Personalizowany fotokalendarz – pomysł na prezent pod choinkę

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Szukasz doskonałego prezentu świątecznego dla wiecznie zapracowanej albo doskonale zorganizowanej osoby? Co powiesz na to, aby był on funkcjonalny i jednocześnie estetyczny? Postaw na wyjątkowy fotokalendarz na nadchodzący nowy rok i podaruj go komuś bliskiemu pod choinkę. 

Wyjątkowy fotokalendarz dla dziadków 

Twoi rodzice to dumni dziadkowie, którzy są zakochani po uszy w swoich wnukach? Z pewnością wiesz już, że zdjęć ukochanych wnucząt nigdy za wiele! Co powiesz zatem na to, aby nadchodzący rok minął właśnie w tak rodzinnej atmosferze dzięki wyjątkowemu fotokalendarzowi dedykowanemu właśnie dziadkom. Jego design zachwyci wszystkich swoją prostotą, ale również estetycznym wykonaniem. Wybierz zachwycające zdjęcie swoich rodziców z wnukami, które będzie przepełnione radością oraz miłością, wywołaj je na fotokalendarzu i spraw ukochanym osobom wzruszającą niespodziankę, jaka będzie im towarzyszyła cały rok. 

Domowy klimat w pracy, czyli fotokalendarz biurkowy 

Masz w swoim domu pracusia, który dużo czasu spędza w biurze? Jeśli tak, to z pewnością wiesz, że chwile spędzone razem są na wagę złota. Ciągłe zabieganie i zmęczenie nie pozwalają Wam cieszyć się codziennością. Aby ugasić tęsknotę za domem u ukochanej osoby, możesz podarować jej pod choinkę symboliczny, a także sentymentalny upominek. Okaże się nim fotokalendarz biurkowy, który dzięki temu, że będzie zawierał Waszą wspólną fotografię, zawsze przypomni o cieple ogniska domowego. Możesz wybrać wersję bardziej klasyczną dla zwolennika minimalizmu bądź kolorową dla kogoś, kto uwielbia otaczać się barwnymi gadżetami. 

Fotokalendarz dla przyjaciółki 

Uważasz, że każda okazja oraz dzień jest doskonały do tego, aby świętować ze swoją ukochaną przyjaciółką? Jeśli szukasz pretekstów, aby spędzać wieczory ze swoją bratnią duszą, to ten oryginalny fotokalendarz ze świętami nietypowymi stanie się strzałem w dziesiątkę! To nie tylko zabawny upominek, który wywoła szczery uśmiech na twarzy, ale również niezwykle estetyczny prezent. Wszystko za sprawą dużych fotografii, jakie można na nim zamieścić. Rzecz jasna – Waszych wspólnych fotografii. 

Fotokalendarz ścienny z eleganckimi fotografiami 

Nowy rok zbliża się nieuchronnie i warto się do niego odpowiednio przygotować. Dlatego też fotokalendarz ścienny full foto jest idealnym prezentem na prezent świąteczny. Pozwoli on lepiej zorganizować swój czas. Podaruj go komuś bliskiemu, kto zawsze ma problem z zapamiętaniem ważnych dat, spotkań czy uroczystości. Całość uświetniają fotografie w dużym rozmiarze, a zachwycą każdego swoją jakością oraz dbałością o detale. Postaw na wysoką jakość upominku i pozwól komuś na to, aby jego czas nie umykał między palcami. 

Fotokalendarz jest gadżetem, który powinien przypaść do gustu każdej osobie. Nawet jeśli masz do czynienia z najbardziej wymagającą – jakość produktów z pewnością sprosta jej oczekiwaniom. Połączenie kalendarza z ulubionymi zdjęciami to świetny sposób na lepszą organizację czasu, a także gwarancja na to, że każdy dzień będzie naprawdę udany. Wystarczy spojrzeć na kadry, które wywołują uśmiech i… świat staje się piękniejszy. Niezależnie od okoliczności!

Please follow and like us:

1 thought on “Personalizowany fotokalendarz – pomysł na prezent pod choinkę

  1. Kalendarz jest extra!!!polecam,jestem zachwycona jakoscia i predkoscia z jaka dotarl!!!Polecam!

Dodaj komentarz