Menu
Black weekend w Fotobum 26.11 - 29.11.2021

Black weekend w Fotobum 26.11 - 29.11.2021

Black Weekend zbliża się wielkimi krokami. W tym roku marka Fotobum podjęła współprace z znanym polskim rysownikiem Żartowniś Ponury Żartowniś słynie z czarnego humoru.Na swoich mediach społecznościowychł zgromadził już ponad 300 tysięcy fanów

Produkty z autorskimi grafikami Żartownisia Ponurego zostały stworzone specjalnie na "Czarny Weekend". Są to produkty z serii limitowanej.

Poniżej przedstawiamy 3 promocje na Black Weekend.

ostatnie

Promocje obowiązują od piątku 26 listopada do poniedziałku 29 listopada.

1. Przy zakupie dwóch dowolnych fotokalendarzy kubek w prezencie

Przy zakupie dwóch dowolnych kalendarzy w dniach 26.11 - 29.11.2021 w prezencie dorzucamy kubek z autorską grafiką zaprojektowany przez samego Żartownisia Ponurego. Kalendarze mogą służyć jako prezent o choinkę. Warto o nich pomyśleć nieco wcześniej.

KUBEK2

Zobacz dostępne fotoKalendarze i kalendarze gotowe z dedykacją

KUBEK

2. Do każdego zamówienia magnes w prezencie

Do każdego zamówienia złożonego w Black Week, niezależnie od wartości koszyka dorzucamy magnes na lodówkę z grafiką Żartownisia Ponurego. Magnes ma wymiar 7,5 x 7,5 cm. Grafika nadrukowana w wysokiej jakości, pięknie zaprezentuje się na lodówce jako zabawny gadżet.

magnes

Przejrzyj już dziś ofertę sklepu Fotobum i przygotuj się na Black Weekend.

3. Przy zakupie dowolnego Etui na telefon podstawka w prezencie

Wybierz model swojego telefonu spośród szerokiej oferty i stwórz własny case. Do każdego zamówienia z etui na telefon dorzucamy solidną i praktyczną podstawkę pod telefon. W ofercie naszego sklepu znajdziecie etui na telefony najpopularniejszych marek. Zaczynając od znanych wszystkim smartfonów marki Apple, idąc poprzez Samsungi, przechodząc do Huawiei, kończąc na Xiaomi.

podstawka

Dostępne modele znajdziesz tutaj

ostatnie