Darmowa dostawa przy zakupie za min. 99 zł
Menu

Dla kogoś, kto kocha swoje mieszkanie

Każdy kto kocha swoje mieszkanie, powinien wybrać ramkę ze zdjęciem Pikoprint, ponieważ będzie pasować do całego wystroju i podkreśli jego charakter. Nasza ramka jest wykonana z wysokiej jakości drewna dębowego, została dobrze wykończona i trwale zabezpieczona, tak aby służyła przez długi czas.

Ramka wykonana z wysokie jakości drewna dębowgo.
Pikoprint sprawdzi się w wielu różnych wnętrzach i stylach.

Ramka ze zdjęciem do każdego wnętrza

Wybierając ramkę Pikoprint masz gwarancję, że będzie pasowała do każdego wnętrza i będzie spójna z całym wystrojem. Ramka ta wykonana jest drewna dębowego, jest precyzyjnie wykonana i zabezpieczona olejem, co dodatkowo uwydatnia słoje drewna. Charakteryzuje się prostym i eleganckim designem, dlatego jest ponadczasowa.

Minimalistyczny solidny blok dębu doskonale wpiszę się w każde wnętrze i subtelnie je dopełni.
Naturalny charakter ramki współgra z roślinnymi elementami pomieszczenia.

Pikoprint na prezent

Drewniana ramka ze zdjęciem Pikoprint to dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Drewno jest naturalnym materiałem, który dodaje ciepła i przytulności wnętrzu, dlatego sprawdzi się w wielu różnych wnętrzach i stylach. Pikoprint wykonany z wysokiej jakości drewna dębowego, ma naturalną strukturę i kolor. Każdemu pomieszczeniu doda charakteru i elegancji.

Minimalistyczny solidny blok dębu doskonale wpiszę się w każde wnętrze i subtelnie je dopełni.
Naturalny charakter ramki współgra z roślinnymi elementami pomieszczenia.

Ramka ze zdjęciem to popularny i modny elementem dekoracyjny w wielu wnętrzach. Można ją umieścić na półce, komodzie lub stoliku, w zależności od preferencji. Ramka ze zdjęciem dodaje osobistego charakteru wnętrzu i może stanowić ciekawą ozdobę. To także sposób na zachowanie wspomnień i zdjęć ukochanych osób lub miejsc.

Dane techniczne ramki Pikoprint

Ramka wykonana z drewna dębowego. Obróbka CNC i wykończona ręcznie. Powierzchnia zabezpieczona lakierem naturalnym.

Wymiary ramki:
- szerokość (x) - 100 mm
- wysokość (y) - 105 mm
- głębokość (z) - 35 mm

Zdjęcie wydrukowana na szkle akrylowym (plexi) o grubości 3 mm. Do transportu zabezpieczone folią ochronną.

Wymiary zdjęcia:
- szerokość (x) - 75 mm
- wysokość (y) - 75 mm

Dlaczego Fotobum?

Jak pracujemy?

W produkcji wykorzystujemy materiały bardzo dobrej jakości, co przekłada się jakość i solidność naszych wyrobów.  Produkty są ładne, estetyczne i dobrze zapakowane. Te cechy to gwarancja, że sprawdzą się nie tylko jako gadżet ze zdjęciem, ale również jako trafiony prezent.

Jak to działa?

Wszystkie produkty oparte są o proste i intuicyjne kreatory. Za ich pomocą dodasz swoje zdjęcia do wybranych produktów. Cały proces zakupowy jest podobny do innych sklepów i jest w pełni bezpieczny.