Magnesy ze zdjęciami na lodówkę – wspomnienia zawsze w zasięgu wzroku

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Lubisz otaczać się wspomnieniami z wyjątkowych momentów życia? Nie możesz doczekać się wakacji, więc starasz się motywować, wracając myślami do pięknych miejsc oraz chwil pełnych relaksu? Tęsknisz za swoimi bliskimi, dlatego też pragniesz mieć ich zawsze blisko siebie? Magnesy od Fotobum przyjdą z pomocą i od teraz zawsze będziesz cieszyć nimi oko.

Sentymentalne pamiątki

Jeśli masz osobowość kogoś naprawdę sentymentalnego, kto lubi przywracać we wspomnieniach wspaniałe chwile z życia, to z pewnością wiele radości przyniesie Ci wykonanie fotomagnesów ! Udekoruj nimi swoją lodówkę lub ścianę pokrytą farbą magnetyczną i ciesz się długimi wieczorami spędzonymi na rozmowach z bliskimi o momentach, jakie uwiecznione są na magnesach. Brzmi wspaniale? Nie wahaj się więc ani chwili dłużej – wybierz zdjęcia z ważnych uroczystości czy imprez, wywołaj je i ciesz się bliskością wspomnień na co dzień.

Fotomagnesy dla zapalonych podróżników

Uwielbiasz długie wędrówki po górach, podczas których wykonujesz tysiące zdjęć? Każdego lata przyjeżdżasz nad morze, by po prostu pospacerować brzegiem morza i zachwycać się magicznym zachodem słońca? A może kochasz architekturę i podziwiasz ją, gdy odwiedzasz nowe miasta? Każda z tych okazji daje mnóstwo możliwości do uwiecznienia. Wszyscy pasjonaci podróży małych i dużych powinni zawsze posiadać w zasięgu ręki aparat, w ten sposób uda im się zatrzymać te wyjątkowe momenty na dłużej. Aby czas oczekiwania na kolejne wakacje czy wycieczki był przyjemniejszy, wywołaj je w postaci kwadratowych fotomagnesów , za pomocą których możesz bez problemu wykonywać barwny kolaż. Od teraz każdego poranka poczujesz się niczym w podróży życia.

Kadry z bliskimi na lodówce

Rodzinne osoby najchętniej całe dni spędzałyby w gronie ukochanych osób, łapiąc energię z rozmów, wspólnie spożywanych posiłków czy chwil, podczas których mogą dzielić razem pasję. Niestety nie zawsze możemy widywać rodzinę tak często, jakbyśmy tego chcieli. Jeśli zdarza Ci się tęsknić za bliskimi, bo mieszkasz daleko od nich, stwórz w swoim domu azyl pełen fotografii z tymi, których nie możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Wykonaj magnesy ze zdjęciami rodzinnymi, aby każdego dnia czuć obecność tych, których najbardziej kochamy. Wybierz kadry wywołujące uśmiech na Twojej twarzy!

Upominki pełne wspomnień

Zbliżają się urodziny najlepszej przyjaciółki? Imieniny rodziców są lada chwila? Także oni zasługują, by mieć wspomnienia w zasięgu ręki. Zamów wyjątkowe fotomagnesy z podpisami , które będą przypominać o wyjątkowych chwilach oraz osobach. Uwolnij wspomnienia ze swojej głowy i pozwól, by ujrzały światło dzienne. Wyselekcjonuj najlepsze fotografie i wywołaj je, aby pojawił się uśmiech na twarzy ukochanych. Nie tylko od święta!

Nie zwlekaj ani chwili dłużej i zaproś do swojego domu nieco wspomnień oraz chwil, do których aż miło jest wracać. Zamów wyjątkowe magnesy od Fotobum, by cieszyć się wyjątkowymi kadrami z życia, dzięki którym każdy dzień stanie się piękniejszy.


Please follow and like us:

Dodaj komentarz