Pierwszy rok z życia dziecka w formie fotokalendarza

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Szukasz sposobu na to, aby w ciekawy sposób zebrać kadry z pierwszego roku życia Twojego maluszka? Nie skrywaj tak wspaniałych wspomnień w albumie czy pamięci telefonu. Podziel się nimi ze wszystkimi domownikami, wieszając na ścianie efektowny fotokalendarz, dzięki temu każdy dzień będzie udany oraz pełen słodyczy. Dwanaście radosnych ujęć na każdy miesiąc.

Pierwszy rok z życia dziecka to czas, który z pewnością obfituje w wiele zdjęć. Wszyscy członkowie rodziny próbują uwiecznić każdą chwilę, fotografując maluszka podczas spaceru, kąpieli, posiłku, snu czy zabawy. Powodów jest na pewno wiele, a oglądanie tych ujęć sprawia samą radość. Z pewnością trudno będzie Ci określić, które ze zdjęć jest Twoim ulubionym. Dlatego też z pomocą przychodzi fotokalendarz plakatowy, ponieważ wyeksponuje dwanaście różnorodnych fotografii Twojego dziecka. To nie tylko świetna pamiątka, oryginalny sposób na poprawienie sobie humoru czy pozytywny start w każdy kolejny dzień. To również estetyczna dekoracja, która zastąpi ramki ze zdjęciami. Postaw na ciekawy element zdobiący Twoje mieszkanie.

Fotokalendarz doskonale wkomponuje się w każde pomieszczenie. Przekonaj się o tym na własne oczy! Jeśli stawiasz na praktyczne przedmioty, lubisz funkcjonalność połączoną z dobrym smakiem, to taki gadżet z pewnością powinien znaleźć się w Twoim domu. Nie wahaj się ani chwili dłużej i spraw, aby każdy miesiąc mijał pod znakiem kolejnej zachwycającej fotografii Twojego dziecka. Taki kalendarz znajdzie swoje zastosowanie w przedpokoju, gabinecie, kuchni, a nawet pokoju maluszka! Wizyta kontrolna u lekarza, spacer z dziadkami, a może spotkanie w żłobku? Nanieś wszystkie ważne daty na kalendarz i ciesz się spokojem oraz radością ze wspólnie spędzanych chwil.

Umilenie czasu pracy z fotokalendarzem biurkowym 

Dobra organizacja czasu to klucz do sukcesu – także tego zawodowego. Jednym z praktycznych przedmiotów, które ułatwiają planowanie i zdecydowanie pomagają w rozkładaniu zadań, jest fotokalendarz biurkowy. Ten mały przedmiot będzie w stanie naprawdę czynić cuda – wszystkie ważne daty, zaplanowane spotkania czy szkolenia masz w zasięgu wzroku. Wykorzystaj go jako ciekawą ozdobę swojego biurka, dzięki temu w pracy poczujesz się jak w domu. Jeśli Twój maluszek niedawno pojawił się na świecie, to na pewno bardzo każda chwila spędzona poza miejscem zamieszkania jest pełna tęsknoty. Umil sobie czas pracy i spraw, że upłynie on znacznie szybciej. Zamów wyjątkowy kalendarz, na którym uwiecznione będą kadry z życia Twojego małego dziecka. Wybierz jedno zdjęcie, które budzi w Tobie najwięcej radości i pozwól, by towarzyszyło Ci ono przez najbliższy rok. Gdy w domu pojawia się dziecko, wszyscy stają na głowie, by było ono szczęśliwe oraz bezpieczne. Każdy zachwyca się jego urokiem, robi wiele zdjęć. Pozwól, by atmosfera rodzinnej miłości i zachwytu trwała cały rok. Podziel się ze światem swoim szczęściem i zamów efektowny fotokalendarz ze zdjęciami maluszka, który wyrazi te piękne emocje. 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz