Menu
Top 6 fotoPrezentów na Walentynki

Top 6 fotoPrezentów na Walentynki

14 lutego na całym świecie obchodzimy święto zakochanych, z tego względu obdarowujemy naszych wybranków prezentami. Pluszaki, bukiety kwiatów czy czekoladki są standardami, których każdy się spodziewa. W tym roku zaskocz ukochaną osobę personalizowanymi prezentami na walentynki, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

#1 fotoMagnesy

Magnes ze wspólnym zdjęciem z wakacji, biwaku czy romantycznej sesji zdjęciowej to wspaniały pomysł na oryginalny i sentymentalny upominek łapiący za serce. Sam wybierz, który wolisz...
Magnes klasyczny? W kształcie polaroida? Personalizowany ze zdjęciem? A może wyciągnięty prosto z waszego profilu na Instagramie?

Niezależnie od wyboru, te produkty cechuje wysokiej jakości nadruk, są również pokryte laminatem błyszczącym co zapewnia trwałość przez lata. Największym atutem bez wątpienia jest cena zaczynająca się już od 8,99zł.

#2 Deski z nadrukiem

Zupełna nowość w naszej ofercie, która podbiła serca ludzi. Elegancka deska z personalizowaną treścią, która pięknie prezentuje się zarówno na ścianie jak i oparta na komodzie.

#3 Personalizowane notesy

Planujecie wspólną przyszłość? A może Twój partner uwielbia mieć wszystko poukładane? Personalizowany notes może posłużyć mu jako planer, notatnik lub szkicownik - od wyboru, od koloru. Dodaj własny napis i zdjęcia - wywołaj wyjątkowy uśmiech. Nasze notesy charakteryzuje bardzo dobry nadruk, świetna jakość stron do notowania i dobra cena.

Notesy ze zdjęciem

Notesy z grafiką

#4 fotoPlakaty

FotoPlakaty pozwalają na prezentację zdjęć w dużych rozmiarach. Wybierz ulubione zdjęcia i stwórz plakat pełen wspomnień. Najlepsze momenty zasługują na najlepszą oprawę. Taki prezent to piękna dekoracja ścienna.

#5 fotoObrazy

Gdy już o pięknych oprawach mowa - co powiecie na wysokiej jakości obrazy z własnymi zdjęciami w różnych rozmiarach? Wspomnienia z wakacji, zdjęcie ukochanej osoby, rodziny czy zdjęcie ślubne. Taki obraz to piękna dekoracja ścienna.
A dla fanów nowoczesnych obrazów mamy zdjęcie z Instagramowego profilu drukowane na piance. Dodaj własne zdjęcia, opisy, nazwę użytkownika i hashtagi w prostym i przyjemnym kreratorze.

#6 fotoKalendarze

Nasze kalendarze wyróżnia przede wszystkim dobra cena idąca w parze z jakością. Drukowane są one wysokiej jakości drukiem cyfrowym, a kartki połączone są solidną spiralą z zawieszką. Ponadto zadowalająca cena, która nie przekracza 29zł.