Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
Prezenty dla wuja

Prezenty dla wuja

Wielu z nas w rozdawaniu prezentów widzi samą przyjemność. Chętnie patrzymy na szczery uśmiech osoby obdarowanej, doceniamy jej dobre słowo i to, że zaczyna z nich korzystać w swoim codziennym życiu. Szczególnie gdy dana osoba nie należy do zbyt wylewnych. Prezenty dla wujka to bardzo popularna kategoria wśród młodszych i tych nieco starszych krewnych. Znajdziesz w niej magnesy ze zdjęciem wybranym przez Ciebie, fotoKubki, fotoRamki ze zdjęciami, a także fotoKoszulki kibicowskie oraz fotoKsiążki i wiele, wiele innych. Każdy prezent dla wujka zamówiony w Fotobum z pewnością spełni jego wszelkie oczekiwania.

Fotokalendarz Jednodzielny Klasyczny
wyrywane kalendarium na 2024 rok
24,90 zł
Magnes ze zdjęciem serce złota ramka
Magnes serce, 8x7 cm
4,90 zł
FotoKalendarz ze zdjęciami plakatowy Klasyczny A3
jednostronny A3, na 2024 rok
20,00 zł
Fotokalendarz Jednodzielny Kolaż Zdjęć
wyrywane kalendarium na 2024 rok
24,90 zł
Bombka ze zdjęciem na choinkę akrylowa z ramką
Bombka okrągła, 8 x 9 cm
29,00 zł
Zdjęcie na szkle akrylowym z dedykacją najlepszy rocznik A4
A4 pion, zaokrąglone narożniki
89,00 zł
Poduszka z nadrukiem zdjęciem własny tekst na prezent
Poduszka z wypełnieniem, 40x40 cm
59,00 zł

Prezenty dla wujka – na jakie okazje warto je podarować?

Prezenty dla wujka można podarować z wielu przeróżnych okazji. W końcu czekamy na nie z utęsknieniem, a już w szczególności w przypadku mężczyzn, którzy siłą rzeczy są nieco mniej wylewni i rzadziej okazują swoje uczucia. Widok uśmiechniętego wujka z pewnością wywoła równie szczery uśmiech u osoby, która podarowała dany prezent. To wynagrodzi wszelkie starania. Prezent dla wujka sprawdzi się na okoliczności takie jak:

  • urodziny,
  • imieniny,
  • święta,
  • rocznice,
  • okrągłe jubileusze.

Każda z tych okazji (których jest oczywiście jeszcze więcej) wymaga podarowania ciekawego prezentu, który zostanie zapamiętany przez wujka na wiele kolejnych lat. W Fotobum oferujemy wyłącznie najwyższej klasy upominki i fotoProdukty, które z łatwością spełnią wszystkie założenia.

Jaki prezent dla wujka będzie najciekawszy?

Oferujemy dziesiątki bardzo ciekawych podarunków, z których każdy jest wart rozważenia. Poniżej prezentujemy listę, z którą warto się zapoznać, aby znaleźć interesującą propozycję dla swojego krewnego.

FotoRamki ze zdjęciem

Każdy z nas lubi wracać do swoich wspomnień, patrząc na zdjęcie umieszczone na ścianie w formie plakatu czy obrazu lub na biurku, w postaci niewielkiej ramki. W Fotobum możesz zamówić dla swojego wujka prezent w kształcie ramki z wybranym zdjęciem, które można umieścić praktycznie wszędzie. Na zdjęciu może być wszystko – od wspólnie spędzonych chwil, aż na nietypowych aktywnościach kończąc.

FotoMagnesy na lodówkę

Równie ciekawy pomysł na prezent dla wujka. Magnes umieszczony na lodówce, który zawiera np. wydruk ukochanego zwierzaka naszego krewnego czy jego najbliższych, z pewnością zostanie przez niego dobrze odebrany. Na zdjęciu warto umieścić to, do czego obdarowany z chęcią powróci nawet podczas tak prozaicznych czynności, jak robienie kanapek czy przyrządzanie obiadu lub wyciąganie z lodówki schłodzonych napojów. Co więcej, magnes to fajny prezent dla wujka, który ma w swoim domu lub mieszkaniu całą ścianę pokrytą magnetyczną farbą.

FotoKubki ze zdjęciem i napisem

Kto powiedział, że fajny prezent dla wujka ma odgrywać wyłącznie rolę stylistyczną? Oferujemy w Fotobum także doskonale wykonane, sentymentalne i praktyczne prezenty dla wujka w postaci kubków, które można wykorzystać do picia ciepłych oraz zimnych napojów. Kubek zawsze warto mieć przy sobie.

FotoKoszulki z własnym nadrukiem

Ten bardzo nietypowy prezent dla wujka z pewnością zostanie przez niego doskonale oceniony. Na T-shircie możesz umieścić dosłownie wszystko – od śmiesznych zdjęć, aż po nietypowe chwile wprost wyjęte z życia, np. skok do wody czy trzymanie w rękach ulubionego psa. Warto wykorzystać zdjęcia umieszczone przez wujka na swoich Social Mediach – z pewnością zdziwi się tym, że będzie mógł je nosić także na sobie w trakcie w pracy czy podczas czasu wolnego.

Fajny prezent dla wujka – liczy się także jakość

Fajny prezent dla wujka to nie tylko ciekawa stylistyka i ładny design. Upominek powinien mieć także jak najwyższą jakość, aby móc spełnić wygórowane oczekiwania naszych najbliższych. Każdy fajny prezent dla wujka dostępny w Fotobum oferujemy w korzystnej cenie, która nie ma wpływu na najwyższą możliwą jakość. Do produkcji np. T-shirtów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy tkaniny odporne na rozciąganie i zmianę rozmiarów, a np. magnesy – z prawdziwego i naturalnego drewna (sklejki brzozowe) lub metalu. Wszystkie produkty przechodzą wieloetapową kontrolę jakości i zawsze zachwycają swoją klasą wykonania. Zamów już dziś nowy prezent dla wujka i skorzystaj z szybkiej dostawy pod wskazany adres. W razie pytań jesteśmy do telefonicznej oraz mailowej dyspozycji.