Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu
fotoMagnesy ze zdjęciem na różne okazje

fotoMagnesy ze zdjęciem na różne okazje

Magnesy ze zdjęciami stają się bardzo modnym i pożądanym produktem, można je wykorzystać przy wielu okazjach. Sprawdzają się idealnie jako podziękowanie za przybycie dla gości, drobny upominek dla ważnej osoby, lub prezent dla kogoś ważnego - można je podarować na różne okazję - urodziny, imieniny, święta, dzień ojca, matki itd.

Każdy z przedstawionych poniżej motywów magnesów jest personalizowany. Każdy z nich możesz wykorzystać na takie okoliczności jak:

  • Chrzest
  • Roczek
  • Ślub, wesele
  • Komunię Świętą
  • Podziękowania dla gości za przybycie
  • Uroczy upominek dla bliskich
  • Prezent na różne okazje

Ogranicza nas tylko wyobraźnia :)

1. Klasyczne magnesy ze zdjęciem

Twoja lodówka wizualnie prezentuje się nudno? Ozdób ją za pomocą magnesów z własnymi zdjęciami! To bardzo proste - wystarczy, że z pomocą naszego kreatora dodasz zdjęcia, które chcesz przyczepić na lodówce i gotowe. Na magnesach możesz dodać również własne napisy, które będą przypominać Ci, chociażby o tym, w którym miejscu, w jakiej okoliczności, lub kiedy dokładnie został uchwycony ważny dla Ciebie moment. Produkt ten możesz również podarować komuś jako prezent zapakowany w eleganckie koperty,

2. fotoMagnesy Polaroid

Jesteś znudzony przechowywaniem zdjęć w klasycznej formie odbitek w albumie? Chciałbyś wracać częściej do miłych wspomnień? Nic prostszego, zachowaj te momenty na zawsze i miej je zawsze w zasięgu wzroku - na lodówce. Zdjęcia z wakacji, ważne chwile z Twojego życia, a może zdjęcia najbliższych? Od Ciebie zależy co na nich umieścisz. Aby było jeszcze lepiej dodaj własne podpisy (do wykorzystania masz 50 znaków). Magnesy stylizowane są na zdjęcia z kultowego polaroida.

3. Magnesy podziękowania na Komunię Świętą

Personalizowany foto magnes na komunię to idealny pomysł na podziękowanie dla gości. Na magnesie możesz dodać własny tekst. Wzory dedykowane są zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. To urocza pamiątka, która będzie przypominać Twoim bliskim o tym ważnym wydarzeniu w waszej rodzinie.

Magnes na lodówkę ze zdjęciem okrągły full foto
Magnes okrągły, średnica 7 cm
4,90 zł
Magnes ze zdjęciem na lodówkę okrągły biała ramka
Magnes okrągły, średnica 7 cm
4,90 zł
Magnes ze zdjęciem okrągły złota ramka na podziękowanie
Magnes okrągły, średnica 7 cm
4,90 zł

4. Magnesy podziękowania na Ślub

Sezon weselny 2021/2022 w pełni. Dla tych, którzy zaspali lub przygotowują się do swojego ślubu przygotowaliśmy podziękowania dla gości w formie magnesów. Personalizowane magnesy to genialny pomysł na podziękowanie. Możecie dodać na nich swoje własne zdjęcie i tekst. Skorzystajcie z darmowych szablonów przygotowanych przez naszych grafików. Pomożemy Wam zorganizować ten wyjątkowy dzień!

6. fotoMagnesy Body

Podziękowanie w formie fotomagnesu to sentymentalna pamiątka dla wszystkich gości. Idealne na chrzest czy roczek dziecka. Podaruj go swoim bliskim, aby nowy członek rodziny mógł cieszyć oko i wywoływać uśmiech każdego dnia u całej Twojej rodziny.

7. fotoMagnesy Jedynki

Celebracja pierwszych urodzin dziecka to niezwykle ważna uroczystość, dlatego tak ważne jest zadbanie o każdy szczegół. Podarowanie magnesów z zdjęciem malucha w ramach podziękowań gościom to świetny pomysł na sentymentalną pamiątkę. Idealny upominek dla wszystkich gości - rodziców chrzestnych, babci i dziadka etc..

8. FotoMagnesy Stópki

Personalizowany foto magnes stópka ze zdjęciem to idealny pomysł na sentymentalny upominek. Na magnesie możesz dodać własny tekst i zdjęcia. Wzór idealnie spisze się na uroczystościach takich jak chrzest, roczek czy któreś z kolei urodziny malucha.

9. FotoMagnesy okrągłe

Pragniemy również zaprezentować wam magnesy, które nasi graficy zaprojektowali pod przeróżne imprezy. Zbliża się Twoje wesele? A może chrzest, lub urodziny Twojego dziecka? W ofercie magnesów okrągłych znajdują się wzory zaprojektowane również na wieczór panieński i komunię.

Magnes na lodówkę ze zdjęciem okrągły full foto
Magnes okrągły, średnica 7 cm
4,90 zł
Magnes ze zdjęciem na lodówkę okrągły biała ramka
Magnes okrągły, średnica 7 cm
4,90 zł
Magnes ze zdjęciem okrągły złota ramka na podziękowanie
Magnes okrągły, średnica 7 cm
4,90 zł

10. FotoMagnesy serce

Magnes serce sprawdzi się jako podziękowania dla gości weselnych, podziękowanie dla gości komunijnych, podziękowanie dla gości na chrzest. Stanowią pomysłową i oryginalną pamiątkę dla gości. Taka pamiątka ma wiele zalet: nie jest droga, jest praktyczna i możesz mieć pewność, że bliska osoba będzie mieć ten upominek zawsze w zasięgu wzroku - na lodówce! Personalizowane podziękowanie na różne okazję z pewnością nie trafią do kosza. Magnes na lodówkę to drobny gest i jednocześnie miły upominek dla gości, który pozwoli na przywoływanie wesołych i szalonych chwil z uroczystości. Wydruk jest zabezpieczony folią - laminatem dzięki temu jest odporny na czynniki zewnętrzne, takie jak ścieranie czy woda. Każde podziękowanie jest personalizowane imionami, datą uroczystości wedle uznania. Do wyboru wiele wzorów w stylu rustykalnym, w stylu boho, podziękowania z wzorem geometrycznym w kolorze złotym czy też podziękowanie z wzorem kwiatowym.

11. fotoMagnesy 10 × 7 cm

Magnesy w klasycznym kształcie wyróżniające się z tłumu swoim wyglądem - to wszystko za sprawą grafik zaprojektowanych na nich. Sprawdzą się idealnie na każdą okoliczność.