Darmowa i szybka dostawa zamówień przy zakupie za min. 99,00 zł
Menu

Pomysły na prezent

Prezenty

Wręczanie prezentów bliskim osobom zawsze sprawia mnóstwo radości. Chętnie dajemy upominki rodzicom, dzieciom, przyjaciołom czy dalszym lub bliskim członkom rodziny. Zazwyczaj wynika to z pewnych okoliczności, jednak nie zawsze – często prezenty darujemy także bez żadnej okazji. Wtedy też są najlepiej zapamiętane przez obdarowanego. Przejrzyj koniecznie wszystkie super prezenty dostępne w Fotobum, skomponuj je pod swoje potrzeby i dostosuj do oczekiwań osoby, która je otrzyma. Z naszej strony gwarantujemy indywidualne podejście oraz pomoc na każdym etapie składania zamówienia.

Super prezenty – dlaczego warto je kupić dla bliskich?

Personalizowane prezenty są doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które chcą swojej bliskiej osobie podarować ciekawy, nieszablonowy i nietypowy upominek, nad którego produkcją czuwali od A do Z. W Fotobum dostępne są przeróżne artykuły, z których każdy obdarowany z pewnością będzie w pełni zadowolony. Nie bez powodu jesteśmy najbardziej znaną firmą, która na rynku kreatywnych prezentów nie ma sobie równych. Warto poznać nasze zalety i zarazem także najważniejsze produkty w naszym bogatym portfolio.

Personalizowane prezenty dostępne w Fotobum

Personalizowane prezenty są znacznie lepsze niż te, które kupujemy w sklepach jako gotowe i zaprojektowane przez osoby trzecie lub zewnętrzne firmy. Co prawda w dalszym ciągu mogą być ładne i atrakcyjne, jednak nie będą nawiązywać do obdarowanej osoby, a ich produkcja była raczej bezosobowa. W naszej firmie jest odwrotnie – fotoProdukty Fotobum są spersonalizowanym pomysłem, który zostanie zapamiętany przez obdarowanego na wiele lat.

Kreatywne prezenty dla dziewczyny i chłopaka

Kreatywne prezenty dla dziewczyny i chłopaka są bardzo popularne wśród naszych młodszych klientów, gdyż można je dostosować do oczekiwań oraz preferencji obdarowanej osoby. Oferujemy między innymi fotoRamki, fotoObrazy na płótnie oraz fotoPlakaty, na których zamawiający może umieścić ciekawe zdjęcia, przedstawiające np. wizerunek ukochanej lub wspólne fotografie np. z wakacji. Bardzo popularne są także magnesy na lodówkę, ramki Spotify, a także zawieszki czy magiczne kubki. Ciekawe prezenty mogą różnić się także stylistyką oraz wieloma cechami praktycznymi.

Wyjątkowe prezenty świąteczne

Wyjątkowe prezenty na święta są doskonałym pomysłem na tę uroczystą okoliczność. Znakomicie się sprawdzą między innymi fotoPuzzle, które można wręczyć dosłownie każdemu – zarówno dzieciom, jak i tym nieco starszym gościom przy wigilijnym stole. Dobrze w tym celu sprawdzą się także fotoKalendarze, na których mogą znajdować się zdjęcia najbliższych osób, jak i fotoPoduszki, które pozwolą zapamiętać daną uroczystość zawsze gdy obdarowany położy się do łóżka.

Nietypowe prezenty dla mamy i taty

Mama i tata to dwie najbliższe osoby sercu dzieci. Warto pokazać miłość skierowaną w ich stronę za pomocą nietypowych prezentów, takich jak fotoZawieszki do auta czy też fotoRamki w formie podziękowań na szkle akrylowym ze zdjęciem i tekstem. Oczywiście warto, aby rodzice mieli w swoim domu także kubki, które będą im służyć do codziennego spożywania kawy lub herbaty. W naszej firmie dostępne są nawet te najbardziej nietypowe warianty, które mimo chęci nie dadzą nigdy o sobie zapomnieć.

Uniwersalne prezenty dla przyjaciela i przyjaciółki

Uniwersalne prezenty skierowane do swojej ukochanej przyjaciółki bądź przyjaciela potrafią zadziwić nawet największego malkontenta. Z naszej strony polecamy między innymi koszulki z własnym nadrukiem, które mogą ukazywać np. ostatnią wspólną podróż czy ciekawą chwilę prosto z Waszego wspólnego życia. Wiele osób bardzo chętnie wykorzystuje także fotografie w wersji Mini, które można zawiesić nad łóżkiem i pamiętać o swojej przyjaciółce lub przyjacielu nawet przed snem.

Unikatowe prezenty na urodziny

Unikatowe prezenty na urodziny są dla każdego z nas sposobem na wyrażenie swojego uwielbienia względem ukochanej osoby. Na urodziny można podarować, zależnie od oczekiwań danej osoby oraz jej hobby czy zainteresowań, ciekawe koszulki kibicowskie, nietypowe magnesy na lodówkę, a nawet fotografie w stylu Polaroid, dla których z pewnością znajdzie się miejsce w każdym pokoju.

Pomysł na prezent na dzień dziecka, matki i ojca

Pomysły na prezent obejmują także święta wynikające z pokrewieństwa, np. na Dzień Matki, Ojca oraz Dziecka. To dni w roku, które z pewnością każdy zapamięta znacznie lepiej, gdy otrzyma od swojej najbliższej osoby super prezenty, które z łatwością zapamięta na zawsze. Oferujemy np. fotoGrafie, fotoKsiążki, a nawet ramki Instagram dla wielbicieli najpopularniejszych mediów społecznościowych w kraju.

Pomysły na prezent – zamów w Fotobum!

W Fotobum znajdują się także unikatowe prezenty dla innych osób i na zupełnie różne okoliczności. Znajdziesz u nas wyselekcjonowane upominki na komunię, chrzest, parapetówkę, dla brata i siostry, dla babci i dziadka, a także dla par. Oferujemy również dziesiątki prezentów na wyselekcjonowane okoliczności, np. na święta, w formie podziękowań oraz na walentynki. Zamów już dziś wyjątkowe prezenty w Fotobum!

W Fotobum oferujemy różne fotoPrezenty, w tym ciekawe, unikatowe, nietypowe rozwiązania dla wielbicieli wspaniałych upominków. Zobacz!