Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
Prezenty dla cioci

Prezenty dla cioci

Uwielbiamy dawać prezenty osobom najbliższym. Z radością oczekujemy chwili, kiedy zobaczymy ich szczery uśmiech z podarowanego im upominku. Istotne jest jednak, aby był odpowiednio dopasowany do danej osoby. Na tej podkategorii oferujemy przeróżne pomysły na prezent dla cioci. Znajdziesz tu znakomicie wykonane i atrakcyjne wizualnie magnesy ze zdjęciem, zawieszki do aut i ramki, a także dziesiątki innych produktów o doskonałe jakości i w korzystnej cenie. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich prezentów dla cioci dostępnych w Fotobum!

Fotokalendarz Jednodzielny Klasyczny
wyrywane kalendarium na 2024 rok
24,90 zł
FotoKalendarz ze zdjęciami plakatowy Klasyczny A3
jednostronny A3, na 2024 rok
20,00 zł
Fotokalendarz Jednodzielny Kolaż Zdjęć
wyrywane kalendarium na 2024 rok
24,90 zł
Magnes ze zdjęciem serce złota ramka
Magnes serce, 8x7 cm
4,90 zł
Zdjęcie na drewnie full foto
A4, pion
69,00 zł
Bombka ze zdjęciem na choinkę akrylowa z ramką
Bombka okrągła, 8 x 9 cm
29,00 zł
Zdjęcie na szkle akrylowym z dedykacją najlepszy rocznik A4
A4 pion, zaokrąglone narożniki
89,00 zł
Poduszka z nadrukiem zdjęciem własny tekst na prezent
Poduszka z wypełnieniem, 40x40 cm
59,00 zł

Prezent dla cioci – przejrzyj wszystkie dostępne w Fotobum

Prezent dla cioci wręczamy zazwyczaj kilka razy do roku. Może to być taka uroczystość, jak urodziny, imieniny, okrągłe rocznice lub nietypowe okazje, takie jak przeprowadzka czy też odejście na emeryturę. Z tego względu w naszym sklepie dostępne są przeróżne pomysły na prezenty dla cioci, które z pewnością się jej spodobają i na długo pozostaną w jej pamięci.

  • FotoMagnesyupominek dla cioci nie musi mieć standardowej i typowej formy. Oferujemy w Fotobum między innymi bardzo ciekawy prezent dla cioci w postaci magnesów, które można nakleić na lodówkę, przyczepić do farby magnetycznej lub specjalnej tablicy przeznaczonej właśnie do tego celu. Produkty tej mogą być wykonane z metalu – są wówczas minimalistyczne, eleganckie i bardzo ekskluzywne, a także z drewna, które z kolei stanowią doskonały wybór dla wielbicieli ekologii i natury. Na magnesie możesz umieścić ciekawe zdjęcie, nietypowy tekst lub grafikę, która z pewnością zainteresuje ciocię.
  • FotoRamki – to równie dobry pomysł na prezent dla cioci, który z pewnością się jej spodoba. Ramka Spotify jest szczególnie polecana dla młodszych kobiet, które uwielbiają słuchać muzyki w tej aplikacji, standardowa np. w postaci zdjęcia na szkle akrylowym, sprawdzi się z kolei u wszystkich.
  • FotoKsiążki – bardzo ciekawy upominek dla cioci, który z pewnością zostanie zapamiętany już na zawsze. Na poszczególnych stronach można umieścić ciekawe zdjęcia z wakacji, ze wspólnych wycieczek, z długich spotkań rodzinnych czy też ze wypadów za granicę. Możliwości jest bardzo wiele, warto wykorzystać wszystkie z nich.
  • FotoKubki – to równie ciekawy pomysł na prezent dla cioci, który ma tę przewagę nad innymi, że pełni nie tylko funkcję estetyczną, lecz także praktyczną. Możemy na nim nadrukować dosłownie wszystko – od ciekawych zdjęć, aż po nietypowe sformułowania. Dzięki temu ciocia będzie mogła wracać do wspólnie spędzonych chwil także w momencie picia kubka gorącej kawy czy herbaty.

Prezenty dla cioci – najwyższa jakość i dbałość o detale

Prezent dla cioci to rzecz, która powinna zostać z nią dosłownie na zawsze. Z tego powodu w naszej firmie Fotobum stawiamy wyłącznie na najwyższej jakości surowce i materiały, dzięki którym wszystkie fotoProdukty naszej marki zachwycają swoją jakością. Są przeznaczone do wieloletniego użytkowania, dobre zabezpieczenie przed UV chroni przed wyblaknięciem, a precyzyjne odwzorowanie kolorów sprawia, że wydruk wygląda dokładnie tak, jak na projekcie. Nie bez powodu nasze prezenty dla cioci od lat stanowią wzór do naśladowania dla innych firm.

Prezent dla cioci – ciekawe pomysły na każdą okoliczność

W naszej firmie nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego każdy pomysł na prezent dla cioci jest w pewnym stopniu nietypowy, a tym samym także zostanie zapamiętany dosłownie na zawsze. Spraw swojej cioci radość i podaruj jej jeden z wielu fotoProduktów dostępnych w Fotobum.

Z naszej strony gwarantujemy, że każdy upominek dla cioci będzie wykonany w pełnej zgodzie z projektem, będzie miał wysoką jakość oraz nietuzinkową stylistykę. Staramy się także realizować zlecenia tak szybko, jak to możliwe. Dbamy również o bezpieczny transport, dlatego zapewniamy ochronne opakowanie na czas dostawy. Jesteśmy firmą, dla której liczy się dobro naszych konsumentów, dlatego możemy przez telefon lub mailowo pomóc w wyborze odpowiedniego pomysłu na prezent dla cioci.