Magnesy na lodówkę ze zdjęciem w różnych kształtach (kwadrat, prostokąt, polaroid)

Foto inspiracje od Fotobum.pl

To Ty wybierasz kształt, styl i w końcu fotografię, jaka będzie zdobiła Twoją lodówkę. Tylu możliwości chyba nikt się nie spodziewał! Fotomagnesy podbijają serca wszystkich, a przede wszystkim odmieniają wnętrze każdego domu, dodając mu jeszcze więcej przytulnego, pozytywnego klimatu. Przekonaj się na własnej skórze, jakie cuda czynią niebanalne magnesy ze zdjęciem.

Fotoprodukty zdobywają coraz więcej zwolenników, dzięki temu, że wyglądają nietuzinkowo, estetycznie i dopasowują się do Twoich potrzeb. Dodatkowo te świetne gadżety nie są wyłącznie dekoracją, ale osobistymi wspomnieniami, które będą długo wywoływały ogrom radości na Twojej twarzy. Możliwości na to, jak je wykorzystasz, jest naprawdę wiele – wszystko zależy od Twojego pomysłu oraz wielkości przestrzeni do zagospodarowania.

Klasyczne prostokątne rozwiązania

Kiedy słyszysz hasło „zdjęcia z wakacji”, to co najczęściej widzisz oczyma swojej wyobraźni? Z pewnością piękne fotografie uwieczniające uśmiechniętych ludzi, zachwycające miejsca czy zachody słońca. Wszystko zamknięte w prostokątnym kadrze. A gdyby tak tchnąć nowe życie w tę tradycję i uwiecznić te momenty na fotomagnesach? Jeśli jesteś fanem klasycznych rozwiązań, to z pewnością ten format spełni Twoje oczekiwania! Zdjęcia wykonane na takich magnesach będą doskonale odzwierciedlały klimat dawnych fotografii wypełniających albumy rodzinne czy pocztówki z pozdrowieniami od przyjaciół. To także świetny pomysł na upominek dla rodziców czy nawet dziadków. Podaruj im fotografię z jakiejś ważnej dla Was uroczystości, na jakiej znajdują się bliscy. Spraw radość tym, których kochasz.

Harmonia i styl zamknięte w kwadracie

Fotobum oferuje także magnesy ze zdjęciami dla nieco bardziej nowoczesnych osób, uwielbiających tworzyć kolaże i barwne kompozycje ze zdjęć. Kochasz porządek i dbasz o to, by wszystko było idealnie równo ułożone? Z pewnością będziesz się cieszyć z fotomagnesów w kształcie kwadratów. Dostarczą Ci one wiele rozrywki podczas układania różnorodnych kompozycji. Niech Twoja lodówka stanie się prawdziwym dziełem sztuki, które stanie się Twoją dumą i sprawi, że każdy dzień okaże się naprawdę piękny. To, czym się otaczasz, zależy właśnie od Ciebie. Dokonaj zmian i wnieś w swoje życie nieco kadrów.

Powrót do retro klimatu z polaroidem

Niezależnie od tego, do którego pokolenia należysz – osób wychowanych w latach ’80 czy raczej tych’00 – z pewnością zdjęcia wykonywane polaroidem nie są Ci obce i wywołują wiele pozytywnych emocji. Posiadają one swój trudny do opisania klimat. Najlepiej po prostu go poczuć, trzymając w ręce takie fotografie. My proponujemy zrobić krok naprzód! Zdecyduj się na fotomagnesy przypominające kadry polaroidowe. Ozdób nimi lodówkę i ciesz oko fantastycznymi kadrami w retro stylu. Pragniesz czegoś więcej? Zaprojektuj swój własny podpis, jaki będzie je zdobił. Wyróżniaj się z tłumu i spersonalizuj swoją lodówkę, zamieniając ją w nowoczesną tablicę wspomnień.

Kwadrat, prostokąt, polaroid – nie musisz wybierać wyłącznie jednego rodzaju, a łączyć je ze sobą, odmieniając wygląd lodówki i nadając jej drugie życie. Niech fotomagnesy wyrażają Ciebie i Twoją osobowość. Na co się zdecydujesz tym razem?


Please follow and like us:

Dodaj komentarz