Menu
Najlepsze prezenty na Dzień Mamy w 2021 roku

Najlepsze prezenty na Dzień Mamy w 2021 roku

26 Maja na całym świecie obchodzony jest Dzień Matki - na to święto każdy z nas powinien być przygotowany, by móc podziękować tej jedynej kobiecie za okazaną miłość i dobro poświęcone naszemu wychowaniu.

Podziękuj Mamie za to wszystko w wyjątkowy sposób.

SERIA LIMITOWANA:

#1 Zestawy prezentowe dla mamy

Eleganckie zestawy prezentowe gotowe do wręczenia prezent na Dzień Mamy. Całość zapakowana w złoty kartonik z błyszczącą obwolutą i napisem "mamo dziękuje, że jesteś". Sam kubek jak i zadruk na nim są niezwykle trwałe. Ucho kubka wygodne, co gwarantuje wygodę użytkowania.

#2 fotoKubek

Każda kobieta uwielbia wypić rano herbatę lub kawę, a wieczorem w ciepłym łóżku pod kocem delektować się gorącą czekoladą. Kubek personalizowany jest zatem idealnym prezentem. Gadżet ten jest bardzo praktyczny, a urocza dedykacja na nim z załączonym zdjęciem z pewnością wysyła ogromny uśmiech u każdej z mam.

Kubki w naszej ofercie są atrakcyjne nie tylko ze względu na dobrą jakość i ciekawą oprawę graficzną, wyróżnia je przede wszystkim bardzo dobra cena - 19,90zł

Dla mam z dystansem polecamy serię z kultowymi tekstami

#3 Podkładka pod kubek

Do kubka idealnie nada się podkładka. Posłuży jako prezent do domu, lub bardzo praktyczny gadżet, niezbędny w każdym biurze. Możesz korzystać z gotowych szablonów do personalizacji zdjęciem czy własnym podpisem lub dodać własny projekt, grafikę.

#4 Przepiśnik personalizowany

Każda mama spędza sporo czasu w kuchni, również każda mama ma swoje ulubione, tajne przepisy na dania, którymi rozpieszcza nasze brzuszki. Pomyśl nad praktycznym i personalizowanym prezencie. Zaprojektuj dla Niej własny przepiśnik.

#5 Plexi z nadrukiem

Wydruk na plexi sprawdzi się idealnie jako prezent. Istnieje możliwość personalizacji własnym zdjęciem i tekstem. Wysokiej jakości druk UV na szkle akrylowym czyli plexi jest odporny na warunki atmosferyczne. Najwyższej jakości czytelny nadruk świetnie prezentuje się na przezroczystej powierzchni, która współgra się wraz z elementami dekoracyjnymi, oddając w ten sposób niesamowity efekt.

#6 Personalizowany notes

Twoja mama uwielbia planować, rysować lub pisać wiersze? Personalizowany notes spełni się idealnie w tej kwestii. Jego środek zadrukowany jest w kropki - dzięki czemu można stworzyć w nim absolutnie wszystko. Dodatkowo w środku znajdują się naklejki, które pozwolą lepiej zaznaczyć priorytety, lub zwyczajnie ozdobią prezent od wewnątrz.

#7 Podkładka pod myszkę

Sam zaprojektuj własną, wyjątkową podkładkę pod myszkę. Możesz skorzystać z gotowych szablonów z możliwością personalizacji zdjęciem i podpisem albo dodać swój własny projekt, grafikę.

#8 Deski z nadrukiem

Nie masz pomysłu na prezent dla mamy z okazji jej święta, do którego pozostało niewiele czasu? Koniecznie sprawdź personalizowane deski, które elegancko przystroją każdą przestrzeń.

#9 fotoPlakaty

FotoPlakaty pozwalają na prezentację zdjęć w dużych rozmiarach. Wybierz ulubione zdjęcia i stwórz plakat pełen wspomnień. Najlepsze momenty zasługują na najlepszą oprawę. Taki prezent to piękna dekoracja ścienna.

#10 fotoMagnesy

Magnes ze wspólnym zdjęciem i dedykacją to wspaniały pomysł na oryginalny i sentymentalny upominek łapiący za serce.