Menu

Ramki ze zdjęciem dla zakochanych

ZaPrezentuj ramkę ze zdjęciem na Walentynki dla ukochanej osoby. To jest trendy! W ofercie znajdziesz najpopularniejsze wzory ramek: Spotify, Instagram, Tik Tok, a także klasyczne rozwiązania (zdjęcie i napis lub dedykacja). Ramki są dostępne w różnych formatach i kształtach.  Nasz prosty w obsłudze kreator ramek pozwoli na wgranie zdjęcia, tekstu, wybranie ulubionej piosenki czy artysty.   

Ramki ze zdjęciem - podstawowe informacje

Muzyczne ramki ze zdjęciem

Ramki muzyczne to hit zapoczątkowany w 2022 roku. Jesteście fanami muzyki? Techno, rap, hip hop? Macie swoją ulubioną piosenkę? Z pewnością! Wydruk zdjęcia na szkle z Waszym ulubionym artystą i piosenką to idealny prezent dla ukochanej osoby. Wybierz wzór imitujący wygląd najpopularniejszej aplikacji muzycznej. 

Ramki w niestandardowych kształtach

W ofercie Fotobum oprócz klasycznych formatów znajdziesz także ramki w różnych kształtach: serca, sześciokąta, okrągłe. Dzięki laserowemu cięciu każda ramka posiada idealnie gładkie krawędzie.

Ramki dla zakochanych - różne formaty

Ramki ze zdjęciem na szkle akrylowym dostępne są w ofercie w formacie: 21x30 (A4), 21x15 (A5) oraz w niestandardowych kształtach zbliżonych do formatu A4.

Dlaczego Fotobum?

Jak pracujemy?

W produkcji wykorzystujemy materiały bardzo dobrej jakości, co przekłada się jakość i solidność naszych wyrobów.  Produkty są ładne, estetyczne i dobrze zapakowane. Te cechy to gwarancja, że sprawdzą się nie tylko jako gadżet ze zdjęciem, ale również jako trafiony prezent.

Jak to działa?

Wszystkie produkty oparte są o proste i intuicyjne kreatory. Za ich pomocą dodasz swoje zdjęcia do wybranych produktów. Cały proces zakupowy jest podobny do innych sklepów i jest w pełni bezpieczny.