Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
Top 6 fotoPrezentów na Walentynki

Top 6 fotoPrezentów na Walentynki

14 lutego na całym świecie obchodzimy święto zakochanych, z tego względu obdarowujemy naszych wybranków prezentami. Pluszaki, bukiety kwiatów czy czekoladki są standardami, których każdy się spodziewa. W tym roku zaskocz ukochaną osobę personalizowanymi prezentami na walentynki, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

#1 fotoMagnesy

Magnes ze wspólnym zdjęciem z wakacji, biwaku czy romantycznej sesji zdjęciowej to wspaniały pomysł na oryginalny i sentymentalny upominek łapiący za serce. Sam wybierz, który wolisz...
Magnes klasyczny? W kształcie polaroida? Personalizowany ze zdjęciem? A może wyciągnięty prosto z waszego profilu na Instagramie?

Niezależnie od wyboru, te produkty cechuje wysokiej jakości nadruk, są również pokryte laminatem błyszczącym co zapewnia trwałość przez lata. Największym atutem bez wątpienia jest cena zaczynająca się już od 8,99zł.

#2 Deski z nadrukiem

Zupełna nowość w naszej ofercie, która podbiła serca ludzi. Elegancka deska z personalizowaną treścią, która pięknie prezentuje się zarówno na ścianie, jak i oparta na komodzie.

#3 Ramka na szkle akrylowym

Personalizowana ramka z wydrukiem na szkle akrylowym (pleksi) to elegancka forma ramki ze zdjęciem w nowoczesnym stylu. Wybierz ulubione zdjęcie, grafikę lub utwór muzyczny i stwórz sentymentalny upominek w prostym kreatorze. Nasze ramki plexi charakteryzuje bardzo dobry nadruk, wyszlifowane krawędzie ramki, podstawka z prawdziwego drewna i dobra cena.

#4 fotoPlakaty

FotoPlakaty pozwalają na prezentację zdjęć w dużych rozmiarach. Wybierz ulubione zdjęcia i stwórz plakat pełen wspomnień. Najlepsze momenty zasługują na najlepszą oprawę. Taki prezent to piękna dekoracja ścienna.

#5 fotoObrazy

Gdy już o pięknych oprawach mowa - co powiecie na wysokiej jakości obrazy z własnymi zdjęciami w różnych rozmiarach? Wspomnienia z wakacji, zdjęcie ukochanej osoby, rodziny czy zdjęcie ślubne. Taki obraz to piękna dekoracja ścienna.
A dla fanów nowoczesnych obrazów mamy zdjęcie z Instagramowego profilu drukowane na piance. Dodaj własne zdjęcia, opisy, nazwę użytkownika i hashtagi w prostym i przyjemnym kreratorze.

#6 fotoKalendarze

Nasze kalendarze wyróżnia przede wszystkim dobra cena idąca w parze z jakością. Drukowane są one wysokiej jakości drukiem cyfrowym, a kartki połączone są solidną spiralą z zawieszką. Ponadto zadowalająca cena, która nie przekracza 29zł.

Fotokalendarz dla Babci i Dziadka kalendarz z magnesem A4
Fotokalendarz dla Babci i Dziadka kalendarz z magnesem A4
A4, wyrywane kalendarium, na 2024 rok
24,90 zł
FotoKalendarz Plakatowy Kolaż Zdjęć
FotoKalendarz plakatowy ze zdjęć Kolaż Zdjęć A3
jednostronny A3, na 2024 rok
20,00 zł
Fotokalendarz Jednodzielny Mix Zdjęć
Fotokalendarz Jednodzielny Mix Zdjęć
wyrywane kalendarium na 2024 rok
24,90 zł