Menu
Najlepsze prezenty na Dzień Ojca w 2021 roku

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca w 2021 roku

23 Czerwca na całym świecie obchodzony jest Dzień Ojca - na to święto każdy z nas powinien być odpowiednio przygotowany, bo jak wiemy każdy tata jest inny - zatem wybór odpowiedniego prezentu nie należy do łatwych zadań.

Na samym dole znajdują się różne produkty z powiązanymi motywami, z których możesz stworzyć zestaw prezentowy dla taty związany z jego hobby czy zawodem.

1. Personalizowane koszulki:

Koszulka z ciekawym motywem, na której dodatkowo możesz umieścić imię taty to wielki ukłon w jego stronę. Wysokiej jakości zadruk T-shirtu sprawi dodatkowo, że będzie on służył Twojemu tacie przez długie lata. Motywy są przeróżne - od koloru, od wyboru, a Ty, na który się zdecydujesz? Koszulka z jego hobby, z wykonywanym zawodem, a może najzwyczajniej z podpisem, że jest on najlepszym tatą?

2. fotoKubek:

Każdy mężczyzna lubi od czasu do czasu wypić dobrą kawę, lub herbatę, a co jeżeli powiemy Ci, że ten czas może stać się jeszcze przyjemniejszy? Każdy tata kocha swoje dzieci - może zatem warto pomyśleć nad kubkiem ze zdjęciami ukochanych pociech? Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie macie, lub nie chcecie kubka ze zdjęciami żaden problem - śmieszne, lub hobbystyczne kubki również sprawdzą się idealnie.

3. Podkładka pod kubek lub kufel piwa:

Pod kubek idealnie sprawdzi się podkładka. Posłuży jako prezent do domu, lub bardzo praktyczny gadżet, niezbędny w każdym biurze. Możesz skorzystać z gotowych szablonów do personalizacji zdjęciem czy własnym podpisem lub dodać własny projekt, grafikę. Picie kawy w gronie bliskich, czy piwa z przyjaciółmi z pewnością będzie z uśmiechem na twarzy.

3. Coś dla miłośników gotowania i planowania:

Zdarza się tak, że tata kocha gotować. Dla takiego mężczyzny idealnym prezentem okaże się przepiśnik personalizowany. To coś dla prawdziwych miłośników gotowania. Z takim notesem na przepisy jesteśmy pewni, że wszystkie brzuszki w domu będą zadowolone. Planowanie to również bardzo ważna rzecz. Coraz więcej ludzi lubi mieć wszystko jak w zegarku. Właśnie dla takich ojców przygotowaliśmy personalizowane notatniki, w których można do woli notować, planować, a nawet rysować.

4. foto Plakat z własnych zdjęć:

Plakat ze zdjęcia to wspaniały pomysł na dekorację wnętrz i uwiecznienie wspomnień w oryginalny sposób. Wspólne zdjęcia z wakacji u boku taty, czy nawet zdjęcia z dzieciństwa gotowe do oprawienia w ramę to upominek, który rozgrzeje serce niejednego taty.

Dostępne różne rozmiary

5. Podkładka pod mysz ze zdjęciem lub grafiką:

Sam zaprojektuj własną, wyjątkową podkładkę pod myszkę dla taty. Możesz skorzystać z gotowych szablonów z możliwością personalizacji zdjęciem i podpisem albo dodać swój własny projekt, grafikę.

6. fotoPuzzle ze zdjęciem:

To doskonała propozycja na upominek dla kochanego taty. Uwiecznij ważny moment na zdjęciu, zamień zdjęcie w puzzle, ułóż je i powieś na ścianie. Przyjemność i sentymentalny charakter produktu - wszystko w jednym. Postaw na puzzle ze zdjęć, aby Twój tata mógł cieszyć się prezentem za każdym razem, gdy będzie obok niego przechodził.

7. fotoMagnesy

Magnes ze wspólnym zdjęciem i dedykacją to wspaniały pomysł na oryginalny i sentymentalny upominek łapiący za serce. Rozgrzej serce taty prezentem, który może umieścić w wielu miejscach - nie tylko na lodówce, bo przecież każdy tata w swoim garażu posiada masę metalowych regałów.

Stwórz własny zestaw prezentowy