Fotomagnes z Twoim zdjęciem i podpisem – oryginalne podziękowania dla gości

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Szukasz ciekawego sposobu na podziękowanie gościom za ich obecność podczas ważnej dla Ciebie uroczystości? Wywołaj w nich emocje oraz wspomnienia dzięki sentymentalnym fotomagnesom z personalizowanym podpisem. Już teraz możesz wyrazić swoją wdzięczność w piękny i estetyczny sposób z Fotobum.

Ślubne dedykacje

Mówi się, że o ile ślub jest dla pary młodej, o tyle wesele dedykuje się gościom. Z tego właśnie powodu warto zrobić wszystko, aby poczuli się oni naprawdę wyjątkowo. Jednym z najbardziej oryginalnych oraz praktycznych pomysłów okaże się zaprojektowanie fantastycznych fotomagnesów z podpisem , które na pewno przypadną do gustu wszystkim zebranym. Będą oni mogli powiesić tę uroczą pamiątkę w swoim domu, wspominając Wasz ważny dzień i wzdychając na myśl o nim z sentymentem. Wykorzystajcie zdjęcia, jakie robiliście podczas sesji przedślubnej czy narzeczeńskiej, wywołajcie je w formie fotoprezentów i sprawcie uśmiech na twarzach bliskich. Zastanawiacie się, jak można je podpisać? Tutaj macie pełne pole do popisu! Możecie zamieścić datę Waszych zaślubin, imiona, indywidualne podziękowanie – coś, co będzie wyrażało Waszą wdzięczność za obecność w tym pięknym dniu.

Wieczór panieński i kawalerski

Organizujesz wieczór panieński bądź kawalerski? A może w tym roku bierzesz ślub i już wiesz, że czeka Cię przed nim wspaniały wieczór świętowania w gronie najbliższych osób? Niezależnie od tego, czy to Ty wyprawiasz tę małą uroczystość, czy to ktoś robi ją właśnie dla Ciebie, warto pomyśleć nad sposobem, aby podziękować wszystkim za obecność. W końcu bez zebranych gości nic nie byłoby takie samo. Podczas wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego zróbcie wspólnie jakieś szalone i radosne zdjęcie, a potem wywołaj je w postaci fotomagnesów z podpisem . Dodaj do tego zabawny opis, aby uśmiech pojawił się na niejednej twarzy. Upominki możesz wręczyć dyskretnie w dniu ślubu. To świetna forma podziękowania, której z pewnością nikt się nie spodziewa!

Chrzest

Organizujesz małą uroczystość z okazji chrztu swojego dziecka? To świetny sposób, aby spotkać się w gronie rodziny oraz bliskich i celebrować z nimi narodziny tego maluszka! Warto podziękować im za obecność, a także poświęcony czas w jakiś symboliczny sposób. Z pewnością już masz ogrom zdjęć swojego dziecka na telefonie i możesz wykorzystać je jako fotomagnes z podpisem . Wybierz to najładniejsze oraz użyj wyobraźni do napisania jakiegoś wzruszającego opisu, który wyrazi to, co czujecie. Niech bliskie osoby poczują Wasze szczęście. Jeśli wolicie wręczyć podziękowania dopiero jakiś czas po uroczystości chrztu, skorzystajcie z fotografii robionych właśnie tego dnia. Być może wykonaliście zdjęcie grupowe, na którym widać wszystkich i warto podpisać je w prosty sposób „Dziękujemy, że z nami byliście”. Tak minimalistyczna forma podziękowań przypadnie wszystkim do gustu.

Możliwości i okazji na podziękowanie gościom za obecność w ważnych dla Was dniach jest naprawdę bardzo wiele. Ten symboliczny i drobny gest jest w stanie wywołać na ich twarzach wiele pozytywnych emocji na długi czas. Nie wahaj się, wyraź wdzięczność w tak piękny oraz sentymentalny sposób.


Please follow and like us:

Dodaj komentarz