Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
Prezenty dla nauczyciela

Prezenty dla nauczyciela

Czy Twoje dziecko ma już prezent dla swojego Nauczyciela?

Idealnie w tej roli sprawdzi się elegancki gadżet dla Pedagoga, który możesz spersonalizować. Takie w pełni spersonalizowane podarunki zawsze będą jedyne w swoim rodzaju i przygotowane z myślą o tej konkretnej osobie.

Kalendarz ze zdjęciem i dedykacją dla Nauczyciela

Kalendarz to praktyczny upominek dla nauczyciela, który przyda się mu w codziennej pracy. Kalendarz ze zdjęciem klasowym i cytatem czy podziękowaniami od dzieci będzie wzruszającym upominkiem.

Kubek dla Nauczyciela

Większość nauczycieli na swoim biurku oprócz dziennika ma także kubek ze swoim ulubionym napojem. Kubek z cytatem czy podziękowaniem od uczniów będzie nie tylko miłą pamiątką, ale także praktycznym gadżetem do codziennego użytku.

Poduszka ze zdjęciem i dedykacją dla Nauczyciela

Personalizacja poduszki sprawia, że prezent dla nauczyciela jest wyjątkowy i bardzo osobisty, co na pewno zrobi wrażenie na niejednym profesorze.

Ramka ze zdjęciem na szkle akrylowym

Wydruk na trwałym szkle akrylowym to pamiątka na lata. Dzięki eleganckiej, drewnianej podstawce wydruk można od razu postawić na półce.

Kreator przeznaczony do personalizacji fotoproduktów

Podczas składania zamówienia należy skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia przeznaczonego do personalizacji wybranych fotoProduktów. Mowa o kreatorze, który jest prosty i wygodny w obsłudze, a także zapewnia sprawne działanie. Wszystkie opcje są intuicyjne, dlatego każdy bez problemu go obsłuży, nawet gdy korzysta z niego pierwszy raz. Wystarczy wybrać odpowiednie zdjęcie z prywatnej galerii i wgrać je do kreatora lub też posiłkować się propozycjami z naszej kolekcji. Następnie przychodzi czas o wykadrowanie grafiki oraz ewentualne jej uzupełnienie treścią. Mogą to być imiona, miejsce wykonania zdjęcia, data bądź też motywujące hasło.