Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
Fotoprodukty na ścianę

Fotoprodukty na ścianę

Jedna fotografia wyrazi zdecydowanie więcej, niż tysiąc słów. Sformułowanie to mimo swojego wieku w dalszym ciągu pozostaje aktualne i doskonale opisuje to, co oferujemy na bieżącej podstronie. FotoProdukty na ścianę to kategoria zawierająca między innymi obrazy w różnej formie, w tym na szkle, na płycie IZI czy też na płótnie, a także fotoPlakaty w różnych wariantach oraz plakaty z własnych zdjęć do najpopularniejszych ramek np. marki IKEA. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich fotoProduktów dekoracyjnych na ścianę w Fotobum!

Fotokalendarz Jednodzielny Klasyczny
wyrywane kalendarium na 2024 rok
24,90 zł
Bestseller
fotoObraz na płótnie 30x40 cm
30x40 cm, płótno
69,00 zł
Bestseller
fotoObraz na płótnie 60x40 cm
60x40 cm, płótno
89,00 zł
Bestseller
fotoObraz na płótnie 40x30 cm
40x30 cm, płótno
69,00 zł
fotoObraz na płótnie 40x40 cm
40x40 cm, płótno
69,00 zł
Plakat ze zdjęciem na płótnie z listwami
Płótno + listewki
49,90 zł
Obraz na płycie IZI kolaż 21x30 cm
21x30 cm (A4)
29,00 zł
Obraz na szkle akrylowym IZI full foto
21x30 cm, szkło akrylowe
59,90 zł
Obraz spotify na szkle akrylowym IZI full foto
21x30 cm, szkło akrylowe
59,90 zł
Bestseller
fotoObraz na płótnie 40x60 cm
40x60 cm, płótno
89,00 zł

FotoProdukty na ścianę – fotoObraz dla miłośników malarstwa

FotoProdukty do powieszenia zawierają między innymi wspaniałe i godne polecenia obrazy, które w naszej firmie są dostępne jako:

  • obrazy na płótnie,
  • obrazy na płycie IZI,
  • obrazy na szkle akrylowym.

Produkty te stanowią doskonały wybór dla wszystkich osób, które chcą w ciekawy sposób upamiętnić fajne spotkania ze znajomymi, wyjazdy na niezapomniane wakacje czy sentymentalne zdjęcia z członkami najbliższej rodziny.

FotoObraz na płótnie (canvas) ma formę zdjęć zreprodukowanych na materiałowym podłożu, które może być naturalne lub syntetyczne. Drewniana, precyzyjnie wykonana rama zapewnia doskonałe dla płótna obrazowi przez cały okres eksploatacji, a o wspaniałą jakość wykonania dbają nasze nowoczesne maszyny atramentowe. Wykorzystujemy rozszerzony gamut kolorów, dzięki czemu wydruki są pełne detali oraz najmniejszych szczegółów.

FotoObraz na płycie IZI stanowi naszą autorską konstrukcję, dzięki której każdy obraz można zamontować na ścianie w ciągu kilkunastu sekund. Obraz jest wydrukowany za pomocą przylepca montażowego IZI (magnetycznego), który pozwala na szybką zmianę obrazu w razie potrzeby.

Z kolei fotoObraz na szkle akrylowym zachwyca swoją nowoczesną formą. Połyskująca powierzchnia stanowi doskonałą część wyposażenia wnętrz, a czytelny i pełen najmniejszych szczegółów wydruk wygląda identycznie dobrze zarówno z bliska, jak i z daleka.

FotoProdukty dekoracyjne na ścianę – fotoPlatkat z Twoim zdjęciem

Równie popularnymi fotoProduktami dekoracyjnymi na ścianę są fotoPlakaty ze zdjęciem. Można na nich umieścić dosłownie wszystko:

  • zdjęcia rodzinne,
  • fotki z wypadu z przyjaciółmi do innego kraju,
  • śmieszne fotografie ze spotkania po latach,
  • zdjęcie ukochanego zwierzaka,
  • wspólne zdjęcie narzeczonych,
  • i wiele innych.

FotoPlakaty pozwalają na szybką zmianę wystroju każdego mieszkania, są przy tym także bardzo proste w montażu, cechują się znakomitą kolorystyką i mogą stanowić punkt centralny każdego wnętrza. Są to takie fotoProdukty do powieszenia, które dosłownie nigdy się nie znudzą, a tym samym zapewnią na wiele lat uczucie ciepła i domowej atmosfery w każdym domowym wnętrzu. W zestawie znajduje się drewniany haczyk z przylepcem, dzięki któremu powiesisz ten piękny fotoProdukt na ścianę w dosłownie kilka krótkich chwil.

FotoProdukty do powieszenia – plakat ze zdjęć do ramki

Zdjęcia w ramce to zawsze znakomity i trafiony prezent dla siebie lub dla najbliższej osoby. Małe fotografie w niewielkim formacie można z łatwością umieścić na swoim biurku, położyć na stoliku nocnym czy też powiesić na ścianie w specjalnej ramce. W Fotobum możesz zlecić wydruk fotoProduktów do powieszenia na ścianie w formie plakatów, dostosowanych rozmiarem do najpopularniejszych ramek ze sklepu IKEA.

FotoProdukty do powieszenia na ścianie – Instagram i Spotify

W naszej ofercie znajdują się także fotoProdukty na ścianę dla wielbicieli różnych mediów społecznościowych. Znajdziemy w nich między innymi zdjęcia otoczone ramką, do złudzenia przypominają tą, którą znajdziemy w serwisie społecznościowym Instagram oraz w muzycznym Spotify. To ciekawe rozwiązanie w szczególności dla nieco młodszych osób, które chcą podkreślić swoje zamiłowanie właśnie do tych aplikacji. Doskonale wyglądają także w przypadku, gdy zdecydujemy się na fotkę dwójki przyjaciół lub nawet całej grupy najlepszych znajomych.