5 pomysłów na prezenty z własnymi zdjęciami

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Karta pamięci Twojego aparatu lub telefonu skrywa wiele zdjęć, które chcesz wykorzystać jako prezent, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Ile głów, tyle pomysłów – możesz wykorzystać także i te, które Ci podsuwamy! Fotoprezenty to wspaniały sposób na uszczęśliwienie kogoś oraz zrobienie prawdziwego pożytku z wykonanych zdjęć. 

Wzruszający kolaż ze zdjęć 

Szukasz niebanalnego sposobu na to, by zaskoczyć kogoś prezentem, który będzie połączeniem prostoty z oryginalnością? Chcesz wyrazić, jak bardzo kochasz drugą osobę? Połącz piękne słowa z urokliwymi kadrami i zaskocz kogoś zachwycającym oraz wzruszającym prezentem. Co powiesz na kolaż przygotowany z samodzielnie wykonanych zdjęć? Prezenty własnej roboty zawsze stanowią piękny dowód naszej miłości oraz troski. Pokaż obdarowywanej osobie, że jest dla Ciebie bardzo ważna. 

Wybierz z albumu najładniejsze zdjęcia – mogą być to Wasze wspólne fotografie. Wywołaj je w formie polaroidu i dodaj do nich sentymentalne podpisy. Warto również zawrzeć na nich swoje życzenia. Całość przyklej obok siebie na grubym papierze, usztywnij od spodu i wręcz w postaci barwnego kolażu. 

Ramka wypełniona fotografiami 

Czy Ty też borykasz się z trudnościami, gdy przychodzi Ci wybrać jedno ulubione zdjęcie, które możesz włożyć w ramkę? To prawdziwe wyzwanie, które spędza sen z powiek wielu osobom! Szczególnie tym, chcącym podarować taki właśnie prezent komuś bliskiemu. Jest jednak pewne rozwiązanie, jakie ułatwi nieco ten wybór. Wystarczy, że zakupisz dużą ramkę, zawierającą okienka różnorodnej wielkości. Będzie ona ciekawą ozdobą każdego wnętrza. Nie tylko przywoła przyjemne wspomnienia, ale także udekoruje pokój. Jeśli szukasz czegoś innego, to zdecyduj się na ramkę z klamerkami, na jakich możesz zawiesić zdjęcia (np. kwadratowe – będą wyglądały niezwykle estetycznie). 

Pudełko pełne dobrych wspomnień 

Innym interesującym pomysłem na ciekawy prezent dla bliskiej osoby jest zakupienie pudełka, które można ozdobić samodzielnie w dowolny sposób i wypełnienie go tradycyjnymi prostokątnymi fotografiami. Warto postawić na małe fotomagnesy, które potem można powiesić w mieszkaniu. Dlaczego? Ponieważ ktoś, komu chcemy podarować ten wyjątkowy upominek, zawsze będzie mógł do niego wrócić. Tak mały oraz estetyczny gadżet nie zabiera zbyt dużo przestrzeni, a zawsze poprawi humor i wywoła pozytywne emocje. Dodatkowo kartonik ozdobi w dowolny sposób, uwalniając swoje zdolności plastyczne oraz drzemiący w nas artyzm. To radość nie tylko dla obdarowywanej osoby, ale i dla nas samych. Fotografie dają spore pole do manewru. Tak naprawdę możesz wykorzystać je w dowolny sposób. To od Ciebie zależy, czy wykonasz z nich album, kolaż lub kalendarz. Puść wodze fantazji i zaskocz bliską Ci osobę nietuzinkowym upominkiem. To gwarancja zadowolenia na długie lata – przekonaj się o tym na własnej skórze i podaruj komuś prezent o wielkiej wartości!

Please follow and like us:

Dodaj komentarz