Fotomagnesy weselne – podziękuj gościom za udział w uroczystości ślubnej

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Ach, co to był za ślub! – chcesz, aby wszyscy właśnie w taki sposób reagowali na Wasz wielki dzień?

Zadbaj o to, aby ceremonia oraz wesele były dopracowane w każdym szczególe. To właśnie detale powodują najwięcej emocji. Nie zapomnij, żeby podziękować swoim gościom za ich obecność w tym szczególnym dniu.

Na rynku można znaleźć wiele różnorodnych pomysłów na to, w jaki sposób wyrazić wdzięczność wobec bliskich za to, że przybyli na ślub. Niewątpliwie każda zaproszona osoba jest kimś ważnym dla Ciebie i bez niej wesele nie byłoby aż tak udane. Doceń swoją rodzinę oraz przyjaciół, pokazując, jak bardzo ich kochasz i cieszysz się, że byli z Tobą w tak ważnym momencie życia. Postaw na oryginalne fotomagnesy, jakie zachwycą każdego!

Spersonalizuj podziękowania

Jednym z najbardziej wzruszających momentów w trakcie uroczystości weselnej są podziękowania dedykowane rodzicom Pary Młodej. Będą one zawsze w jakiś sposób indywidualne, szczere i pełne emocji. Chcesz, aby wszyscy goście poczuli się równie wyjątkowo? Postaw na fotomagnesy polaroidowe, na których możesz załączyć własny podpis. Proponujemy dedykację dla każdego gościa, datę Waszego ślubu, proste słowa wdzięczności czy poruszający cytat. Zadbaj o to, aby każdy gość poczuł się naprawdę szczególnie. Taki upominek od Fotobum stanie się pamiątką na długie lata, która będzie symbolizowała ten piękny dzień.

Zachwyć gości różnorodnością

Jesteście parą, która uwielbia robić sobie mnóstwo zdjęć? Nie wstydzicie się bawić przed aparatem, robiąc zabawne miny, czy tworząc niemalże filmową scenerię? Kwadratowe fotoMagnesy to świetny pomysł na wyrażenie tego! Przygotujcie swoje ulubione fotografie i zamówcie je jako magnesy ze zdjęciami. Dzięki temu upominki dla gości okażą się naprawdę barwne, oryginalne oraz ciekawe. Z pewnością nie będą mogli oderwać od nich oczu. Wy także. Jeśli chcecie mieć gwarancję zachwytu bliskich osób, postawcie na to, aby prezenty dla nich wyrażały Waszą osobowość i płynęły prosto z serca. Fotomagnesy to także świetny pomysł dla par, które miały robioną sesję narzeczeńską czy przedślubną. Jeśli nie chcecie spędzać godzin na wybieraniu kilku kadrów spośród dziesiątek folderów czy albumów gromadzonych latami, zdecydujcie się na wykorzystanie gotowych zdjęć, które bezpośrednio nawiązują do tej uroczystości.

Postaw na coś naprawdę szczególnego

Nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli lubicie klasyczne rozwiązania i cenicie sobie tradycyjne fotografie. Warto jednak nadać im nieco praktycznego charakteru. Co powiecie na to, żeby obdarować ukochane Wam osoby oraz podziękować im za obecność podczas zaślubin, dając im szczególne dla Was zdjęcie. Jednak w oryginalnej, a także szalenie ciekawej formie – czyli jako prostokątny fotomagnes? Z pewnością zmieści on wiele Waszej miłości i wdzięczności. Wybierzcie swoje ulubione zdjęcie, a potem podzielcie się nim ze wszystkimi gośćmi.

To, jaki sposób podziękowań wybierzecie, zależy wyłącznie od stylu wesela, ale także osobowości Pary Młodej. Wybierz taki, który najbardziej odzwierciedli Waszą wdzięczność i wyrazi niegasnącą miłość.


Please follow and like us:

Dodaj komentarz