Prezent ze zdjęciami – przykładowe inspiracje

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Zdjęcia niosą w sobie wiele pozytywnych emocji i stanowią świetny pomysł na upominek. Niezależnie od tego, ile lat ma obdarowywana osoba, na pewno ucieszy się z tak nietuzinkowego fotoprezentu. Szukasz inspiracji na to, w jaki ciekawy sposób można wykorzystać fotografie? Przekonaj się, że możliwości jest naprawdę wiele!

Album pełen pięknych wspomnień

Zastanawiasz się, jaki upominek wywoła najwięcej radości u osoby, która ma sentymentalny charakter i uwielbia wspominać różnorodne momenty z życia? Z pewnością będzie to wykonany przez Ciebie album pełen radosnych chwil. Nie ma nic piękniejszego niż prezenty stworzone własnoręcznie – powstałe z miłością oraz prosto z serca. Poświęć jeden wieczór na zrobienie selekcji pośród zdjęć, a następnie wywołaj je na wysokiej jakości papierze, aby upominek mógł służyć przez lata i nieustannie tak samo cieszyć. Zastanów się nad tym, jaka jest osoba, dla której szykujesz album. Czy jest to zwolennik tradycji, czy ktoś lubiący nowinki? W pierwszym przypadku najlepszym pomysłem będzie wywołanie fotografii w tradycyjnym prostokątnym formacie. Jeśli jednak nie boisz się eksperymentów i wiesz, że przypadnie to do gustu obdarowywanej osoby, możesz śmiało postawić na kwadratowe zdjęcia. 

Kalendarz na dobry początek pracy 

Zmiany w życiu prywatnym czy zawodowym zawsze przynoszą wiele emocji. Niekiedy powodują nadmiar stresu, sprawiają, że nie możemy spać w nocy, denerwujemy się i przejmujemy na zapas. Bliska Ci osoba przeżywa właśnie takie chwile? Jeśli Twoja druga połówka czy bliski przyjaciel właśnie zmienia pracę, możesz pomóc w szybszym zaadaptowaniu się w nowym miejscu. Podaruj ukochanej Ci osobie nieco komfortu oraz miłości w postaci eleganckiego fotokalendarza na biurko ze zdjęciem, jakie sprawi, że każdy dzień będzie naprawdę udany. Pomóż bliskim w osiągnięciu zawodowego sukcesu! 

Magnesy idealne na parapetówkę 

Twoi przyjaciele w końcu przeprowadzili się do nowego mieszkania i niebawem organizują imprezę powitalną? Z pewnością przeżywają wielką ekscytację zmianami oraz nieustannie pracują nad tym, by dom był pełen ciepła, stylu, a także przytulnej, rodzinnej atmosfery. Jeśli znasz gust bliskich Ci osób i wiesz, w jaki sposób zaaranżowali nowe cztery kąty, możesz podarować im ciekawy prezent w postaci fotomagnesów kwadratowych. Można jest swobodnie powiesić na lodówce czy ścianie pomalowanej farbą magnetyczną. Będzie to ciekawa ozdoba, która nie zniszczy dopiero co wykończonej przestrzeni. Wywołaj w formie magnesów Wasze wspólne zdjęcia i spraw uśmiech na twarzach swoich ukochanych przyjaciół. Jeśli nie wiesz, jaki prezent podarować komuś bliskiemu z okazji święta, to upominek ze zdjęciami będzie doskonałym pomysłem! Z pewnością sprawi wiele wzruszenia i uśmiechu na twarzy obdarowywanej osoby. Dodatkowo to także praktyczny gadżet, który stanie się estetyczną dekoracją i nada wnętrzu jeszcze bardziej przytulnego charakteru. Spraw komuś kogo kochasz podwójną radość i postaw na fotoprezent.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz