Darmowa dostawa dla zamówień od 79,00 zł
Menu

Pomoc

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas.

Co to jest Fotobum.pl

Fotobum.pl powstał abyś mógł wydrukować swoje zdjęcia z telefonu, Facebooka, Instagrama lub dysku komputera. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości i drukujemy Twoje zdjęcia na profesjonalnych maszynach aby cieszyły oko przez długie lata. Proste i intuicyjne dodawanie zdjęć i szybkość realizacji zamówienia to coś co nas wyróżnia. Będziesz mieć niepowtarzalne fotoprodukty, którymi możesz się podzielić z bliskimi lub zatrzymać dla siebie.

Formy płatności

Rodzaje płatności: płatność z góry za pośrednictwem płatności PayU, przelewem tradycyjnym oraz płatność za pobraniem.

Koszty dostawy

Kurier DHL  - 12,99 zł

Kurier DHL - pobranie 19,99 zł

Paczkomaty Inpost - 11,99 zł


Czas realizacji zamówienia

Standardowy czas realizacji to 3 dni robocze od momentu dokonania płatności + czas na dostarczenie przesyłki 1-2 dni roboczych.

Uwaga: zamówienia do produkcji przekazywane są w nocy w związku z czym pierwszy dzień realizacji zawsze liczony jest od kolejnego dnia.


Jak przesłać zdjęcia

Do zamawiania fotoproduktów należy wykorzystać nasz kreator. Wystarczy najpierw wgrać zdjęcia z dysku komputera lub telefonu a następnie je wykadrować. Czy mogę kadrować i przesuwać zdjęcia

Tak, nasz kreator pozwala kadrować i obracać zdjęcia. 

Jaka jest optymalna rozdzielczość zdjęć

Optymalna rozdzielczość to 300 dpi. Przybliżając zdjęcie pamiętaj, że zmniejszasz rozdzielczość zdjęcia.

Chciałbym podarować fotoprodukt komuś bliskiemu. Czy jest możliwa wysyłka na inny adres ?

Pewnie. Uwielbiamy doręczać prezenty więc w formularzu zamówienia masz możliwość wpisania innego adresu wysyłki niż Twój. Ty masz prezent z głowy a obdarowany będzie zaskoczony niespodzianką.

Zapomniałem opłacić zamówienie. Czy to znaczy, że nie otrzymam zdjęć?

Zamówienie trzeba opłacić z góry za pośrednictwem PayU. Jest to najskuteczniejsza metoda abyśmy mogli jak najszybciej zająć się Twoimi fotkami. Jeśli jednak przegapiłeś moment opłacenia zamówienia to nie martw się. Link do ponowienia płatności online otrzymasz od nas w mailu dotyczącym Twojego zamówienia.

Czy jest możliwy zwrot zamówionego produktu?

Nie, każde zamówienie jest drukowane na Twoje specjalne zamówienie stąd nie ma możliwości zwrotu po wykonaniu druku. 

Czy wystawiamy faktury VAT

Tak oczywiście, do każdego zamówienia wystawia się Faktura VAT. Możesz ją pobrać samodzielnie w dowolnym momencie z linku, który otrzymasz na maila z podglądem Twojego zamówienia.

Jak mogę się z Wami skontaktować?

Uwielbiamy rozmawiać więc możesz do nas dzwonić 62 720 69 92 jeśli jednak wolisz słowo pisane to czekamy na maile pod adresem kontakt@fotobum.pl

Mam problem z dokonaniem płatności. Co zrobić?

Jeśli podczas dokonywania płatności za Twoje zamówienie wystąpiły jakieś problemy np. wylogowanie z banku i płatność nie została zrealizowana przy kolejnej próbie przed dokonaniem płatności raz jeszcze kliknij najpierw przycisk "wygeneruj nową płatność", który znajduje się w otrzymanym na maila linku do Twojego zamówienia. 


Jeżeli mimo to błąd nadal będzie się pojawiał skontaktuj się z nami. 

Czy mogę na zdjęciu umieścić napis?

W kreatorze jest możliwość dodawania podpisów do fotoMagnesów polaroid oraz fotoGrafii polaroid. Masz do wykorzystania 50 znaków. 

Jeśli chodzi o resztę produktów można do kreatora wgrać gotowe zdjęcie z przygotowanym wcześniej naniesionym samodzielnie w dowolnym programie napisem.

Należy jednak pamiętać o zachowaniu ok. 6 mm marginesów bezpieczeństwa z każdej strony. Podczas wycinania przez maszynę napisy przy krawędzi mogą zostać przycięte. 

Czy jest możliwość łączenia zamówień?

Do każdego zamówienia generują się koszty przesyłki. W przypadku, gdy klient złoży dwa oddzielne zamówienia każde z nich wysyłamy jako osobną przesyłkę. Nie ma możliwości łączenia zamówień i zwrotu kosztów za kolejną przesyłkę. W związku z czym prosimy dodawać zamówione produkty do jednego koszyka w jednym zamówieniu.