Pomoc

Co to jest Fotobum.pl?

Fotobum.pl powstał abyś mógł wydrukować swoje zdjęcia z telefonu, Facebooka, Instagrama lub dysku komputera. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości i drukujemy Twoje zdjęcia na profesjonalnych maszynach aby cieszyły oko przez długie lata. Proste i intuicyjne dodawanie zdjęć i szybkość realizacji zamówienia to coś co nas wyróżnia. Będziesz mieć niepowtarzalne fotoprodukty, którymi możesz się podzielić z bliskimi lub zatrzymać dla siebie.

Formy płatności?

Mamy 2 rodzaje płatności: płatność z góry za pośrednictwem płatności PayU oraz płatność za pobraniem.

Koszty dostawy ?

Poczta Polska Kurier48 - 14,90 zł

Poczta Polska kurier48 pobranie - 19,90 zł


Czas realizacji zamówienia ?

Standardowy czas realizacji to 3 dni robocze od momentu dokonania płatności + czas na dostarczenie przesyłki 1-2 dni roboczych.

Jak przesłać zdjęcia ?

Do zamawiania fotoproduktów należy wykorzystać nasz kreator. Najpierw wgrywasz zdjęcia z dowolnego miejsca: dysku komputera, facebooka, Instagrama i kadrujesz je do kwadratu.

Czy mogę kadrować i przesuwać zdjęcia ?

Tak, nasz kreator pozwala kadrować zdjęcia, obracać oraz przybliżać i oddalać.

Jaka jest optymalna rozdzielczość zdjęć ?

Optymalna rozdzielczość to 300 dpi. Przybliżając zdjęcie pamiętaj, że zmniejszasz rozdzielczość zdjęcia.

Chciałbym podarować fotoprodukt komuś bliskiemu. Czy jest możliwa wysyłka na inny adres?

Pewnie. Uwielbiamy doręczać prezenty więc w formularzu zamówienia masz możliwość wpisania innego adresu wysyłki niż Twój. Ty masz prezent z głowy a obdarowany będzie zaskoczony niespodzianką.

Zapomniałem opłacić zamówienie. Czy to znaczy, że nie otrzymam zdjęć ?

Zamówienie trzeba opłacić z góry za pośrednictwem PayU. Jest to najskuteczniejsza metoda abyśmy mogli jak najszybciej zająć się Twoimi fotkami. Jeśli jednak przegapiłeś moment opłacenia zamówienia to nie martw się. Link do ponowienia płatności online otrzymasz od nas w mailu dotyczącym Twojego zamówienia.

Czy jest możliwy zwrot zamówionego produktu ?

Nie, każde zamówienie jest drukowane na Twoje specjalne zamówienie stąd nie ma możliwości zwrotu.

Czy wystawiamy faktury VAT ?

Tak oczywiście, do każdego zamówienia wystawia się Faktura VAT. Możesz ją pobrać samodzielnie w dowolnym momencie z linku, który otrzymasz na maila z podglądem Twojego zamówienia.

Jak mogę się z Wami skontaktować ?

Uwielbiamy rozmawiać więc możesz do nas dzwonić 62 720 69 92 jeśli jednak wolisz słowo pisane to czekamy na maile pod adresem kontakt@fotobum.pl