7 pomysłów na niezapomniany prezent dla przyjaciółki na 18 urodziny

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Chwila wejścia w dorosłość z pewnością powinna być niezapomniana. Nie na darmo też towarzyszą jej huczne imprezy i obchody, których ważnym elementem jest składanie solenizantowi podarunków. Co kupić najlepszej przyjaciółce na 18? Z pewnością coś wyjątkowego. W cenie są zwłaszcza te prezenty, które będą wspominane także po latach. Oto 7 ciekawych pomysłów na spersonalizowane podarunki – specjalnie dla najlepszej przyjaciółki.

Jaki powinien być prezent na 18 przyjaciółki?

Jaki powinien być prezent na 18 przyjaciółki? Warto dobrać go tak, by był na miarę łączącej Cię z tą osobą przyjaźni. W tym wypadku wyznacznikiem nie zawsze musi być wysoka cena. Bardziej liczy się kreatywność, nowoczesna forma i przede wszystkim odwołanie się do wspólnych wspomnień. Bardzo często motywem przewodnim może być chęć dania lubianej przez siebie osobie czegoś, co pozwoli jej na długo zapamiętać uroczysty dzień 18 urodzin.  

Jakie pomysły na prezent na 18 dla przyjaciółki zrobią największe wrażenie? Z pewnością te, które zostały spersonalizowane. Umiejętnie dobrany tekst i przede wszystkim fotografia potrafią zdziałać bardzo wiele. Jeszcze lepiej dzieje się wtedy, gdy wybrane przez Ciebie słowa i obrazy mogą trafić na powierzchnię ciekawego gadżetu lub miłej pamiątki. Kubek, koszulka, puzzle, magnesy lub kalendarz – to wszystko można poddać personalizacji tylko po to, by sprawić frajdę przyjaciółce. 

Wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki? Fotokalendarz

Wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki jest celem Twoich rozmyślań od długiego czasu? Doskonale. Świetnym pomysłem może być fotokalendarz. Dlaczego taki gadżet sprawdzi się jako niespodzianka na 18? Kalendarze kojarzą nam się raczej z akcesoriami, które darowuje się innym na początku roku, jednak ten może być inny. Będzie go wyróżniała wartość sentymentalna i to ona sprawi, że obdarowana nim dziewczyna z pewnością zachowa go na pamiątkę. 

Fotokalendarz to oryginalny prezent na 18, dlatego że każda z 12 kart może być personalizowana innym zdjęciem. Mogą to być fotografie z ostatnich miesięcy, ale też lat – można też postawić na te, które dotyczą błogiego dzieciństwa. Do wyboru masz różne modele: kalendarze biurkowe, plakatowe lub umożliwiające stworzenie kolażu ze zdjęciami.

Symboliczne prezenty na 18 dla przyjaciółki – fotomagnesy

Co można dać przyjaciółce na urodziny? Niekiedy nawet drobiazg potrafi sprawić niesamowitą radość. Oczywiście także w tym przypadku kluczem do powodzenia całego przedsięwzięcia jest personalizacja. Symboliczne prezenty na 18 dla przyjaciółki? Fotomagnesy doskonale sprawdzą się w tej roli. Być może kojarzą się z drobiazgami przywożonymi jako pamiątka z podróży, ale mogą być też doskonałymi podarunkami urodzinowymi. Świetnie sprawdzą się również jako pamiątkowy dodatek do innego prezentu. 

Personalizacja to w tym przypadku możliwość wyboru fotografii i tekstu. Ten fajny prezent na urodziny dla przyjaciółki może występować w różnych kształtach. Samo zdjęcie może obejmować całą powierzchnię magnesu, ale dostępne są również inne warianty, np. nawiązujące do widoku profilu na Instagramie.   

Wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki: kubek z nadrukiem

Co kupić na 18 przyjaciółce? Nierzadko poszukujemy nietypowych rozwiązań, gdy te najlepsze i jednocześnie kreatywne są blisko nas. Wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki może mieć też formę kubka – ważne jednak, aby nie była to zwyczajna ceramika. Kubek z własnym nadrukiem to pomysł, który przypadnie do gustu właściwie każdemu – ucieszy się z niego również Twoja bliska przyjaciółka. Możliwość wyboru fotografii i podpisu sprawia, że z łatwością uda się nawiązać do tej szczególnej okazji, jaką są 18 urodziny!

Personalizowany kubek to również świetny pomysł na prezent na 18, dlatego, że jest wyborem trwałym i ma okazję przetrwać w doskonałym stanie pomimo częstego korzystania z niego. Do wyboru są różne warianty takiej ceramiki – m.in. ze zdjęciem panoramicznym lub kolażem wielu fotografii. Jest to również bardzo praktyczny prezent na osiemnastkę dla koleżanki. Nie tylko można sączyć z niego ciepłe napoje, ale też po fakcie odstawić do zmywarki bez obawy, że nadruk ulegnie uszkodzeniu.   

Jaki prezent na 18 dla koleżanki? Etui na telefon ze zdjęciem

Jaki prezent na 18 dla koleżanki, która lubi nowinki technologiczne? Personalizacji można poddawać nie tylko magnesy, kalendarze i kubki, ale także etui chroniące telefon komórkowy przed zniszczeniem. Taki prezent to prosty sposób na to, by telefon Twojej przyjaciółki został wyróżniony w niebanalny sposób. Nowoczesny podarunek może zostać ozdobiony ulubionym zdjęciem solenizantki lub dowolną grafiką, która będzie się jej doskonale kojarzyła. Może to być ukochany zwierzak lub coś, co związane jest z jej hobby.    

Niespodzianka na 18 urodziny dla przyjaciółki: puzzle ze zdjęciem

Co można kupić na 18 dla dziewczyny? Z pewnością ten czas powinien kojarzyć się z przejściem w dorosłość, ale przecież nie zaszkodzi jeszcze na chwilę zanurzyć się we wspomnienia dotyczące dzieciństwa. Kto zaś nie lubił wtedy układać puzzli? Chyba nie ma takich osób. Niespodzianką na 18 urodziny dla przyjaciółki mogą być więc puzzle ze zdjęciem.   

Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy prezent dla przyjaciółki na 18 od serca. Daje przyjemność z powodu możliwości wspólnego układania i późniejszego zawieszenia na ścianie w formie obrazka. Jednocześnie ma osobisty i sentymentalny charakter. Trochę tak, jakby można było wspólnie układać część wspólnej przeszłości, na nowo ją przywołując. Do wyboru są produkty liczące nawet 500 elementów.  

Praktyczny prezent na 18 urodziny dla przyjaciółki – koszulka z nadrukiem

Czasem prezent na 18 urodziny dla przyjaciółki może być jednocześnie kreatywny i praktyczny. Najlepszym przykładem jest koszulka z własnym nadrukiem. Taki podarunek może być swobodnie noszony przez obdarowaną dziewczynę – koszulki damskie przygotowano w modnych fasonach. Kolory czarny i biały zostały dobrane specjalnie po to, by umożliwić dobrą widoczność nadruku. Co umieścić na takiej koszulce? Oczywiście dobrych pomysłów może być wiele. Warto dodać, że produkt został w 100% stworzony z bawełny, co czyni go trwałym i przyjemnym w użytkowaniu.  

Fajny prezent na 18 – obrazy i ramki

Co kupić przyjaciółce na 18? Z pewnością obrazy i ramki mogą się tu doskonale sprawdzić. Jest to szczególnie fajny prezent na 18 dla dziewczyny i okazja do tego, by w ciekawy sposób wyeksponować niezapomniane chwile z przeszłości. Zachwyt może budzić duża różnorodność produktów, z których można skorzystać. Chodzi nie tylko o klasyczne fotografie na szkle, ale też kreatywne ramki nawiązujące do wyglądu odtwarzacza muzyki z ulubioną piosenką lub galerii na Instagramie. Szczególnie ciekawie prezentują się również niebanalne fotoobrazy na płótnie. 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz