Personalizowany prezent na święta do 50 zł – foto Kalendarz 2022.

Foto inspiracje od Fotobum.pl

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami, a co za tym idzie? Każdy z nas zaczyna szukać prezentów dla bliskich. Jaki właściwie powinien być idealny prezent? Według nas najlepszy podarunek to ten, po otrzymaniu którego obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Brzmi dziwnie? Wbrew pozorom to bardzo proste. Taki efekt możemy uzyskać za sprawą prezentów personalizowanych. Zwykły kubek, kalendarz czy inny upominek może zaskoczyć w bardzo miły sposób. Wystarczy umieścić na klasycznych produktach imię lub zdjęcia z bliską osobą. Jesteś człowiekiem szukającym prezentu na święta, który będzie tani, praktyczny i ładny? Nie mogłeś trafić lepiej. Oto propozycje personalizowanych i przede wszystkim tanich prezentów świątecznych na każdą kieszeń. W poniższym artykule opiszemy Ci również ich zalety. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zaufaj nam. Udowodnimy, że aby trafić prezentem prosto w serce, nie trzeba wydawać wielu pieniędzy.

Tani prezent na święta dla każdego – jak go zrobić?

Żyjemy w czasach, w których technologia z dnia na dzień gna do przodu. Kiedyś przygotowanie upominku z własnym nadrukiem pochłaniało wiele czasu. Należało wyjść z domu, znaleźć miejsce specjalizujące się w grafice itd. Najgorsze było jednak powierzenie swojego zaufania osobom w kwestii wykonania naszego projektu. Wiedzieliśmy tylko ile czasu zajmie przygotowanie produktu, ale nie mogliśmy nadzorować procesu jego przygotowania. Dziś każdy z nas może poczuć się jak projektant. W stuprocentowej kontroli wyglądu upominku pomoże nam intuicyjny kreator. Po wybraniu produktu, który nas zaintrygował, możemy przejść do jego personalizacji. Dzięki temu Twój upominek powstanie z myślą o obdarowanej osobie. Sklepy, które specjalizują się w produktach personalizowanych, posiadają w swojej ofercie gotowe motywy. Dzięki temu każdy z nas może z nich skorzystać, zmieniając poszczególne elementy projektu. Jeśli jednak chcecie spróbować swoich sił w projektowaniu — żaden problem. Zastanówcie się nad wyborem opcji własnego nadruku i użyjcie swojej kreatywności. Kreatory są bardzo proste w użytku. Jesteśmy pewni, że każdy człowiek poradzi sobie z projektowaniem przy pomocy takich udogodnień. Miej pełną kontrolę nad wyglądem prezentu, który otrzymasz.

Personalizowany prezent na święta do 50 zł - foto Kalendarz 2022
www.fotobum.pl

Prezent na Święta Bożego Narodzenia do 50zł – fotoKalendarze z własnymi zdjęciami

Święta to szczególny czas nie tylko ze względu na ich klimat i prezenty. Grudzień to czas, który kojarzy się głównie ze zbliżającym się końcem roku. Co powiesz na prezent, który jest stworzony dla każdego? Wielu ludzi lubi planować i mieć kontrolę nad swoim czasem. Inni zaś zapisują w różnych miejscach notatki przypominające o ważnych wydarzeniach. Co, gdyby stworzyć prezent, który pasuje dla każdego? Kalendarz to idealny upominek dla rodziców, dziadków, przyjaciół i rodzeństwa. To niezwykle praktyczna rzecz, która nie zostanie rzucona w kąt po kilku dniach. Kalendarz ze zdjęciami towarzyszy człowiekowi przez cały rok. Fotografie umieszczone na kalendarzu dodają mu dodatkowo wielkiej mocy. Obdarowana osoba będzie mogła każdego miesiąca cieszyć się prezentem na nowo. Wszystko za sprawą przewracania kartek, co pozwala na odkrywanie kolejnych zdjęć. Nadruk na kalendarzu jest w bardzo dużej jakości, co stanowi kolejny atut. Po upływie 12 miesięcy można śmiało za pomocą nożyczek wyciąć zdjęcia ze stron kalendarza. Pomyślicie — ale po co? To proste. Wycięte fotografie można śmiało zawiesić w ramach i dać im drugie życie. Foto kalendarze to sprawdzony i lubiany pomysł na tani prezent świąteczny. Formaty kalendarzy są również różne. Począwszy od klasycznych 13-stronnicowych, poprzez jednodzielne i plakatowe oraz magnetyczne skończywszy na biurkowych „piramidkach”. Różnorodność wyboru to kolejny atut. Nie musimy się ograniczać. Możemy podarować komuś kalendarz uwzględnieniem miejsca, w którym chcemy, aby miała cenne wspomnienia. Nie musimy wcale ograniczać się do kuchni, czy ścian pokoju. Kalendarz ze zdjęciami sprawdzi się idealnie również w biurach i miejscach pracy. Mieszkasz może z osobą, która jest bardzo zapracowana i rzadko bywa w domu? Umieść najciekawsze zdjęcia na kartkach kalendarza biurkowego. Dzięki temu cenne wspomnienia będą zawsze obok ważnej dla Ciebie osoby. Gwarantujemy, że zadowolenie spowodowane otrzymaniem takiego prezentu pod choinkę jest ogromne i bardzo wzruszające. Personalizacja dodatkowo daje poczucie, iż włożyliśmy w podarunek całe swoje serce. Poza tym nic nie cieszy tak bardzo, jak coś wykonane własnoręcznie. Takiego prezentu pod choinkę nie dostaniecie w żadnym sklepie, co wie każdy. Dlatego zapewniamy — jest to tani prezent na święta, który bardzo mocno łapie za serce.

Personalizowany prezent na święta do 50 zł - foto Kalendarz 2022
fotoKalendarze ścienne

Zobacz przykładowe realizacje foto Kalendarzy personalizowanych z ubiegłego roku

Wybierz idealny kalendarz dla siebie:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz