Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
Zaproszenia, podziękowania i prezenty na Roczek

Zaproszenia, podziękowania i prezenty na Roczek

Pierwsze 12 miesięcy rodzicielstwa to niewiarygodna przygoda. Mijają zazwyczaj niewyobrażalnie szybko: dopiero co tuliliśmy w ramionach noworodka, a tu już zbliżają się pierwsze urodziny. Kiedy to zleciało? Świętowanie pierwszego roczku to wielkie wydarzenie, do którego warto się solidnie przygotować. Szczególnie że dla wielu będzie to pierwsza impreza z dzieckiem w roli głównej!

Szukasz ciekawego sposobu na podziękowanie gościom?

Wywołaj w nich pozytywne emocje dzięki sentymentalnym fotomagnesom z personalizowanym podpisem. Z pewnością już masz ogrom zdjęć swojego dziecka na telefonie i możesz wykorzystać je jako fotomagnes z podpisem. Wybierz to najładniejsze oraz użyj wyobraźni do napisania jakiegoś wzruszającego opisu, który wyrazi to, co czujecie. W ofercie posiadamy wiele motywów magnesów:

Pomysł na prezent:

A co z prezentem jeśli wybierasz się w roli gościa?

To proste! W naszej ofercie znajdziecie między innymi fotoPlakaty i fotoObrazy. Sprezentuj do pokoju malucha obraz na płótnie, aluminium, czy piance. A jeśli szukasz tańszego rozwiązania koniecznie zapoznaj się z ofertą wysokiej jakości plakatów w rozmiarach A3, A2, B2 lub w wymiarze 30x30cm. Zarówno rodzice jak i dziecko po wielu latach chętnie będą oglądać jak ich syn/córeczka wyglądali w tym wieku. Wykorzystaj zdjęcie zrobione telefonem, aparatem lub te z profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Idź za modą - nadruki na szkle akrylowym

Wydruk na plexi sprawdzi się jako prezent czy pamiątka na różne okazje np. chrzest, komunię roczek. Istnieje możliwość personalizacji własnym zdjęciem i tekstem. Dzięki takiemu połączeniu produkt prezentuje się w sposób ekskluzywny i można wręczyć go jako gotowy prezent czy pamiątkę z okazji roczku.

A może kubek?

Ciekawa forma prezentu nie tylko dla dziecka, ale również dla rodziców.