Prezent na Dzień Babci i Dziadka - fotoKalendarz drewniany

Prezent na Dzień Babci i Dziadka. Praktyczny kalendarz ze zdjęciem na desce dla dziadków.

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Ciekawy, najlepiej praktyczny prezent na dzień Babci i Dziadka nie musi wiązać się z wydawaniem fortuny. Wybierz niedrogi prezent na Dzień Babci i Dziadka, ale zarazem sentymentalny, wywołujący radość, a nawet wzruszenie. Dobrze wiemy, że dla nich przede wszystkim liczy się gest i obecność wnuków. Warto wybrać taki upominek, który wykonamy ręcznie lub przynajmniej będzie im przypominał miłe chwilę. Babcia i dziadek kochają swoje wnuki bezgranicznie. Do tego są tradycjonalistami, uwielbiają drukowane fotografie. Drewniany kalendarz ze zdjęciem wnuków to idealny pomysł na prezent dla dziadków.

Gotowy prezent dla Dziadków w kilka minut!

Wystarczy tylko jedno zdjęcie, aby stworzyć personalizowany prezent dla dziadków. W prosty sposób, dodasz ulubione zdjęcie wnuków. Każdy kalendarz zapakowany jest bezpiecznie w dopasowany kartonik. Możesz wybrać również opcję zapakowania kalendarza na prezent. Wybierz ozdobną owijkę. W zestawie znajduje się gotowy do powieszenia kalendarz. Kalendarz ze zdjęciem na desce ma wymiar 30 x 21 cm. Wysokiej jakości druk UV wykonany zostaje bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Do deski dołączone jest wyrywane kalendarium jednodzielne wraz czerwonym okienkiem do zaznaczania daty. Kalendarium zawiera imieniny oraz najważniejsze święta. Dodatkowo na papierze kredowym nadrukowane zostało skrócone kalendarium na cały rok 2022. Całość tworzy gotowy zestaw do użytku lub wręczenia Dziadkom na prezent. Do zestawu dodatkowo dołączona zostaje również drewniana podstawka do postawienia deski ze zdjęciem po zakończeniu roku. Wystarczy oderwać zdjęcie na desce od kalendarium. To bardzo proste! Kalendarz na desce ze zdjęciem to idealny pomysł na prezent. Może stać się ozdobą salonu, wygodnym i praktycznym notatnikiem, a także rodzinnym portretem. Zdjęcie ukochanych wnucząt będzie towarzyszyć Dziadkom przez cały rok, a nawet i dłużej!

Kalendarz personalizowany prezent na Dzień Babci Dziadka 2022
Zobacz kalendarz drewniany
Bezpieczne pudełko dopasowane do produktu.
Gotowy kalendarz do powieszenia na ścianie.
Kalendarz możesz użyć jako ramkę ze zdjęciem. W zestawie drewniana podstawka do postawienia na komodzie.
Wyrywane kalendarium + kalendarz na cały rok.
Wydruk zdjęcia bezpośrednio na desce.

Czytelne kalendarium z imieninami stworzone z myślą o Dziadkach.

Dziadkowie często kojarzeni z okularami na nosie. Pamiętamy o tym! Foto kalendarz dla Babci i Dziadka posiada czytelne kalendarium. Kalendarium imienin zawiera oznaczenie najważniejszych świąt. Gdy pamięć czasem zawodzi warto spojrzeć w kalendarz. Dodatkowo kalendarz zawiera czerwone okienko do zaznaczania daty.

Kalendarz na drewnie lub ramka ze zdjęciem. Podwójne zastosowanie.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, kalendarz na desce został zaprojektowany tak, aby posłużył dziadkom na długie lata. W dowolnym momencie można stworzyć z niego ramkę ze zdjęciem. Jest to bardzo proste. Po zakończeniu roku lub w każdej chwili deskę ze zdjęciem można odkleić od kalendarium. Deskę ze zdjęciem można powiesić na sznurku na ścianie, ale także postawić na komodzie. W zestawie znajduje się drewniana podstawka do deski. Dzięki temu produkt jest praktyczny i będzie służył na długi czas. Jest to proces całkowicie bezpieczny dla prezentu. Oderwanie kalendarium nie uszkodzi ramki. Zdjęcie na drewnie to elegancka forma ramki ze zdjęciem w nowoczesnym stylu. Wyróżni wnętrze za pomocą naturalnych odcieni drewna i ekologicznych ramek na drewnie.

Zapakuj kalendarz ze zdjęciem na prezent!

Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Prezent dla wyjątkowych osób powinien zostać odpowiednio zapakowany. Zatroszczyliśmy się o to, aby nikt nie martwił się o to, w jaki sposób wręczyć kalendarz. Stwórz gotowy do podarowania prezent dzięki owijce prezentowej na kartonik. Wybierz, czy ma ona być dla babci, dla dziadka, a może uniwersalna? Spraw, aby w tym roku Twoi dziadkowie poczuli się wyjątkowo. Na pewno docenią fakt, że skupiliście się nawet na takich szczegółach jak opakowanie.

Przekonaj się, że warto – zobacz video.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka - fotoKalendarz drewniany
Kliknij tutaj

Please follow and like us:

Dodaj komentarz