Zdjęcie kota – pomysły na fotografie Twojego zwierzaka.

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Uwielbiasz koty? Często je fotografujesz, aż pamięć Twojego telefonu lub laptopa jest zapełniona po brzegi? Może czas na wywołanie tych zdjęć i umieszczenie ich w fotoKsiążce? Pozwól, że podamy kilka innych ciekawych propozycji na wykorzystanie fotografii Twojego pupila. Wszystkie przykłady poniżej.

FotoKsiążka – nowoczesny album

Zdjęcia kotów nie muszą być przechowywane jedynie w pamięci telefonu. Możesz je wywołać, ale nie w zwykłej formie, a w wersji FotoKsiążki. Taka propozycja na pewno spełni Twoje oczekiwania, jeśli jesteś miłośniczką tych zwierząt. Koty są niezwykle fotogeniczne, doskonale wychodzą na zdjęciach. Jak zrobić ładne ujęcie? Najlepiej, gdy pupil ułoży się wygodnie na Twoim łóżku. Kiedy jeszcze? Gdy śpi przytulony do Twojej córki lub Twojego synka, możliwości jest naprawdę wiele – może już masz wszystkie te fotografie i czas na ich wywołanie? Postaw na książkę, która może przypominać album, jednak w tym przypadku to całe strony są zadrukowane. Czeka na Ciebie wybór formatu książki i oczywiście wgranie zdjęć, co nie musi wcale być takie proste, jeśli masz ich naprawdę dużo. 

Chcemy zaznaczyć, że fotoKsiążka nie musi być wyłącznie „podarunkiem” dla Ciebie. Może stanowić również wyjątkowy prezent dla bliskich. Polecamy Ci wykonać kilka fotografii kota Twojej mamy, jeśli takowego posiada, a miłością do zwierząt zaraziłaś się od niej. Wgraj je później na stronie Fotobum.pl i wywołaj fotoKsiążkę, a następnie, gdy przyjdzie czas świąt, urodziny, imieniny czy nawet Dzień Matki, wręcz ją mamie i delektuj się jej szczerym uśmiechem. Nadaj temu wyjątkowemu projektowi osobiste akcenty i wybierz fotografie, na których jesteście razem, niech przeplatają się ze zdjęciami kota!

Zdjęcia z kotem w formie fotoKalendarza

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie zdjęć kota jest fotoKalendarz. Wgraj dwanaście najlepszych zdjęć swojego pupila i wywołaj je w takiej formie. Za każdym razem, gdy spojrzysz na kalendarz (masz do wyboru wersję stojącą i ścienną), nacieszysz się widokiem kotka. Co miesiąc pojawi się nowa fotografia, a gdy rok się skończy, zawsze możesz zamówić produkt jeszcze raz. FotoKalendarze to niekończąca się historia, piękne fotografie i niezwykle praktyczny wybór. Oczywiście nie musisz kupować go dla siebie, ale dla mamy, dziadka, cioci czy innej bliskiej osoby, która ma kotki lub nie może ich mieć, ale je uwielbia. 

Obraz na płótnie przedstawiający Twojego kota

Prezenty dla miłośników kotów mogą przybierać różną formę, o czym mogłaś się dowiedzieć z poprzednich akapitów. Tym razem chcemy Ci przedstawić jeszcze ciekawszą propozycję, a jest nią obraz na płótnie. Na nim znajdzie się zdjęcie kota, jedno z tych, które wykonałeś w przeszłości. Taki obraz zamówisz w podobny sposób, co fotoKalendarz, wystarczy, że wgrasz fotografię na stronie Fotobum.pl. Kiedy zdecydować się na takie rozwiązanie? Kiedy wydaje Ci się, że jedno z miejsc na ścianie jest puste i przydałoby się zapełnić je czymś wyjątkowym. Oczywiście wciąż jesteśmy przekonani, że każdy z wymienianych tutaj produktów sprawdzi się świetnie na prezent, nie inaczej jest tym razem. Obraz podaruj bliskiej osobie, która przyjmie go z radością, może powiesi nad łóżkiem w sypialni albo nad biurkiem w swoim gabinecie?

Dla miłośników kotów coś wyjątkowego – koszulka z nadrukiem

Chcesz mieć swojego kota przy sobie przez cały czas? Postaw na koszulkę z nadrukiem, na której umieścisz zdjęcie pupila! To sposób na idealny upominek dla bliskiej osoby, ale również na rozpieszczenie siebie. Wykonaj zdjęcie czworonoga, a jeśli już je masz, umieść na wspomnianej stronie i zamów. Koszulka ze zdjęciem kotka spełni Twoje oczekiwania nie tylko ze względu na fotografię, ale również jakość. W końcu została wykonana z przyjaznych dla skóry, niezwykle miękkich materiałów. Taką koszulkę możesz prać w niskich temperaturach, pozbywając się tym samym ewentualnych zabrudzeń i drobnoustrojów. Koszulka z nadrukiem kota może stać się nieodłącznym elementem Twojej garderoby na przykład, gdy spędzasz czas w domu.

Zdjęcie kotka w formie puzzli – niezapomniane wrażenia z układania

Obrazki kota w formie puzzli? Wyjątkowy prezent z okazji urodzin, ale również świetna zabawa i sposób na spędzenie czasu z bliskimi, na przykład całą rodziną. Puzzle mogą przybrać różną formę, wszystko zależy od tego, jakie zdjęcie z kotem chcesz tam umieścić. Co ważne, do Twojej dyspozycji będą wersje z różną liczbą elementów, aby układanie było przyjemne zarówno dla Ciebie, jak i kilkuletnich dzieci. Zarówno ten, jak i inne pomysły na wykorzystanie zdjęć kota sprawią, że Twoje życie będzie wypełnione tymi ślicznymi pupilami, a Ty w ciekawy sposób wykorzystasz fotografie znajdujące się na telefonie czy w laptopie.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz