Prezent na Dzień Babci i Dziadka. Praktyczny kalendarz ze zdjęciem na desce dla Dziadków

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Ciekawy, najlepiej praktyczny prezent na dzień Babci i Dziadka nie musi wiązać się z wydawaniem fortuny. Wybierz niedrogi prezent na Dzień Babci i Dziadka, ale zarazem sentymentalny, wywołujący radość, a nawet wzruszenie. Dobrze wiemy, że dla nich przede wszystkim liczy się gest i obecność wnuków. Warto wybrać taki upominek, który wykonamy ręcznie lub przynajmniej będzie im przypominał miłe chwilę. Babcia i dziadek kochają swoje wnuki bezgranicznie. Do tego są tradycjonalistami, uwielbiają drukowane fotografie. Drewniany kalendarz ze zdjęciem wnuków to idealny pomysł na prezent dla dziadków. Taki niestandardowy foto kalendarz zostanie z dziadkami przez najbliższy rok, a nawet dłużej! 

Gotowy prezent dla Dziadków w kilka minut

Wystarczy tylko jedno zdjęcie, aby stworzyć personalizowany prezent dla dziadków. W prosty sposób, dodasz ulubione zdjęcie wnuków w kreatorze. W zestawie znajduje się gotowy do powieszenia kalendarz. Kalendarz ze zdjęciem na desce ma wymiar 30 x 21 cm. Wysokiej jakości druk UV wykonany zostaje bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Do deski dołączone jest wyrywane kalendarium jednodzielne wraz czerwonym okienkiem do zaznaczania daty. Kalendarium zawiera imieniny oraz najważniejsze święta. Dodatkowo na papierze kredowym nadrukowane zostało skrócone kalendarium na cały rok 2023. Całość tworzy gotowy zestaw do użytku lub wręczenia dziadkom na prezent. Do zestawu dodatkowo dołączona zostaje również drewniana podstawka do postawienia deski ze zdjęciem po zakończeniu roku. Wystarczy oderwać zdjęcie na desce od kalendarium. To bardzo proste! Kalendarz na desce ze zdjęciem to idealny pomysł na prezent. Może stać się ozdobą salonu, wygodnym i praktycznym notatnikiem, a także rodzinnym portretem. Zdjęcie ukochanych wnucząt będzie towarzyszyć dziadkom przez cały rok, a nawet i dłużej! Możesz wybrać również opcję zapakowania kalendarza na prezent. Wybierz ozdobną owijkę z kartonikiem.

Kalendarz na drewnie lub ramka ze zdjęciem. Podwójne zastosowanie

Jak wspomnieliśmy wcześniej, kalendarz na desce został zaprojektowany tak, aby posłużył dziadkom na długie lata. W dowolnym momencie można stworzyć z niego ramkę ze zdjęciem. Jest to bardzo proste. Po zakończeniu roku lub w każdej chwili deskę ze zdjęciem można odkleić od kalendarium. Deskę ze zdjęciem można powiesić na sznurku na ścianie, ale także postawić na komodzie. W zestawie znajduje się drewniana podstawka do deski. Dzięki temu produkt jest praktyczny i będzie służył na długi czas. Jest to proces całkowicie bezpieczny dla prezentu. Oderwanie kalendarium nie uszkodzi ramki. Zdjęcie na drewnie to elegancka forma ramki ze zdjęciem w nowoczesnym stylu. Wyróżni wnętrze za pomocą naturalnych odcieni drewna i ekologicznych ramek na drewnie.

Kalendarz z drewnem posiada główkę wydrukowaną na brzozowej płycie. Wysokiej jakości druk UV został wykonany bezpośrednio na powierzchni drewnianej. Do deski dołączone jest wyrywane kalendarium jednodzielne.
W komplecie jest podstawka, która pozwala wykorzystać główkę jako ramkę ze zdjęciem.

Czytelne kalendarium z imieninami stworzone z myślą o Dziadkach

Dziadkowie często kojarzeni z okularami na nosie. Pamiętamy o tym! Foto kalendarz dla Babci i Dziadka posiada czytelne kalendarium. Kalendarium imienin zawiera oznaczenie najważniejszych świąt. Kiedy pamięć czasem zawodzi warto spojrzeć w kalendarz. Dodatkowo kalendarz zawiera czerwone okienko do zaznaczania daty.

Zapakuj kalendarz ze zdjęciem na prezent!

Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Prezent dla wyjątkowych osób powinien zostać odpowiednio zapakowany. Zatroszczyliśmy się o to, aby nikt nie martwił się o to, w jaki sposób wręczyć kalendarz. Stwórz gotowy do podarowania prezent dzięki kartonikowi i owijce prezentowej. Wybierz, czy ma ona być dla babci, dla dziadka, a może uniwersalna? Spraw, aby w tym roku Twoi dziadkowie poczuli się wyjątkowo. Na pewno docenią fakt, że skupiliście się nawet na takich szczegółach jak opakowanie.

Przekonaj się, że warto – zobacz video

Please follow and like us:

Dodaj komentarz