TOP 3 foto Prezenty na Komunię Świętą 2021

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Przed nami sezon Komunijny 2021, co najlepiej sprawdzi się jako prezent? Przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór trzech najchętniej kupowanych prezentów Komunijnych w sezonie Maj 2021. Jeżeli szukasz eleganckiej i praktycznej pamiątki rzuć okiem na TOP 3 personalizowane foto prezenty od Fotobum.

Personalizowany nadruk na szkle akrylowym – Plexi

Absolutny HIT w kategorii prezentów personalizowanych w roku 2021. Nadruk na plexi jest dobrze znany młodym ludziom. To designerska forma ozdoby, która zawróciła w głowach młodych ludzi w tym roku za sprawą aplikacji TikTok. Nadruk na szkle akrylowym prezentuje się bardzo elegancko, a co najważniejsze – jest nietypową formą pamiątki ważnego dnia w życiu dziecka. Jest to ciekawy prezent i pamiątka, która będzie cieszyć oko przez długie lata dlatego, że jest na niej wysokiej jakości nadruku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne wymiary szkieł. Przypominamy, że produkt jest w pełni personalizowany, oznacza to, iż każdy szablon można dowolnie edytować.

Personalizowany nadruk na plexi szkle akrylowym

Nadruk pamiątkowy na deskach

Koniecznie sprawdź personalizowane deski, które elegancko przystroją każdą przestrzeń. Drewniana deska doda ciepłego klimatu wnętrzom i sprawi radość osobie obdarowanej. Nie posiadasz żadnego zdjęcia dziecka? Żaden problem – w naszej ofercie znajdziesz ten produkt bez konieczności dodawania fotografii. Taki upominek sprawdzi się idealnie jako podarunek od Matki lub Ojca Chrzestnego. Deskę można ustawić na komodzie, lub powiesić na ozdobnym sznurku.

foto Kubek ze zdjęciem, grafiką, tekstem

A może kubek? Eleganckie motywy graficzne, które pozwalają na stworzenie ciekawej pamiątki zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Wybierz wzór, który Cię interesuje, spersonalizuj go według własnych upodobań i wręcz upominek zapakowany w tekturowe opakowanie. To prezent spełniający wiele kwestii ponieważ jest elegancki, a także praktyczny.

kubek 1kubek 2kubek 3kubek 4

Please follow and like us:

Dodaj komentarz