Zaproszenia podziękowania i prezenty na Ślub i Wesele TRENDY 2021

W życiu człowieka przychodzi taki moment, w którym marzenie z beztroskich lat młodości o tym jednym, wyjątkowym dniu urzeczywistnia się. Mowa tutaj oczywiście o Ceremonii Zaślubin. Nagle zaczyna się etap planowania z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby ten dzień zapadł na długo w pamięci nie tylko Młodych, ale również gości.

1. Organizacja:

Eleganckie zaproszenia na ślub

Przygotowujesz się do ceremonii zaślubin i starasz się dopracować każdy jej szczegół? Spójne, dobrze przemyślane elementy dekoracyjne są niezwykle ważne i podkreślają nasz styl oraz gust. Wiele par pragnie, aby ich ślub, a także wesele były organizowane w konkretnej stylistyce, która wymaga od nas szczególnego dopracowania i dbałości o szczegóły. Bez wątpienia zaproszenia ślubne również stanowią istotny element tego procesu. To właśnie one stanowią zapowiedź całego wydarzenia i wprowadzają gości w klimat zbliżającego się wesela.

Naklejki na alkohol - estetyczna dekoracja stołu weselnego

Napoje wyskokowe kojarzą się często z gorzkim smakiem i bólem głowy. Uważamy jednak, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dlaczego więc nie upiększyć wyglądu butelek ustawianych na stolikach? Zadbaj o eleganckie naklejki na alkohol, aby zabawa do białego rana była jeszcze lepsza! Zastanawiasz się, co wyróżnia oferowane przez nas naklejki? To ich niebanalny wygląd oraz jakość. Przede wszystkim etykiety są estetycznym dodatkiem, który może stanowić także świetną pamiątkę z danego wydarzenia. Dzięki personalizacji projektu, masz możliwość dodania własnego tekstu - imienia, daty czy nazwy uroczystości.

Słodkie podziękowanie - naklejki na ciasto

Po Weselu często zostaje nam wiele ciasta, ale kto to wszystko ma zjeść? W takiej sytuacji decydujemy się na wręczenie słodkości gościom. Aby pudełko stało się kolejnym wyjątkowym elementem tego wielkiego wydarzenia proponujemy Państwu naklejki na pudełka na ciasto. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać nasze efektowne naklejki podziękowania na pudełka z ciastem? Ponieważ jest to nie tylko ciekawa forma podziękowania zaproszonym na uroczystość, ale także świetna dekoracja. Opakowania ozdobione spersonalizowanymi etykietami prezentują się zachwycająco. Każda obdarowana osoba z pewnością poczuje się znakomicie. To ogromny ukłon w stronę gości.

Numeracja na stoły weselne na szkle akrylowym

Nadruk na plexi to absolutny fenomen tego sezonu. Coraz więcej par decyduje się na numerację stolików na sali. Każdy stolik posiada swój własny numer, co spowoduje, że każda wchodząca osoba będzie wiedziała, które miejsce powinna zająć. Niewątpliwie takie numerki ułatwią logistyczne rozprowadzenie gości na sali.

2. Podziękowania dla gości:

Podziękowania Weselne magnes ze zdjęciem

Nie masz pomysłu na to co podarować gościom w podziękowaniu za przybycie? To proste! Każdy kojarzy te stare aparaty, z których zdjęcia wywoływane były natychmiastowo. Mowa tu o Polaroidach. Magnes w ich kształcie to idealny pomysł na drobny, ale sentymentalny upominek. Stwórz wyjątkową i oryginalną kartkę z życzeniami na magnesie. Możesz mieć pewność, że bliska osoba będzie mieć ten upominek zawsze w zasięgu wzroku - na lodówce! Na magnesie możesz dodać własny tekst i zdjęcia.

3. Pomysł na prezent:

Miłość na obrazie

Jeśli na ślub wybierasz się w roli gościa koniecznie powinieneś mieć ze sobą prezent. Młoda Para z pewnością będzie zachwycona z otrzymania obrazu z nimi w roli głównej. Poszukaj ich wspólnego zdjęcia, lub poproś o przesłanie czegoś Tobie i w łatwy sposób za sprawą naszego kreatora umieść zdjęcie na płótnie. Nasze obrazy cechują się najwyższą jakością druku, sam w sobie produkt sprawia wrażenie faktycznie namalowanego ze względu na fakturę farb, którą maszyna nanosi na tworzywo.

4. Podziękowania dla rodziców i świadków

Świadek to bardzo ważna osoba na Weselu. Specjalnie dla niego przygotowaliśmy koszulki, które dodatkowo możesz spersonalizować jego imieniem.

Najważniejsi jednak tuż po Młodej Parze bez wątpienia są rodzice. W ramach podziękowania im za trud i dobro włozone w nasze wychowanie przygotowaliśmy personalizowane podziękowania dla rodziców na szkle akrylowym, plexi.