Foto prezent na Mikołajki ze zdjęciami

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Mikołajki to wyjątkowy dzień, gdy chcemy podarować coś drobnego oraz symbolicznego bliskim osobom. To okazja, aby pokazać, jak bardzo kogoś kochamy i jak ciepło o nim myślimy. W tym roku warto zastąpić słodycze nieco bardziej spersonalizowanym upominkiem, który posłuży dłużej oraz wywoła jeszcze więcej radości. Foto prezenty to doskonały pomysł!

Fotomagnesy prostokątne z przekazem 

Nie chcesz obdarowywać nikogo niczym wielkim czy zbyt zobowiązującym? Mikołajki są w końcu dniem, gdy raczej dzielimy się drobnostkami, które lubimy i przypadną nam do gustu. Dlatego też warto postawić na równie symboliczny oraz mały drobiazg co słodkości, jednak nieco bardziej praktyczny. Podaruj komuś wyjątkowy upominek w postaci prostokątnych fotomagnesów, które będą przedstawiać wyłącznie radosne, pełne ciepła oraz miłości kadry z Waszego życia. To świetny pomysł na prezent dla osoby uwielbiającej robić zdjęcia – z pewnością ma w swoich zakamarkach wiele udanych fotografii, które dzięki Tobie mogą ujrzeć światło dzienne i od teraz być podziwiane każdego dnia. To także wspaniały upominek dla drugiej połówki – wystarczy, że wybierzesz jakieś wspólne zabawne zdjęcia, zapakujesz w urocze pudełeczko i… wiele śmiechu gwarantowane! 

Fotomagnes z podróży dla pasjonatów wojaży 

Pragniesz zrobić drobny prezent komuś, kto nie może usiedzieć w miejscu i uwielbia odkrywać świat? Co powiesz na designerski prezent, jakim są fotomagnesy z wyjazdów z podpisami? To niezwykle unikatowy upominek, którego każdy może pozazdrościć. Niezwykle spersonalizowany gadżet, odmieni wnętrze i najlepiej wyrazi niespokojną duszę podróżnika. Spraw wiele radości oraz wywołaj dumę z odbytych wojaży. Wybierz najciekawsze zdjęcia, które wykonała obdarowywana osoba, zamieść na nich odpowiedni opis i gotowe! Fotomagnesy będą zdobić lodówkę każdego podróżnika i z pewnością ich kolekcja będzie poszerzała się o coraz to więcej nowych egzemplarzy. 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz