Wyjątkowy prezent na święta – magnesy ze zdjęciem

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Święta zbliżają się coraz większymi krokami i zaczyna się szał upominkowych zakupów. Jeśli stoisz przed wyzwaniem – co sprawić w tym roku najbliższym osobom – postaw na estetyczny i pełen miłych wspomnień prezent. Wybierz magnesy ze zdjęciem, które ożywią każde wnętrze oraz sprawią, że każdemu domownikowi humor będzie dopisywać od świtu do nocy. 

Prostokątne fotomagnesy dla ukochanych rodziców 

Wszystkie osoby, które już nie mieszkają ze swoimi rodzicami, doskonale wiedzą, jak bardzo tęsknią. Z pewnością są oni dumni z tego, kim jesteśmy albo co robimy. Możemy obdarować ich nieco sentymentalnym prezentem, który zawsze będzie przypominał o naszej obecności. Gdziekolwiek byśmy nie byli. W tegoroczne święta pozwól sobie na połączenie tradycji z czymś nowoczesnym. Podaruj swoim rodzicom wyjątkowe fotomagnesy prostokątne, przypominające klasyczne fotografie na papierze. Będą mogli je zawiesić w kuchni na lodówce czy w korytarzu na farbie magnetycznej. To wspaniały sposób, aby zawsze mieć ukochane osoby tuż obok – choćby były zamknięte wyłącznie w kadrze zdjęcia. 

Polaroidowe fotomagnesy z czułymi wyznaniami 

Pragniesz przypomnieć swojej drugiej połówce, jak bardzo ją kochasz? Mamy na to niezwykle wzruszający i oryginalny sposób. Wystarczy, że na święta podarujesz jej urocze fotomagnesy polaroidowe, gdzie możesz umieścić dowolny napis. Pozwól sobie na odrobinę romantycznych wariacji – wybierz kilka Waszych naprawdę słodkich zdjęć, które uwielbiacie. Następnie wymyśl do nich odpowiedni opis. Możesz ułożyć z nich historyjkę, zamieścić poruszające cytaty, Wasze złote myśli czy proste słowa, które najlepiej wyrażą to, co czujesz. Będzie to niezwykle personalny prezent, jaki z pewnością wywoła w drugiej połówce wiele emocji. Zobacz to na własne oczy. 

Fotomagnesy przypominające radosne wakacje 

Nieustannie wracasz w rozmowie do minionych wakacji? Uwielbiasz odkrywać świat, podróżować po świecie i poznawać nowe miejsca? Jeśli tak, a dodatkowo dzielisz tę pasję z kimś bliskim, zastanów się nad pewnym symbolicznym upominkiem. Mówi się, że w święta Bożego Narodzenia dzieją się prawdziwe cuda. Za sprawą eleganckiego, sentymentalnego upominku w jednej chwili możesz poczuć się jak na wakacjach. Choć jest to przeszłość, to jesteś w stanie ją przywołać w wyjątkowy sposób. Podaruj bliskiej Ci osobie – rodzeństwu, ukochanemu czy przyjaciołom – zachwycający fotomagnes z podróży z dowolnym napisem. Możesz samodzielnie wykonać niezwykle oryginalną pamiątkę z podróży, która będzie przypominała wspólnie spędzone chwile, radość oraz ekscytację. Nadal wahasz się, jaki prezent będzie najlepszy dla bliskich? Pamiętaj, że nie liczy się wielkość upominku bądź jego wartość pieniężna. Tak naprawdę najważniejsze jest to, ile miłości oraz troski wkładamy w jego przygotowanie. 

Fotomagnesy będą najlepszym dowodem na to, że o kimś ciepło myślimy i pragniemy wywołać wyłącznie serdeczny uśmiech. Przekonaj się o tym i wnieś w tym roku nieco fotomagii w te święta!

Please follow and like us:

Dodaj komentarz