Unikalny prezent na 18 urodziny od rodziców – najlepsze pomysły

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Jak wybrać symboliczny prezent na urodziny, który będzie kreatywny i spodoba się obdarowywanej osobie? Przy okazji 18 urodzin jest o to wyjątkowo trudno, bo i okazja nie jest banalna. Wejście w świat ludzi dorosłych musi się wiązać z odpowiednią oprawą. Jej częścią są mniejsze lub większe podarunki. Wśród nich nie może zabraknąć prezentów dla córki i syna od rodziców, które są unikalne i mają szansę stać się ulubionymi pamiątkami. Jakie prezenty 18stkowe warto wybierać? Oto kilka podpowiedzi. 

Niespodzianka na 18 urodziny od rodziców? Przede wszystkim kreatywna

Jaka powinna być niespodzianka na 18 urodziny od rodziców? Przede wszystkim wybrany podarunek musi być kreatywny. Prawda, że w ten szczególny dzień wręcza się często młodym ludziom drogie i cenne rzeczy, najczęściej bardzo praktyczne, ale powinien im towarzyszyć choćby drobiazg, który pozostanie na dłużej. Warto, aby rodzic zaskoczył nim swoją córkę lub swojego syna, rozbawił i sprawił, że wchodzący w świat dorosłych młodzieniec lub młoda dama poczują się wyjątkowo.

Jaki powinien być prezent dla córki od rodziców? Czym ma się wyróżniać upominek dla syna? Kluczem do powodzenia jest tutaj personalizacja. Im bardziej osobisty będzie prezent, tym lepiej. Możliwości wyboru jest bardzo wiele: fotokalendarze, fotomagnesy, obrazki lub nawet puzzle ze zdjęciem. To zaś tylko niektóre możliwości, z których możesz skorzystać dla obdarowania swojego dziecka. 

Personalizowany prezent dla osiemnastolatka? Fotomagnes lub fotokalendarz

Dobry prezent dla osiemnastolatka? Istnieją pamiątki, które będą odpowiednie niezależnie od płci i upodobań obdarowywanej osoby. Osobiste treści sprawiają, że wręczenie dziecku fotomagnesów lub fotokalendarza może być sympatyczne przy świętowaniu 18 urodzin.

Pamiątki na 18 dla dziewczyny lub chłopaka? Fotomagnesy

Prezent na 18 od rodziców w minimalistycznym wydaniu? Fotomagnesy to typowy drobiazg, który doskonale sprawdzi się choćby jako dodatek do innych, znacznie droższych lub większych prezentów. Niekiedy magnesy na lodówkę kojarzone są jako pamiątki przywożone z wakacji, ale wcale nie musi to być ich jedyne zastosowanie. Mogą być świetnym prezentem przypominającym o szczególnym zdarzeniu z życia. Jako prezent dla córki na 18 sprawdzą się np. jako sposób na upamiętnienie profesjonalnej sesji fotograficznej z okazji tego dnia. W przypadku chłopca to magnesy mogą przypominać o szalonej imprezie osiemnastkowej. 

Magnesy na 18 urodziny? Prezent od rodziców w tej formie może przybierać różne kształty. Możliwe jest dodanie tutaj nie tylko zdjęć, ale i personalizowanego tekstu. Fotografie mogą mieć charakter serii lub kolażu umieszczonego na jednym magnesie. 

Prezent dla 18latka na urodziny: fotokalendarz

Niespodzianka na 18 urodziny dla córki lub syna? Świetnym wyborem będzie fotokalendarz. Jak działa taki gadżet? Charakterystyczne dla niego jest to, że ten personalizowany prezent umożliwia stworzenie kalendarza z 12 ulubionych fotografii – na każdy miesiąc przypada inna. To doskonały podarunek, gdy chcemy podkreślić wyjątkowy czas, w jaki wchodzi młoda osoba. Czy pierwsze 12 miesięcy dorosłego życia będzie wyjątkowe? Ten prezent na 18 dla córki lub syna będzie dowodem najlepszych życzeń w tym względzie. Później stanie się bardzo cennym sentymentalnym drobiazgiem, który obdarowana osoba będzie przechowywać przez lata.  

Oryginalny prezent na 18 dla córki

Co kupić córce na 18 urodziny? Z pewnością warto postawić na oryginalne oprawy i ramki. Prawda, że to fotografie przenoszą nas wspomnieniami do cudownych chwil z przeszłości, ale warto uwydatnić ich znaczenie w atrakcyjny sposób. Oprawki mogą być przygotowane w różnych designach. Bardzo popularna jest oprawka w całości wykonana ze szkła, która sprawdzi się tam, gdzie króluje minimalizm.

Doskonały prezent na 18 dla córki od rodziców to także ramka w postaci ozdobnej deski z ciekawymi elementami. Może być to tzw. ramka full foto, ale spotyka się także inne – np. nawiązujące do wyglądu profilu na Instagramie lub interfejsu odtwarzacza piosenek. Alternatywą mogą być różne nadruki plexi lub imitacje obrazów na płótnie. Przy każdym z tych wariantów warto podkreślić jedno – obrazki na 18 urodziny dla dziewczyny muszą być pięknie wyeksponowane!  

Prezent dla syna od rodziców

Prezent na 18 dla syna od rodziców zdecydowanie musi dobrze wpasowywać się w jego zainteresowania. Nie od dzisiaj wiadomo, że chłopcy uwielbiają gadżety technologiczne – i to bez względu na wiek. Etui ze zdjęciem na telefon to doskonały pomysł, który będzie jednocześnie oryginalny i przydatny. Modele etui na popularne modele najbardziej cenionych marek mogą być zdobione praktycznie w dowolny sposób. To zaś okazja do tego, żeby w ciekawy sposób wyróżnić się z tłumu. 

Case może być ozdobiony zdjęciem osoby obdarowanej lub innym akcentem, który nawiązuje do jej pasji i upodobań. Może być to fotografia ulubionego zwierzęcia, własnego samochodu lub czegoś, co jest tej osobie drogie i nadaje się na symboliczny prezent na urodziny. Jednocześnie takie etui produkowane są z dużą dbałością o trwałość nadruku i to, aby telefon był w optymalny sposób chroniony.  

Inne kreatywne pomysły na osiemnastkę

Prezent na 18 urodziny dla córki lub syna może też występować w bardzo praktycznej formie. Chodzi o kubki i koszulki z nadrukiem. Oba te podarunki mogą nie tylko doskonale się prezentować, ale i wnosić dodatkową wartość pod postacią praktycznego zastosowania

Prezent na 18 dla córki lub syna – personalizowany kubek

Kubek jako prezent na 18 dla córki lub syna? To zdecydowanie dobry pomysł. Powierzchnia naczynia to idealne miejsce na dodanie własnej grafiki i wybranego napisu. Oczywiście istnieje możliwość wyboru kubków ozdobionych różnymi szablonami. Może być to pojedyncze zdjęcie, kolaż lub panorama. Zaletą takiego wyboru jest fakt, że ciekawy gadżet będzie miał okazję pozostawać w ciągłym użytku. Warto dodać, że kubki są nie tylko piękne i kreatywne, ale także trwałe. Zastosowana technologia druku sprawia, że zdjęcia nie ulegają zniszczeniu pod wpływem codziennego użytkowania. Naczynie można bez obaw myć w zmywarce. 

Pomysł na prezent dla córki lub syna – koszulka z nadrukiem

Nowoczesny i kreatywny pomysł na prezent dla córki lub syna to wreszcie również koszulki z nadrukiem. Dostępne są zarówno damskie, jak i męskie egzemplarze w kolorach białym i czarnym. Nowoczesny krój sprawia, że produkty wpisują się we współczesne trendy i można je nosić przy różnych okazjach. Dodatkową zaletą jest fakt, że koszulki w 100% stworzone są z przyjaznej dla ciała bawełny. 

Ten prezent dla córki lub syna może być spersonalizowany przez dodanie zdjęcia i okolicznościowego napisu. Mogą one dotyczyć właśnie niezapomnianej okazji, jaką jest 18 rocznica urodzin. Także nadruk jest trwały i nie ulega uszkodzeniu pod wpływem prania i suszenia.    

Please follow and like us:

Dodaj komentarz