł samodzielnie docenić ich stylistykę. Co więcej, z pewnością poduszka zostanie z naszym chrześniakiem lub chrześnicą już na zawsze!

Prezenty od rodziców dziecka, dla chrzestnego

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy powyższy prezent podarować chrzestnej lub chrzestnemu w ramach podzięki za podjęcie się tej roli i pojawienie się w miejscu ceremonii. Wielu rodziców wykorzystuje w tym celu prezenty dla chrzestnej i chrzestnego w postaci fotoProduktów, takie jak wspomniane książki, ramki ze zdjęciami i magnesy. Wystarczy na nich umieścić ciekawe zdjęcia z życia danego dziecka i ich rodziców, nietypowe chwile i momenty spędzone na zabawie oraz inne fotki, które warto, aby każdy rodzic chrzestny miał przy sobie. Z naszej strony gwarantujemy szybką dostawę, błyskawiczną realizację i pełną pomoc na każdym etapie zakupu.