Menu
Prezenty dla przyjaciółki

Prezenty dla przyjaciółki

Przyjaźń to coś, co powinniśmy pielęgnować, nie tylko podczas ważnych okazji, ale na co dzień. Możemy spędzać wspólnie czas, dzwonić do siebie, organizować spotkania w wyjątkowych miejscach i tym samym ciągle zaskakiwać najbliższą sobie osobę, której ufamy bezgranicznie i traktujemy jak siostrę. Jeśli jednak szukasz zupełnie oryginalnej formy podziękowania za to, że jest obok Ciebie, gdy tego potrzebujesz, to mamy dla Ciebie znakomite propozycje. Poznaj już dziś wszystkie pomysłu na prezent dla przyjaciółki czy bliskiej koleżanki, który może być zabawny, oryginalny czy też sentymentalny. Wybór należy do Ciebie!

Magnes ze zdjęciem na lodówkę full foto pion 10x15 cm
10x15 cm, zaokrąglone narożniki
5,90 zł
fotoGrafie Mini - 24 sztuki
5,2 x 8,5 cm, 24 sztuki
29,00 zł
fotoPuzzle ze zdjęcia 500 elementów
47,2 x 33,1 cm; 500 elementów
79,00 zł
fotoGrafie Polaroid - 26 sztuk
7,5 x 9,5 cm, 26 sztuk
34,00 zł
fotoMagnesy Polaroid 8 sztuk z opakowaniem świątecznym czerwonym
Gratis świąteczne opakowanie
45,00 zł
35,00 zł
fotoMagnesy Polaroid 8 sztuk z opakowaniem świątecznym białym
Gratis świąteczne opakowanie
45,00 zł
35,00 zł
Poduszka ze zdjęciem full foto
Poduszka z wypełnieniem, 40x40 cm
49,00 zł
Poduszka ze zdjęciem Insta foto kolaż 9 zdjęć
Poduszka z wypełnieniem, 40x40 cm
49,00 zł
fotoMagnesy Kwadrat 8 sztuk z opakowaniem świątecznym białym
Gratis świąteczne opakowanie
45,00 zł
35,00 zł
fotoMagnesy Kwadrat 8 sztuk z opakowaniem świątecznym czerwonym
Gratis świąteczne opakowanie
45,00 zł
35,00 zł
Koszulka kibica Reprezentacji Polski z imieniem męska
100% bawełna, personalizacja tekstem na plecach
49,00 zł
Fotoksiążka mini z wakacji
25 wyrywanych zdjęć w formacie 15x10 cm
24,90 zł
Magiczny kubek z napisem kolaż
ceramika, 330 ml
44,00 zł
Złoty kubek z napisem kolaż
ceramika, 330 ml
44,00 zł
Obraz na płycie IZI Spotify 21x30 cm
21x30 cm (A4)
49,00 zł
29,00 zł
Obraz spotify na szkle akrylowym IZI full foto
21x30 cm, szkło akrylowe
79,90 zł
59,90 zł
Szkiełko muzyczne Spotify ze zdjęciem A4 full foto
A4 pion, zaokrąglone narożniki
79,00 zł
Szkiełko muzyczne Spotify ze zdjęciem A4
A4 pion, zaokrąglone narożniki
79,00 zł
Poduszka ze zdjęciem kolaż 6 zdjęć z napisem
Poduszka z wypełnieniem, 40x40 cm
49,00 zł

FotoKsiążki – oryginalny pomysł na prezent dla przyjaciółki, uwieczniający wspaniałe wspólne chwile

Oferowane w naszym sklepie fotoKsiążki to kolejne, bardzo oryginalne pomysły na prezent dla przyjaciółki. Wiele osób stawia na tradycyjne albumy, gdyż są sentymentalną pamiątką. FotoKsiążka to gadżet na ich wzór, jednak możesz w całości spersonalizować go samodzielnie, wedle własnego pomysłu i na każdej stronie umieścić zdjęcia, np. tematycznie lub chronologicznie. Dzięki temu stanie się wyjątkowym upominkiem, a oglądanie go będzie czystą przyjemnością.

FotoKubek z fotoPodkładką – sentymentalny prezent dla koleżanki z pracy

Przyjaźnie często rodzą się w szkole czy na studiach. Jednak może się zdarzyć, że w pracy również zyskasz bliską koleżankę, które będziesz chciała podarować wyjątkowy upominek. W końcu spędzacie w jednym zespole wiele godzin każdego dnia, więc Wasza relacja może być bardzo bliska. W takiej sytuacji doskonałym pomysłem na sentymentalny prezent dla koleżanki z pracy będzie skompletowanie zestawu, składającego się z fotoKubka i fotoPodkładki. Gadżety mogą mieć nadrukowane Wasze wspólne zdjęcie, które nawet gdy Wasze drogi się kiedyś rozejdą, będą współpracownicy przypominać o chwilach spędzonych razem siedząc przy sąsiednich biurkach.

FotoZawieszki ze zdjęciem – prezent dla zmotoryzowanej przyjaciółki

Jeśli bliska Ci osoba jest zmotoryzowana to zdecydowanie fajnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki będzie fotoZawieszka do auta, która będzie przypominać jej o Tobie, gdy tylko siądzie za kierownicą. Zatem przez długi czas Twoja przyjaciółka będzie mogła cieszyć oko znakomitą ozdobą zawieszoną na lusterku, która po pewnym czasie z pewnością zyska sentymentalne znaczenie.

Kreator online – innowacyjne narzędzie, które pozwoli spersonalizować wybrany prezent dla przyjaciółki

Podczas składania zamówienia koniecznie skorzystaj z naszego kreatora online, który pozwoli Ci dowolnie spersonalizować wybrany prezent dla przyjaciółki. Jak to zrobić? To bardzo proste. Narzędzie jest łatwe w obsłudze, a wszystkie opcje są dostępne na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wgrać zdjęcie z prywatnej galerii, wykadrować w odpowiedni sposób, a także uzupełnić napisem. Dzięki temu prezent dla przyjaciółki będzie ciekawy i nieszablonowy.

Kreatywne i ciekawe prezenty dla przyjaciółki – zamów fotoProdukt nawet na ostatnią chwilę

Niekiedy bardzo długo poszukujemy tego idealnego upominku, przez co czas leci, a my w ostatniej chwili zdajemy sobie sprawę, że impreza urodzinowa przyjaciółki tuż, tuż. W takich chwilach również możesz skorzystać z naszej oferty i otrzymać zamówiony prezent dla przyjaciółki, który dotrze na czas. Dołożymy wszelkich starań, aby nie było żadnego opóźnienia, dlatego już dziś złóż zamówienie i spersonalizuj wybrane fotoProdukty. W razie pojawienia się dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym działem obsługi, który chętnie na nie odpowie i tym samym rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapewniamy szybką dostawę na wskazany adres oraz najwyższą jakość oferowanych prezentów dla przyjaciółki. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zaskocz bliską osobę czymś wyjątkowym!