Magnes ze zdjęciem na prezent – stwórz sentymentalny upominek

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Zbliżają się urodziny czy imieniny kogoś Ci bliskiego, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Lubisz zachwycać upominkami, które wyrażają Twoją miłość oraz pamięć? Postaw na sentymentalne magnesy z fotografiami, dzięki którym zachwycisz obdarowywaną osobę i obudzisz w niej wiele wspomnień.

Pamiątki z młodości

Szukasz prezentu dla swojego brata albo przyjaciółki, którą znasz od lat? Jeśli łączą Was wieloletnie wspomnienia, mnóstwo historii z dzieciństwa czy lat wczesnej młodości, warto je wykorzystać i przypomnieć w postaci upominków. Z pewnością Twój album rodzinny skrywa wiele zdjęć, gdzie krzywisz się do aparatu z przyjaciółką, z miłością przytulasz malutkiego braciszka czy to Ciebie prowadzi za rękę starsza siostra. Uśmiechasz się na samą myśl o tych kadrach? Postaw na uśmiech u swoich bliskich. Wykorzystaj te fotografie i zamień na prostokątne fotomagnesy , które będą imitować tradycyjne zdjęcia. Od teraz Twoje rodzeństwo czy przyjaciele mogą mieć na swojej lodówce w domu te wzruszające momenty z dzieciństwa, dzięki czemu na zawsze zapamiętają, jak bardzo je kochasz.

Zabawne chwile zamknięte w kadrach

Sentymentalny upominek nie musi oznaczać wyłącznie takiego, który ma wywoływać łzy wzruszenia. Mogą one dotyczyć niezwykle szalonych momentów życia, gdy płakałaś ze śmiechu wspólnie z przyjaciółką lub kimś bliskim. Masz w albumie jakieś zdjęcia z takich eskapad? Zamknęłaś w kadrze kumpelę śmiejącą się do granic możliwości, na widok której uśmiechasz się od ucha do ucha? Jeśli tak, to spraw odrobinę radości, wręczając jej personalizowany prezent w postaci polaroidowego fotomagnesu z podpisem . Pozwól sobie na zabawny opis, a wywoła on uśmiech na twarzy ukochanych osób. Każda okazja jest dobra, aby podarować komuś powód do szczęścia.

Zdjęcia z ważnych momentów życia

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na prezent, to zastanów się, czy w niedalekiej przeszłości nie odbyła się żadna ważna uroczystość, w której brałeś udział Ty i obdarowywana osoba. Mógł to być wieczór kawalerski najlepszego przyjaciela, baby shower siostry, ślub czy bal na koniec studiów drugiej połówki. Z pewnością masz w swoim albumie wiele zdjęć z tych okazji. Zmień je w wyjątkowy prezent, tworząc unikalne fotomagnesy w kształcie oryginalnych kwadratów . Będą one subtelnie komponowały się z miejscem, w którym zostaną powieszone oraz wprowadzą niezwykle przyjazną, ciepłą atmosferę dzięki wyjątkowym wspólnym wspomnieniom.

Fotograficzny prezent na osiemnaste urodziny

Jesteś rodzicem osiemnastoletniej latorośli? Pragniesz podarować jej coś naprawdę sentymentalnego, ale i ciekawego? Wywołaj uśmiech oraz łzy wzruszenia na twarzy ukochanego dziecka, wręczając mu jego fotograficzną drogę do dorosłości. Poświęć chwilę, by wydobyć z albumu po jednym zdjęciu z każdego roku życia, wybierz te najlepsze i wywołaj je w postaci fotomagnesów , które możesz swobodnie podpisać konkretną datą. Taki niebanalny prezent stopi lód serca niejednego zbuntowanego dziecka.

Fotomagnesy to wspaniały i zaskakujący sposób na to, by obdarować ukochane osoby z okazji ich święta. Jeśli chcesz wywołać w nich emocje, wzruszenie i piękne wspomnienia, nie wahaj się ani chwili dłużej – postaw na sentymentalny powrót do wspólnie spędzonych chwil.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz