Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
Prezenty dla gości

Prezenty dla gości

Upominki dla gości są bardzo istotne z punktu widzenia organizatora danego przyjęcia, imprezy powitalnej lub pożegnalnej, urodzin czy imienin. Fakt ten nie powinien dziwić – są stosunkowo nietypowe i spotykane przede wszystkim w razie uroczystości takich jak ślub czy duże imprezy okolicznościowe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby prezent dla gości wręczyć także osobom, które odwiedziły niewielką imprezę powitalną lub urodziny zorganizowane w mniejszym gronie. Rzeczy takie jak magnesy ze zdjęciami czy deski i inne fotoProdukty z pewnością zostaną zapamiętane na zawsze, a wraz z nimi także cała impreza.

Bestseller
fotoGrafie Mini - 24 sztuki
5,2 x 8,5 cm, 24 sztuki
29,00 zł
FotoGrafie 10x15 - 50 sztuk
10x15 cm, 50 sztuk
44,00 zł
Magnes ze zdjęciem serce złota ramka
Magnes serce, 8x7 cm
4,90 zł
MAGNES podziękowanie dla gości na komunię dla chłopca
8 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
Podziękowanie Pierwsza Komunia MAGNES personalizowany
8 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
MAGNES personalizowany podziękowanie na komunię
8 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
Podziękowanie I Komunia MAGNES personalizowany dla chłopca
8 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
Podziękowania komunijne dla gości na komunię
9 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
Podziękowania dla gości na Komunię Magnes kreator komunia
9 x 8 cm, magnes bez zdjęcia
4,90 zł
Magnes ze zdjęciem okrągły złota ramka na podziękowanie
Magnes okrągły, średnica 7 cm
4,90 zł
Zdjęcie na szkle akrylowym na podziękowanie na chrzest A4
A4 pion, zaokrąglone narożniki
89,00 zł
Naklejki na podziękowania ślubne ze zdjęciem 48 szt.
arkusz A4, zestaw 48 sztuk
6,90 zł

Jakie upominki dla gości warto kupić w Fotobum?

Każdy prezent dla gości dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się przede wszystkim nietypową stylistyką. Wszystkie są z tego względu bardzo niespotykane i stanowią raczej ukłon w stronę kreatywnych organizatorów, którzy chcą, aby ich imprezy były zapamiętane na znacznie dłużej.

ForoMagnesy na lodówkę

Magnesy to niewielki upominek dla gości, który cechuje się niską ceną zakupu, a w zamian także bardzo dużą efektownością. Produkt ten można z łatwością powiesić nie tylko na lodówce, lecz także na ścianie pokrytej farbą magnetyczną lub na magnetycznej tablicy, na których zazwyczaj umieszcza się np. wspomnienia wakacyjne. My jednak idziemy o krok dalej i przygotowaliśmy ofertę magnesów na lodówkę w wielu wariantach.

Oferujemy między innymi standardową wersję akrylową, która dobrze uwydatnia cały nadruk, a także modele w nietypowych kształtach, np. serca, które warto podarować najbliższym gościom naszej imprezy. Na wszystkich modelach możemy wykonać wybraną przez Ciebie grafikę. Co na nim powinno się znaleźć? To zależy przede wszystkim od charakteru danej imprezy:

  • na imprezie urodzinowej warto postawić na coś, co będzie wspomnieniem tego czasu także po wielu latach, np. wspólne zdjęcie wszystkich gości,
  • na imprezie powitalnej warto umieścić zdjęcie osoby, która wróciła z długiego pobytu za granicą czy też ze szpitala,
  • na imprezie pożegnalnej z kolei dobrze jest na magnesie umieścić zdjęcie całej grupy znajomych, wraz z osobą, która ma ją opuścić np. w celu wyjazdu za granicę do pracy.

Tak naprawdę jednak możliwości są nieograniczone. Upominki dla gości nie muszą być standardowe, dlatego na magnesach można także umieścić śmieszne zdjęcia wprost z profili social media wszystkich gości. Z pewnością przyczepią je do drzwi lodówki i będą pamiętać o imprezie przez wiele kolejnych lat.

Prezenty dla gości – liczy się także jakość

Nasze prezenty dla gości są bardzo dobrze wykonane i to ich ogromna zaleta. Dla przykładu magnesy ze zdjęciem są pokryte błyszczącym, bardzo mocnym i trwałym laminatem, który zabezpiecza zdjęcie przez cały czas. Chroni je przed blaknięciem i utratą kolorów oraz zamoknięciem lub zniszczeniem mechanicznym. Co więcej, wysokiej jakości nadruk foto gwarantuje fotorealistyczną jakość wykonanych wydruków, dzięki czemu wyglądają wspaniale zarówno z bliska, jak i z daleka. Nie bez znaczenia jest także to, że wszystkie prezenciki dla gości można spersonalizować bez większego problemu. Chętnie służymy w tym naszą nieograniczoną pomocą.

Dlaczego prezent dla gości warto kupić właśnie u nas?

Prezent dla gości powinien być nie tylko dobrze zaprojektowany i wykonany, lecz także spersonalizowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb organizatora i gości danej imprezy. Z tego względu w ręce naszych klientów oddaliśmy prosty w obsłudze kreator, w którym można stworzyć swoje własne dzieło i przekazać je nam w celu wydruku i wykonania. Upominki dla gości warto zaprojektować odpowiednio wcześniej, aby z całą pewnością otrzymać je jeszcze przed dniem imprezy.

Szybka dostawa i doskonały kontakt – poznaj warunki współpracy z naszą marką

Upominki dla gości to dla naszej firmy kolejny produkt, którym wyróżniamy się na rynku. Jesteśmy firmą, która na rynku fotoProduktów jest obecna już od wielu lat. Uzyskaliśmy podczas tego czasu ogromną wiedzę, którą obecnie wykorzystujemy do produkcji najwyższej prezentów dla gości. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, koniecznie się także zapoznaj z zaawansowanym technicznie kreatorem i zaprojektuj za jego pomocą idealny prezencik dla gości na czas imprezy.