Pomysłowe prezenty na 50 rocznicę ślubu

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Zbliża się dzień 50 rocznicy ślubu Twoich rodziców, dziadków czy znajomych? W takim razie czas na odszukanie idealnego prezentu dla tej wytrwałej pary. Niech Twój upominek wzbudzi w nich pozytywne emocje, a złote gody staną się niezapomnianym dniem radości, chwil z rodziną i przyjaciółmi. Jednak co wybrać dla kogoś, kto 50 lat darzy drugą połówkę uśmiechem? Z pewnością coś „od serca”. Mamy kilka propozycji wartych uwagi, zachęcamy więc do ich sprawdzenia.

Prezent na 50 rocznicę ślubu – powrót do pierwszej randki

Na 50 rocznicę ślubu warto sprezentować bliskim udział w ich pierwszej randce. Jeśli z opowieści wiesz, gdzie się odbyła, lokal jeszcze istnieje, a Twoi rodzice czy dziadkowie nie będą mieli nic przeciwko wyjściu do restauracji czy pubu – to doskonały pomysł na prezent. Świetnie, jeśli uda Ci się zaaranżować ten sam posiłek, który jedli podczas pierwszego oficjalnego spotkania. Doskonale, jeżeli restauracja lub inny lokal jest wykończony w podobnym stylu, co pół wieku temu. To będzie niezapomniany wieczór, wyjątkowa randka, tylko we dwoje z okazji złotych godów. Ten elegancki prezent na 50 rocznicę ślubu pozostanie w pamięci Twoich bliskich na długo po zakończeniu tego dnia.

Weekendowy wyjazd do SPA – 50 rocznica ślubu w wyjątkowych warunkach

Dokładnie 50 lat razem – to czas wyrzeczeń, czas pełen miłości i troski o drugą osobę i na pewno brak czasu na przyjemności, jeśli na przykład owocem związku były dzieci. Mamy wyjątkową propozycję na prezent z okazji 50 rocznicy ślubu, a jest nią wyjazd do SPA lub centrum odnowy biologicznej. Takie usługi często świadczą hotele i pensjonaty, możesz więc zarezerwować weekendowy pobyt wraz z wyżywieniem i noclegiem w pięknym, małżeńskim pokoju. Wybierz masaż i kilka zabiegów odnowy biologicznej, a wrażenia z pobytu będą niezapomniane.

Eleganckie kieliszki – czy warto kupić je na prezent?

Masz już główny prezent, jest nim organizacja pobytu w SPA lub odwzorowanie wydarzeń z pierwszej randki, która odbyła się pół wieku temu. Czy potrzebujesz czegoś więcej? Z pewnością jeden z głównych upominków by wystarczył, ale czemu nie dołączyć do niego prezentu dodatkowego? Mamy na myśli na przykład eleganckie kieliszki na wino. To będzie doskonały pomysł, jeśli jubilaci uwielbiają wypić lampkę czerwonego  lub białego trunku do kolacji. Pamiętaj jednak, że mają to być kieliszki wyjątkowe, a jak sprawić, aby takie były? Postawić na modele z grawerem, na którym na przykład będzie widniała informacja o tym, z jakiej okazji otrzymali od Ciebie ten upominek. Konkretny tekst pozostawiamy Tobie do obmyślenia, nie powinno to być trudne.

Wzruszające pomysły na prezent – co to może być?

Kieliszki to niejedyny dodatek do głównego prezentu, jest wiele innych, które mogą stać się jeszcze lepszym wyborem. Jeśli Twoi rodzice czy dziadkowie to osoby sentymentalne, pamiętające o bliskich i zawsze z tęsknotą wypatrujące odwiedzin, postaw na fotografie. Nie ma nic lepszego, jak widok swojego dziecka lub wnuka każdego dnia, niestety nie zawsze jest taka możliwość. Z pomocą zdjęć to się zmieni, taka niespodzianka na 50 rocznicę ślubu będzie wyborem, który pozostanie z bliskimi na długo. Możesz pójść o krok dalej i postawić na duży obraz na płótnie, który na przykład przedstawia jubilatów w objęciach całej rodziny. Pomysłów jest naprawdę wiele, a prezenty, które wywołują wzruszenie, są bez dwóch zdań tymi najlepszymi.

FotoKalendarz– dlaczego warto?

Zostając przy upominkach, które sprawią, że na twarzach obdarowywanych osób pojawi się uśmiech, chcemy przedstawić Ci FotoKalendarz. Jak go stworzyć? Potrzebujesz fotografii, najlepiej tych, na których jesteście razem, ale na pewno sprawdzą się wszystkie, które wywołają wzruszenie u jubilatów. Tak więc co możesz wybrać? Na pewno zdjęcia przedstawiające wspólnie spędzone przez Was chwile, ale to nie wszystko. Postaw na zdjęcia dzieci czy wnuków z młodości i teraz. Taki FotoKalendarz będzie najczęściej przeglądanym w całej kolekcji jubilatów, a jesteśmy pewni, że przez te wszystkie lata zdjęć nazbierało się naprawdę dużo. Jaki jeszcze oryginalny prezent na 50 rocznicę ślubu można kupić? Polecamy dodatek do większego upominku w formie kubków z nadrukiem, na których może pojawić się zarówno zdjęcie, jak i tekst. Twoi rodzice czy dziadkowie będą sięgać po ten upominek każdego ranka przy parzeniu kawy lub popołudnia podczas przygotowywania herbaty.

Fotoobraz z okazji 50-lecia ślubu

Wyjątkowa okazja to i wyjątkowy prezent. FotoObraz o dużych wymiarach, który doskonale wkomponuje się w pozostałe fotografie wiszące już na ścianach w przedpokoju czy sypialni Twoich rodziców czy dziadków. Spraw, aby te złote gody były historyczne, ale jednocześnie pozwól bliskim spoglądać w przyszłość, niech wiedzą, że przez następne dni, miesiące i lata, będą mogli rozkoszować się widokiem najdroższych im osób. Umieść na fotografii całą rodzinę, ale nie ograniczaj się i postaw na kilka wydrukowanych i oprawionych zdjęć Ciebie, Twoich dzieci, dzieci Twoich dziadków i wszystkich najważniejszych osób dla jubilatów. Ostateczny wybór należy do Ciebie, to Ty wiesz, jakie zdjęcia wzbudzą wzruszenie w sercach najbliższych. Mamy nadzieję, że taka pamiątka na 50 rocznicę ślubu spełni ich oczekiwania.

Duży obraz na płótnie – prezent na 50 rocznicę ślubu

Kolejnym ciekawym pomysłem może okazać się duży obraz na płótnie. Jeśli nie wiesz, jaki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców kupić, postaw właśnie na niego. Przede wszystkim ze względu na fakt, że ozdobi ścianę w konkretnym pomieszczeniu, a Twoich rodzice za każdym razem, gdy spojrzą na niego, przypomną sobie o Tobie i tej niezapomnianej chwili, jaką są złote gody. Sentymentalne pamiątki zawsze są najlepszym wyborem, w końcu nie staną się częścią garderoby, niepotrzebnym dodatkiem do wnętrza czy też nie zostaną zjedzone jak bombonierki, ale pozostaną na oczach i w sercach bliskich na zawsze.

Pamiątki z okazji 50 rocznicy ślubu – co kupić?

Chcesz, aby Twoich rodzice otrzymali praktyczny prezent na 50 rocznicę ślubu? W takim razie, co powiesz na kubki z nadrukiem? Jest to świetna propozycja, gdyż bliscy będą z nich korzystać każdego dnia. Kubki staną się częścią ich codziennej rutyny, a więc porannej kawy czy popołudniowej herbatki. Jeśli nie wiesz, co na 50 rocznicę ślubu kupić, a kubki kupiłeś rok temu, co powiesz na podkładki pod kubki? Nie będą to jednak zwykłe podkładki, ale podkładki zadrukowane zdjęciem, które prześlesz. Kolejny wyjątkowy wybór, tak jak fotoPuzzle, jeśli rodzice są fanami cierpliwego łączenia elementów. Jeżeli korzystają ze smartphonów, może etui na telefon zadrukowane konkretną fotografią będzie miłym dodatkiem? Jak widzisz, pomysłów jest wiele.

FotoMagnesy – dodatek do prezentu na 50 rocznicę ślubu

Masz już bilety na pobyt w SPA, kupiłeś upominek w postaci fotografii w ramce, masz kubek, czy potrzeba Ci coś jeszcze? Według nas możesz do tego dokupić fotoMagnesy. To niedrogi, niewielki dodatek, a wciąż wyjątkowy, bo sentymentalny. Na magnesach znajdą się zdjęcia przedstawiające całą rodzinę. Co ważne, magnesy nie są duże, możesz więc kupić ich wiele, najlepiej, jeśli na każdym będzie jedna osoba z rodziny, wtedy cała lodówka będzie wypełniona fotografiami, a Twoi rodzice lub dziadkowie każdego dnia nie będą mogli nacieszyć się ich widokiem. 

Vouchery na masaż – dlaczego to dobry pomysł na prezent?

Co się daje na 50-lecie małżeństwa? Bez dwóch zdań vouchery – chcemy Ci przedstawić jedną z propozycji, a będzie nią „bilet” na masaż. Jeśli Twoi rodzice czy dziadkowie z jakiegoś powodu nie będą mogli wybrać się na cały weekend do SPA, jeden zabieg może być idealną receptą rozwiązującą ten problem. Jeśli wybierzesz mądrze i postawisz na salon masażu, który jest polecany i chętnie wybierany przez innych, możesz sprawić, że jeden zabieg odmieni Twoich bliskich na wiele dni, szczególnie jeśli nieczęsto korzystają z takich usług.

Prezent na złote gody – voucher do teatru lub filharmonii

Na koniec równie ciekawa propozycja na prezent z okazji 50 rocznicy ślubu, czyli bilet do teatru lub filharmonii. Jeśli Twoi rodzice kochają sztukę, kino i muzykę, taki podarunek będzie dla nich idealny. Nie da się ukryć, że starsze pokolenie wciąż woli wyjście do teatru od pobytu w kinie, filharmonię z kolei kocha każdy, kto często słucha muzyki klasycznej. Jeśli Twoi rodzice lub dziadkowie należą do grona takich osób, będzie to dla nich prezent idealny. Oczywiście nie musisz dostosowywać się do tej propozycji, mamy jednak nadzieję, że jedna z tych opisanych wcześniej spełni Twoje oczekiwania, a przede wszystkim sprawi, że na twarzach obdarowywanych jubilatów pojawi się szczera radość.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz