Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
Najlepsze prezenty na Dzień Mamy

Najlepsze prezenty na Dzień Mamy

26 Maja na całym świecie obchodzony jest Dzień Matki - na to święto każdy z nas powinien być przygotowany, by móc podziękować tej jedynej kobiecie za okazaną miłość i dobro poświęcone naszemu wychowaniu.

Podziękuj Mamie za to wszystko w wyjątkowy sposób.

#1 fotoKubek

Każda kobieta uwielbia wypić rano herbatę lub kawę, a wieczorem w ciepłym łóżku pod kocem delektować się gorącą czekoladą. Kubek personalizowany jest zatem idealnym prezentem. Gadżet ten jest bardzo praktyczny, a urocza dedykacja na nim z załączonym zdjęciem z pewnością wysyła ogromny uśmiech u każdej z mam.

Kubki w naszej ofercie są atrakcyjne nie tylko ze względu na dobrą jakość i ciekawą oprawę graficzną, wyróżnia je przede wszystkim promocyjna cena - 29,90 zł

#2 Podkładka pod kubek

Do kubka idealnie nada się podkładka. Posłuży jako prezent do domu lub bardzo praktyczny gadżet, niezbędny w każdym biurze. Możesz korzystać z gotowych szablonów do personalizacji zdjęciem czy własnym podpisem lub dodać własny projekt, grafikę.

#3 Plexi z nadrukiem

Wydruk na plexi sprawdzi się idealnie jako prezent. Istnieje możliwość personalizacji własnym zdjęciem i tekstem. Wysokiej jakości druk UV na szkle akrylowym, czyli plexi jest odporny na warunki atmosferyczne. Najwyższej jakości czytelny nadruk świetnie prezentuje się na przezroczystej powierzchni, która współgra się wraz z elementami dekoracyjnymi, oddając w ten sposób niesamowity efekt.

#4 Deski z nadrukiem

Nie masz pomysłu na prezent dla mamy z okazji jej święta, do którego pozostało niewiele czasu? Koniecznie sprawdź personalizowane deski, które elegancko przystroją każdą przestrzeń.

#5 fotoPuzzle

Jak już przy układaniu jesteśmy - kto w dzieciństwie nie miał puzzli? Te z nadrukowanym zdjęciem nie tylko wywołają uśmiech na twarzy, ale również zapewnią ciekawe zajęcie na długie wieczory.

#6 fotoPlakaty

FotoPlakaty pozwalają na prezentację zdjęć w dużych rozmiarach. Wybierz ulubione zdjęcia i stwórz plakat pełen wspomnień. Najlepsze momenty zasługują na najlepszą oprawę. Taki prezent to piękna dekoracja ścienna.

#7 fotoMagnesy

Magnes ze wspólnym zdjęciem i dedykacją to wspaniały pomysł na oryginalny i sentymentalny upominek łapiący za serce.