Menu
Dodatki i akcesoria na urodziny

Dodatki i akcesoria na urodziny

Każdy marzy o tym, aby ważne momenty w życiu obfitowały w wyjątkowe i atrakcyjne wizualnie detale. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się zjawiskowe zaproszenia na różne okazje tj. ślub, chrzest, chrzciny, komunię, a także urodziny, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Zaproś najbliższych w ciekawy sposób, wręczając im unikalne zaproszenia na ważne okazje.

Wyjątkowe zaproszenia na wyjątkowe okazje

Roczek dziecka, wejście w dorosłość w dniu osiemnastych urodzin, czy może wyjątkowy jubileusz - jaka z tych okazji zbliża się wielkimi krokami w Twojej rodzinie? Postaw na atrakcyjne detale, jakimi są m.in. zaproszenia na urodziny. Pozwól sobie na dzielenie się radością, celebrując te ważne chwile wraz z najbliższymi osobami. Zaproś je w efektowny sposób i wspólnie baw się oraz twórz wspaniałe wspomnienia. Wzory zaproszeń są dostosowane do charakteru wydarzenia, jednak wszystkie są niewątpliwie stylowe oraz dopracowane w każdym możliwym szczególe.

Niezwykła jakość na różne okazje w atrakcyjnej cenie

Dla nas jakość odgrywa niezwykle istotną rolę. Doskonale wiemy, jak ważne są zaproszenia na wszystkie ważne okazje, niezależnie czy są to urodziny dziecka, 18-nastka, impreza poświęcona dojrzałemu człowiekowi, a także jubileusz . Dlatego dbamy o każdy ich detal. Z wielką starannością dopasowaliśmy ich cechy tak, aby spełniały oczekiwania wszystkich - nawet najbardziej wymagających - gości oraz osób zapraszających.

Impreza w roli gościa

Nie masz pomysłu co podarować znajomemu, przyjaciółce, mamie czy babci? Pragniemy zaprezentować Ci wyjątkowe etui na telefon z własnym zdjęciem. Nasz produkt wyróżnia się na tle konkurencji, gdyż case nie jest wykonany ze zwyczajnego sylikonu. Pokrywa go elegancki materiał, który sprawia wrażenie szkła. Twoje zdjęcie zostanie nadrukowane pod szklaną powierzchnią, co zapewni mu bardzo długą trwałość, odporność na odarcia i wyblaknięcia kolorów.

Dla zwolenników papieru

Fotobum prezentuje Wam szeroką ofertę kartek urodzinowych z życzeniami w kolorowych i zabawnych formach. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Pastelowe kolorki dla dziecka? Żaden problem! A może kartka dla dorosłych ludzi? To wszystko znajdziecie u nas w atrakcyjnej cenie i najwyższej jakości. Gwarantujemy stu procentowe zadowolenie!