FotoMagnesy – czyli jak zachować wspomnienia na dłużej

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Kto z nas nie lubi wracać wspomnieniami do miłych momentów, kiedy wydarzyło się coś naprawdę ekscytującego, gdy zobaczyliśmy piękne i niepowtarzalne miejsca albo po prostu wypoczęliśmy w gronie ukochanych osób? Nie musisz gromadzić tych chwil tylko na  fotografiach w telefonie czy albumie. Postaw na oryginalność i wybierz fotomagnesy!

Wahasz się, czy taki nietypowy sposób zatrzymywania wspomnień, jakim są fotoprodukty, jest dla Ciebie odpowiedni? Z pewnością tak! To gwarancja trwałości – nie wyblakną one jak papierowe fotografie ani nie usuną się przypadkowo z pamięci telefonu. Przekonaj się, dlaczego warto je wybrać.

Radość na twarzach bliskich

Szukasz najlepszego sposobu na wyrażenie swojej miłości do rodziny czy przyjaciół? Chcesz, by czuli, że zawsze jesteś blisko? Albo może po prostu pragniesz obdarzyć ich nieco sentymentalnym prezentem z okazji urodzin czy imienin? W każdej z tych sytuacji z pomocą przyjdą właśnie fotomagnesy. Świetną opcją będzie umieszczenie na nim wspólnego zdjęcia, na którym wszyscy macie uśmiechnięte buzie. Co powiesz na fotografie z zeszłych wakacji na magnesie w tradycyjnym prostokątnym kształcie? Będą one wyglądały oryginalne i skradną serce każdej osoby – nawet największego tradycjonalisty, bo swoim wyglądem przypominają klasyczne papierowe zdjęcia. 

fotoMagnes z wakacji

Idealna pamiątka ze ślubu

Często chowamy fotografie ślubne w głęboko ukrytych albumach czy pudełkach z pamiątkami i potem rzadko do nich zaglądamy. To błąd, bo warto wracać do tych wyjątkowych chwil, gdy rozpoczął się nowy, fascynujący etap w życiu. Fotomagnesy pomogą Ci przywrócić tym ważnym momentom światło dzienne. Ozdób lodówkę w kuchni albo ścianę pomalowaną farbą magnetyczną urokliwymi fotografiami. Co powiesz na takie fotoMagnesy z podpisem? Dają one świetną okazję do pochwalenia się różnymi wspomnieniami ze ślubu czy wesela. Przekonaj się na własnej skórze! Takie fotoMagnesy to takżeświetny upominek z podziękowaniem dla gości weselnych.

Historia rozwoju Twojego maluszka

Dzieci tak szybko rosną! Chyba każdy z głębokim westchnieniem wypowiada te słowa, gdy patrzy na swoje pociechy. Warto uwieczniać każdą możliwą chwilę – pierwszy krok, szeroki uśmiech z ząbkami, urodziny czy spacer w blasku słońca. Miej te wspomnienia zawsze w zasięgu ręki i skorzystaj z fotomagnesów, by dzielić się nimi z rodziną. To nie tylko doskonały patent na ozdobienie lodówki w inny sposób niż pocztówkami, ale także upominek dla dziadków, którzy z pewnością są zakochani w maluszku. To gwarancja radości dla Ciebie i bliskich. A za jakiś czas z pewnością pamiątka dla całkiem dużego już dziecka.

Wspomnienia z wakacji przez cały rok

Ach te ciepłe, beztroskie dni, gdy można było całymi dniami chodzić po górach, podziwiać zachody słońca nad morzem czy zapierające dech w piersiach perły architektury. Gdyby tak wakacje mogły trwać cały rok… W zasadzie mogą! Wystarczy, że będziesz się nimi otaczać bez przerwy. Nie lubisz spędzać godzin przy porządkowaniu albumów, ale nie chcesz, by wspomnienia uleciały w niepamięć? Fotomagnesy wyglądające jak polaroidy dają Ci możliwość cieszenia się pięknymi wakacyjnymi kadrami i unikatowymi podpisami, by żadna chwila nie pozostała zapomniana.  

Fotoprodukty to od lat niesamowite gadżety, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych zdjęć, nie niszczą się i mogą być oryginalnym prezentem dla bliskich. Wywołaj efekt WOW i ciesz się wspomnieniami na dłużej!

Please follow and like us:

Dodaj komentarz