Magnes ze zdjęciem na lodówkę – świetna pamiątka z wakacji

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Gdy nie wypada już dzielić się wspomnieniami z wakacji na portalach społecznościowych, zaczyna brakować miejsca w albumie i jednocześnie pamięci w aparacie to znak, że trzeba coś zrobić z tymi letnimi pamiątkami. Tylko co takiego? Fotomagnesy na lodówkę. Przekonaj się, dlaczego warto zrobić coś naprawdę nietypowego z fotografiami!

Oryginalna ozdoba lepsza niż pocztówki

Kolorowe zdjęcia z różnych zakątków świata zabierają Ci miejsce na lodówce i giną pośród karteczek z notatkami czy listą zakupów? Pewnie dodatkowo się niszczą, niechcący zaginasz ich rogi, a po latach obrastają warstwą kurzu i tracą na uroku. W końcu… wymagają magnesów, żeby je przyczepić do lodówki, a Ty nie zawsze posiadasz takie małe, które nie będą zakrywały połowy pocztówki. Czy nie prościej byłoby zamieszczać na lodówce estetyczne fotomagnesy od Fotobum i cieszyć się ich pięknem przez długie lata? Jakością niczym nie odstają od fotoodbitek, mogą być one równie kolorowe i przywoływać wakacyjne wspomnienia. Ten praktyczny oraz ładny gadżet musi się znaleźć w Twoim domu!

Zdjęcia i słowa w jednym

Czym się wyróżniają fotoprodukty na tle tradycyjnych pocztówek z wakacji? Tym, że wszystko co najważniejsze znajdziesz na jednej stronie. Z pewnością znasz to uczucie, gdy zerkasz na jakieś zdjęcie z podróży, ale nie możesz sobie przypomnieć, gdzie i kiedy było ono robione. Dzięki fotomagnesom stylizowanym na zdjęcia z kultowego polaroida wszystkie informacje będziesz mieć w zasięgu ręki. Dają one niesamowitą możliwość umieszczania podpisów, które będą Ci przypominały o fantastycznych wakacyjnych momentach. To, co umieścisz w opisie, zależy wyłącznie od Ciebie. Co powiesz na krótkie dowcipne komentarze? A może by tak uczynić ze swojej lodówki konto na Instagramie i dodać pod fotografiami hasztagi? Spróbuj takiego rozwiązania, jakie będzie dla Ciebie najlepsze. Uczyń każdy fotomagnes naprawdę niepowtarzalnym dzięki oryginalnemu oraz spersonalizowanemu podpisowi.

Ciekawe kompozycje i możliwość modyfikacji

Produkty od Fotobum spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego estety, który dba o wystrój całego domu i każdy jego zakamarek jest ogromnie ważny. Wszystko dzięki temu, że to my sami tworzymy indywidualne kompozycje, w ten sposób nasza lodówka może stać się estetyczną galerią zdjęć z wakacji i będzie stanowiła świetną dekorację. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze imprezy odbywają się właśnie w kuchni. Od teraz masz pewność, że wszyscy goście skupią się właśnie wokół fotomagnesów, zachwycając się nimi i wspominając razem z Tobą o słonecznych dniach. Stwórz minimalistyczną kompozycję z kwadratowych fotografii i modyfikuj ją za każdym kolejnym wyjazdem. Niech wakacje trwają w Twoim domu cały rok!

Jak widać fotomagnesy od Fotobum to doskonały pomysł na zatrzymanie wakacyjnych wspomnień na dłużej w taki sposób, jaki nam najbardziej odpowiada. Ciesz się wiecznym latem przez cały rok i każdego dnia sprawiaj sobie wiele radości, podziwiając kadry z lata, które czekają na Ciebie w Twojej kuchni.


Please follow and like us:

Dodaj komentarz