Fotomagnesy – przywołuj wspomnienia w najbliższych

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Masz w sobie coś z wrażliwej oraz sentymentalnej osoby, która uwielbia wspominać dobre chwile? Zarażaj tym podejściem do życia także swoją rodzinę i przyjaciół! Spraw im wyjątkowe fotoMagnesy, dzięki którym od teraz wspólnie będziecie mogli wracać myślami do ważnych momentów Waszego życia.

Fotomagnesy jako pamiątka ze wspólnych wakacji

Sezon wakacyjny za nami, jednak w głowie ciągle wiele wspomnień z tego pełnego relaksu oraz przygód czasu. Zastanawiasz się, w jaki sposób wykorzystać zdjęcia wykonywane podczas podróży? Tchnij w nie życie i nie pozwól, aby marnowały się wyłącznie na karcie pamięci aparatu czy telefonu. Zrób z nich pożytek, poprawiając humor nie tylko sobie, lecz również najbliższym osobom. 

W jaki sposób?

Postaw na zachwycające fotomagnesy z podróży dzięki którym zawsze możesz wracać wspomnieniami do wakacji. Staną się one także nietuzinkowym prezentem, jaki warto wręczyć rodzinie czy przyjaciołom po wspólnym wypadzie. W końcu radość jest jeszcze większa, gdy dzielisz ją z kimś, kogo się kocha.

Oryginalny upominek po ważnej uroczystości

Niekiedy zdarza się, że najlepsze prezenty mogą być wręczone dopiero po ważnej uroczystości. Dopiero wtedy niosą one pewną sentymentalną wartość i wywołują wiele emocji. Co powiesz na to, aby wyrazić swoją wdzięczność bliskim Ci osobom i pokazać im, jak bardzo cieszysz się z ich obecności? Ślub lub chrzciny są do tego najlepszą okazją. Świadkowe oraz rodzice chrzestni to bardzo odpowiedzialne funkcje – z pewnością wielokrotnie odczułeś ich pomoc oraz wsparcie w nawet najtrudniejszych sytuacjach? Podziel się swoim szczęściem i podziękuj raz jeszcze za to, co zrobili. Po zakończonej uroczystości wybierz kilka najlepszych kadrów, a potem zamień zdjęcia w oryginalne fotomagnesy polaroidowe. Nadaj im wyjątkowego charakteru, umieszczając na nich pełen wdzięczności napis. Taki symboliczny upominek na pewno sprawi wiele radości obdarowywanym osobom. 

Rodzinne kadry zamknięte w postaci magnesów 

Pokolenia rodziców czy dziadków są pełne zwolenników tradycyjnych fotografii, które można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Nie ma w końcu nic piękniejszego, niż możliwość spontanicznego wspominania wyjątkowych momentów, a także osób. Podaruj bliskim sentymentalny upominek oraz stwórz okazję do tego, abyście wspólnie mogli cieszyć się z przywołanych chwil. Co powiesz na połączenie ponadczasowych tradycji z nutą nowoczesności? Zamień wspomnienia na prostokątne fotomagnesy, które do złudzenia przypominają uwielbiane przez wszystkich zdjęcia. To niezwykle praktyczne rozwiązanie – od teraz zamknięte w kadrach momenty będą nieustannie towarzyszyły Twojej rodzinie i przyjaciołom. 

Podaruj emocje tym, których kochasz

Masz piękne wspomnienia z chwil spędzonych wspólnie z przyjaciółmi czy rodziną? Nie zapomnij o tym, by zamienić je w fotomagnesy, a sprawią one, że bliskie Ci osoby nigdy nie zapomną o tym co piękne. Podaruj im nieco radości i spraw, że każdy dzień będzie pełen pozytywnych emocji. Z pewnością wywołają je barwne kadry ukazujące ukochane miejsca oraz ludzi.Please follow and like us:

Dodaj komentarz