Menu
fotoProdukty dla miłośników psów

fotoProdukty dla miłośników psów

Każdy właściciel psa jest bardzo mocno z zżyty ze swoim pupilem - jednak jak to mówi stare przysłowie: "pies to najlepszy przyjaciel człowieka". Statystycznie każdy opiekun czworonoga robi sobie, lub jemu bardzo dużo zdjęć, a co gdyby tak umieścić je na fajnych foto gadżetach?

#1 fotoKubek ze zdjęciem lub grafiką

Idąc każdego dnia na kilka godzin do pracy w czterech ścianach naszego domu zostawiamy swoich małych przyjaciół. Niewątpliwie obie strony za sobą bardzo mocno tęsknią. Psiakowi pozostał nasz zapach osadzony na kanapie, a nam? Aby część Twojego pupila zawsze była przy Tobie idealnym rozwiązaniem będzie kubek. Podczas przerwy delektując się chwilami spokoju z kawą czy herbatą będziesz mógł zawsze spoglądać na ukochanego czworonoga.

#2 Personalizowany Magnes na lodówkę

Magnes na lodówkę to genialny dodatek do domowego zacisza prawdziwego miłośnika zwierząt. Przedmiot prezentuje się bardzo estetycznie na lodówce, tę cechę zapewniają mu jego rozmiar (10 x 15cm), wysokiej jakości wydruk oraz pokrycie błyszczącym laminatem.

Największym atutem jest możliwość samodzielnej personalizacji magnesu.

#3 Notatnik personalizowany

Dla siebie, czy na prezent? Notatnik może posłużyć do wszystkiego - notowanie, planowanie, rysowanie itd. Idealnie spełni swoje zadanie jako podarunek dla miłośnika psów.

#4 Podkładki pod mysz

Sam zaprojektuj własną, wyjątkową podkładkę pod myszkę. Praktyczna podkładka pod myszkę ze zdjęciem Twojego pupila posłuży Ci w zarówno w domu jak też w pracy.

#5 Plakaty ze zdjęciami

Skorzystaj z gotowego szablonu, który sprawi, że zdjęcia Twojego psa zyskają pięknego wyglądu. Dopasuj zdjęcia, wpisz imię pupila i ciesz się piękną ozdobą pomieszczenia.

W ofercie motyw w formacie A3 i B2