Darmowa i szybka dostawa zamówień przy zakupie za min. 99,00 zł
Menu
Fotoprodukty na pamiątkę z wakacji

Fotoprodukty na pamiątkę z wakacji

Wakacje to zdecydowanie ulubiony czas w życiu większości osób. To czas, w którym możemy odpocząć i uciec od problemów dnia codziennego. Często przywozimy różne pamiątki z miejsc, które zostały przez nas odwiedzone podczas urlopu. Standardem jest przywożenie magnesów z wakacji z odwiedzonych miejsc. A gdyby tak pójść o krok dalej i spersonalizować pamiątki z wakacji? W naszym sklepie internetowym znajdziesz szereg wspaniałych fotoProduktów, które sprawią, że zatrzymasz ulubione wspomnienia z wakacji przy sobie i będziesz mógł do nich wracać, ilekroć spojrzysz na dany produkt! Spraw, by magiczne wspomnienia towarzyszyły Ci na co dzień!


Bestseller
Plakat ze zdjęciem 50x70 full foto
50x70 cm, pion
-14%
34,90 zł
29,90 zł
Bestseller
fotoGrafie Mini - 40 sztuk
5,2 x 8,5 cm, 40 sztuk
-19%
54,00 zł
44,00 zł
FotoMagnes personalizowany ze zdjęciem kolaż
15x10 cm, zaokrąglone narożniki
5,90 zł
Magnes akrylowy ze zdjęciem na lodówkę kwadrat full foto
Magnes kwadrat, 7,5 x 7,5 cm
9,90 zł
Magnes ze zdjęciem na lodówkę 10x7 cm panorama z napisem
10x7 cm, zaokrąglone narożniki
4,90 zł
Kubek ze zdjęciem kolaż 10 zdjęć
ceramika, 330 ml
-25%
39,90 zł
29,90 zł
Plakat ze zdjęciem 50x70 kolaż 35 zdjęć
50x70 cm, pion
-14%
34,90 zł
29,90 zł
Drewniana ramka ze zdjęciem i tekstem na podziękowanie
połączenie naturalnego drewna ze szkłem akrylowym
-30%
99,00 zł
69,00 zł
Szkiełko muzyczne Spotify ze zdjęciem Twoja piosenka na szkle full foto A4
A4 pion, zaokrąglone narożniki
-20%
99,00 zł
79,00 zł
Magnes ze zdjęciem złota ramka serce
Magnes serce, 8x7 cm
4,90 zł
Obraz na płótnie ze zdjęć fotoobraz kolaż zdjęć 40x30 cm
30x40 cm, płótno
-17%
59,00 zł
49,00 zł
Obraz na płótnie ze zdjęć fotoobraz kolaż 6 zdjęć 40x30 cm
30x40 cm, płótno
-17%
59,00 zł
49,00 zł
Obraz na płótnie ze zdjęć fotoobraz kolaż zdjęć 40x40 cm
30x40 cm, płótno
-17%
59,00 zł
49,00 zł

Magnesy z wakacji

Pozwól, by na Twojej lodówce zagościły wyjątkowe wspomnienia – magnesy z wakacji z Twoim zdjęciem! To nie tylko doskonały sposób na to, żeby zachować wyjątkowe wspomnienia na zawsze, to także idealny pomysł na podarunek. Twoi bliscy na pewno się ucieszą, gdy wręczysz im wyjątkowy prezenty z wakacji, które spędziliście wspólnie. Wyjazd nad morze, wycieczka w góry, a może zwiedzanie nieznanego wcześniej regionu? Spraw, by Twoi bliscy również mogli cieszyć się Waszymi wyjątkowymi wspomnieniami z urlopu na co dzień. To doskonały sposób na to, by podarować im odrobinę uśmiechu. Pamiątka z wakacji sprawi, że niezwykłe wspomnienia zostaną z Tobą na dłużej – dzięki niej zatrzymasz wyjątkowe chwile na zawsze i będziesz mógł do nich wracać, ilekroć będziesz mijać lodówkę. W naszej ofercie znajdziesz magnesy wakacyjne w różnych formach i kształtach – magnes w kształcie pocztówki lub post z Instagrama to niezwykle modny i pomysłowy sposób na utrwalenie wakacyjnych chwil.

Zdjęcia z wakacji w praktycznym wydaniu

Przeglądanie zdjęć z wakacji sprawia, że oczami wyobraźni przeniesiesz się z powrotem do miejsc, w których spędziłeś wyjątkowe chwile. Dzięki nim możesz przypomnieć sobie fakturę nadmorskiego piasku czy lazurowy kolor wody w oceanie. A może zdjęcie z wakacji przeniesie Twoje myśli w czas największych górskich wędrówek i przypomnisz sobie wspaniałe uczucie tryumfu i wolności, gdy udało Ci się zdobyć wymagający szczyt? Zazwyczaj przypominamy sobie takie chwile, przeglądając odbitki z wakacji. Spraw, by te wspaniałe uczucia i wspomnienia mogły towarzyszyć Ci na co dzień! Nasze fotoProdukty sprawdzą się w tej roli idealnie! Doskonałym przykładem jest personalizowany case na telefon. W końcu po telefon sięgasz wiele razy dziennie. W naszym sklepie znajdziesz spersonalizowane etui na telefon, na którym możesz umieścić dowolnie wybrane przez siebie zdjęcie. To świetny pomysł na to, żeby móc się przenosić do magicznych, wakacyjnych wspomnień każdego dnia! Jesteśmy pewni, że na Twej twarzy zagości uśmiech, ilekroć spojrzysz na telefon, wystarczy, że umieścisz na nim wyjątkowe etui ze zdjęciami z wakacji!

Pamiątka z wakacji w formie spersonalizowanego kubka

Dla wielu osób nie ma lepszego początku dnia, niż wypicie pobudzającej i aromatycznej kawy. Wielu z nich wydaje się, że nie ma nic lepszego od porannej kawy. A jednak! Kawa z rana pita z kubka, na którym zostały zatrzymane Twoje ulubione wspomnienia, to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia. Pozwól, by wyjątkowe chwile towarzyszyły Ci za każdym razem, gdy masz ochotę napić się gorącego napoju. Wybierz ulubione zdjęcie z wakacji i umieść je na fotoKubku, by móc cieszyć się wakacyjnym wspomnieniach w codziennych chwilach.

FotoKubek to także fantastyczny pomysł na prezent wakacyjny – możesz podarować swoim przyjaciołom lub rodzinie kubek z Waszym wspólnym zdjęciem z wakacji. To na pewno będzie bardzo miłe zaskoczenie! W naszej ofercie znajdziesz wiele szablonów, które możesz wykorzystać przy tworzeniu wyjątkowego kubka. Możesz na nim umieścić jedno zdjęcie i tekst bądź kolaż składający się nawet z 24 zdjęć! Coraz więcej ludzi sięga ostatnio po magiczne kubki – to kubki, które w temperaturze pokojowej są czarne, a po zalaniu ich gorącą wodą nagle zaczyna odsłaniać się umieszczone na nich zdjęcie. Nie czekaj dłużej i podaruj swoim bliskim wyjątkową pamiątkę z wakacji!

Wywołaj zdjęcia z wakacji, by móc wspominać magiczne chwile

Przeglądanie albumów ze zdjęciami, to idealny pomysł na wspólne spędzanie czasu z rodziną. Może byliście razem na wakacjach i chcecie wspominać wspólnie spędzone chwile? A może tym razem wybrałeś się na samotną podróż i chcesz pokazać bliskim, jak wyglądały Twoje wakacje? Doskonałym sposobem na zachowanie wyjątkowych wakacyjnych chwil będzie stworzenie niepowtarzalnej fotoKsiążki. Stwórz wspaniały przewodnik po Twoich wakacyjnych wspomnieniach i wybierz personalizowaną fotoKsiążkę! Dzięki niej możesz zatrzymać wspomnienia od początku podróży do jej końca. Możesz też tworzyć tematyczne albumy – jedne wakacje zamknięte w jednej książce. Stwórz zbiór wyjątkowych wakacyjnych wspomnień i postaw na fotoKsiążkę!