Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
Top 6 fotoPrezentów na Dzień Kobiet

Top 6 fotoPrezentów na Dzień Kobiet

8 marca obchodzimy w Polsce Dzień Kobiet - na to święto należy się dobrze przygotować. Każdy wie, że świat bez przedstawicielek płci pięknej byłby smutny dlatego też warto zadbać w tym dniu o uśmiech ukochanej, przyjaciółki, babci, mamy czy siostry.

#1 fotoKubki

Każda kobieta uwielbia wypić rano herbatę lub kawę, a wieczorem w ciepłym łóżku pod kocem delektować się gorącą czekoladą. Kubek personalizowany jest zatem idealnym prezentem. Gadżet ten jest bardzo praktyczny, a urocza dedykacja na nim z załączonym zdjęciem z pewnością wysyła ogromny uśmiech u każdej z pięknych Pań.

Kubki w naszej ofercie są atrakcyjne nie tylko ze względu na dobrą jakość i ciekawą oprawę graficzną, wyróżnia je przede wszystkim promocyjna cena - 29,90zł

#2 Deska z nadrukiem

Produkt ten pojawił się u nas nie tak dawno temu i od razu podbił serca ludzi. Elegancka deska z personalizowaną treścią, która pięknie prezentuje się zarówno na ścianie, jak i oparta na komodzie.

#3 Ramka na szkle akrylowym

Personalizowana ramka z wydrukiem na szkle akrylowym (pleksi) to elegancka forma ramki ze zdjęciem w nowoczesnym stylu. Wybierz ulubione zdjęcie, grafikę lub utwór muzyczny i stwórz sentymentalny upominek w prostym kreatorze. Nasze ramki plexi charakteryzuje bardzo dobry nadruk, wyszlifowane krawędzie ramki, podstawka z prawdziwego drewna i dobra cena.

#4 fotoPuzzle

Jak już przy układaniu jesteśmy - kto w dzieciństwie nie miał puzzli? Te z nadrukowanym zdjęciem nie tylko wywołają uśmiech na twarzy, ale również zapewnią ciekawe zajęcie na długie wieczory.

#5 fotoMagnesy

Magnes ze wspólnym zdjęciem z przyjaciółką, babcią, mamą lub dziewczyną to bardzo ciekawa propozycja na prezent. Dobre wspomnienia będą zawsze znajdować się w zasięgu wzroku - na lodówce.