Fotomagnesy z podpisem pod zdjęciem. Zachowaj wszystkie ważne wydarzenia!

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Posiadasz w zakamarkach swojej szafy wielkie pudła ze zdjęciami czy albumy, w których masz ukrytych wiele różnych fotografii? Z pewnością rzadko po nie sięgasz i trudno jest Ci przypomnieć sobie okoliczności, z którymi związane są dane kadry. Jest na to sposób! Oryginalne fotomagnesy z podpisem, dzięki którym żadna okazja nie pozostanie zapomniana.

Krok w dorosłość z Fotobum

Zbliżają się osiemnaste urodziny Twojego dziecka? Chcesz, by zostały one jak najlepiej zapamiętane,bo w końcu jest to odważny krok ku dorosłości. Pozwól, by Twoja latorośl – już nie taka mała – miała zawsze przy sobie jakąś sentymentalną pamiątkę, która będzie przywoływała wspomnienia z tego ważnego dnia, jakim są osiemnaste urodziny. Wykonajcie kilka zdjęć z gośćmi i bliskimi, które będzie można zamienić na nowoczesne oraz oryginalne fotomagnesy polaroidowe . To bardzo modny kształt fotografii, który jest naprawdę ponadczasowy i ciągle podbija serca młodych osób. Dodaj do tego nieco sentymentalne podpisy, które wskażą, kiedy były one robione, kto się na nich znajduje i spraw wielką radość swojemu dorosłemu już dziecku.

Podróżnicze wspomnienia

Uwielbiasz podróżować i odkrywać nowe miejsca? Jeśli jesteś typem osoby, nie mogącej usiedzieć na miejscu? Z pewnością widzisz, z jak wielką niecierpliwością oczekujesz każdego roku upragnionych wakacji. Jest sposób na to, by pomóc sobie z ekscytacją oraz tęsknotą za wojażami. Wystarczy, że wywołasz zdjęcia ze swoich eskapad w postaci świetnej jakości fotomagnesów z podpisami , które imitują fotografie polaroidowe. Możesz powiesić je na lodówce, w biurze czy na ścianie pomalowanej farbą magnetyczną. To doskonały sposób, by nieustannie czuć się niczym w podróży. Wybrałeś się kiedyś na wyjazd autostopem? Nie pozwól, żeby ta odważna decyzja była zapomniana. Stwórz własny kolaż ze zdjęć z tego emocjonującego wypadu. Każda podróżnicza okazja jest dobra, aby uwiecznić ją w postaci fotomagnesu.

Studenckie przygody na fotomagnesach

Zdarzyło Ci się kiedyś zrobić coś naprawdę szalonego? Nie pozwól, by te chwile odeszły w zapomnienie i za kilka lat stały się dla Ciebie obce. Mówi się, że okres studencki jest jednym z najpiękniejszych – nie można się z tym nie zgodzić. Wystarczy, że spojrzysz na fotomagnesy , które przedstawiają wspomnienia z tych pięknych czasów. W zakamarkach telefonu krążą zdjęcia z wymiany studenckiej? Nie pozwól by przepadły! Pochwal się światu odważnymi decyzjami, wywołując je jako estetyczną ozdobę na lodówkę. Podpisz, co się znajduje na tych fotografiach, podkreśl, gdzie były one robione czy z kim. Pamiątka gwarantowana! Nawet jeśli spędziło się studenckie lata lokalnie w swoim uniwersyteckim mieście, na pewno było wiele okazji do robienia zdjęć. Nie zapominaj o nich i ciesz się młodością przez długi czas dzięki Fotobum. Możliwości do wywołania tak nietypowych zdjęć w postaci magnesów jest naprawdę wiele. Niech ważne wydarzenia i wspomnienia ujrzą wreszcie światło dzienne. Nie pozwól by odeszły one w zapomnienie – wywołaj je i powieś na lodówce, by móc bez przerwy cieszyć się swoim życiem.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz