Dzień kobiet – 10 sprawdzonych prezentów

Foto inspiracje od Fotobum.pl

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Jest to świetna okazja, aby podziękować kobietom za ich obecność, wsparcie i uczucia, aby je docenić i okazać im szacunek lub miłość. Dlatego warto pomyśleć o kreatywnym prezencie, który wywoła uśmiech na twarzy dziewczyny, żony, mamy czy siostry. Zwykle z tej okazji wręcza się kobietom kwiaty, słodycze lub drobne upominki. Postanowiliśmy przełamać nieco to schematyczne myślenie, dlatego przygotowaliśmy ciekawe propozycje. Jeśli nie wiesz, jaki prezent na Dzień Kobiet wybrać, to w tym artykule znajdziesz 10 oryginalnych pomysłów!

  • Ramka Spotify ze zdjęciem na szkle akrylowym

Nietuzinkowy pomysł na prezent na Dzień Kobiet, który będzie idealny dla miłośniczki muzyki? Zdecyduj się na ramkę Spotify ze zdjęciem na szkle akrylowym. Na tabliczce z drewnianym stojakiem możesz umieścić Waszą wspólną fotografię i tytuł ulubionej piosenki. Będzie to oryginalny prezent dla dziewczyny na Dzień Kobiet, który przywoła piękne wspomnienia. Ramkę ze zdjęciem możesz samodzielnie zaprojektować za pomocą kreatora dostępnego na naszej stronie internetowej.

  • Personalizowane etui na telefon

Jeżeli zastanawiasz się, co dać na Dzień Kobiet bliskiej Ci osobie, możesz postawić na bardzo praktyczne i zarazem unikatowe rozwiązanie. Przykładem takiego prezentu jest personalizowane etui na telefon. Wystarczy, że wybierzesz case pasujący na dany model komórki i samodzielnie stworzysz unikatowy projekt z wykorzystaniem własnych zdjęć lub gotowych elementów dostępnych w naszym kreatorze. Takie rozwiązanie to świetny prezent na Dzień Kobiet dla dziewczyny, żony czy przyjaciółki. Udowadnia Twoje zaangażowanie i pokazuje, że zawsze chcesz być blisko niej.

  • Koszulka z własnym nadrukiem

Kolejnym interesującym rozwiązaniem, które stanowi ciekawy pomysł na prezent na Dzień Kobiet, jest koszulka z własnym nadrukiem. Możesz stworzyć unikalną bluzkę o sentymentalnym lub zabawnym charakterze. Wszystko zależy od tego, jakie zdjęcia, grafiki i napisy postanowisz umieścić na koszulce. Jeśli nie wiesz, co kupić kobiecie na Dzień Kobiet, to personalizowana koszulka może się okazać idealnym rozwiązaniem.

  • Magnes na lodówkę

Niezwykle subtelny pomysł na prezent na Dzień Kobiet to magnes na lodówkę. Możesz na nim umieścić Wasze wspólne zdjęcie, tak aby ważna dla Ciebie kobieta zawsze czuła Twoją obecność. Ten upominek przywołuje wspomnienia i wzbudza wiele emocji. Możesz wybrać zdjęcie, które zostało zrobione w ważnym dla Was miejscu lub podczas istotnego wydarzenia. Magnes pomoże Ci wyrazić swoje uczucia i pokazać ukochanej lub mamie, jak ważna jest dla Ciebie w tym dniu.

  • Kubek ze zdjęciem

Jeśli zastanawiasz się, co kupić na Dzień Kobiet bliskiej Ci osobie, to możesz postawić na bardziej praktyczne rozwiązanie. Idealnym pomysłem może okazać się kubek ze zdjęciem. Wystarczy, że fotografię połączysz z unikatowym napisem, a obdarowana osoba będzie uśmiechała się każdego dnia podczas porannej kawy czy herbaty. Personalizowany kubek to bardzo dobry wybór, jeżeli zależy Ci na praktycznym i eleganckim upominku.

  • Poduszka z własnym nadrukiem

To kolejna niezwykła propozycja dla osób, które zastanawiają się nad tym, jaki prezent na Dzień Kobiet przygotować. Poduszka z własnym nadrukiem daje wiele możliwości. Możesz na niej umieścić wspólne zdjęcie, zabawną grafikę, a także motywacyjny napis, który pomoże wstać z łóżka w chłodne i zimowe poranki. Poduszka jest upominkiem bardzo praktycznym i świetnie sprawdzi się jako upominek dla wszystkich amatorek popołudniowych drzemek. Jest to dobry pomysł na prezent na Dzień Kobiet dla dziewczyny, dzięki któremu będzie mogła stale czuć Twoją bliskość.

  • Zawieszka do auta ze zdjęciem

Dla fanek motoryzacji świetnie sprawdzi się zawieszka do auta ze zdjęciem. To estetyczny dodatek do samochodu mogący umilić czas powrotu z pracy czy wyjazd na delegację. Jeśli akurat dajesz go kobiecie, która jeździ dość szybko, możesz umieścić na nim napis przypominający o tym, aby jechała zgodnie z przepisami. Jest to dobry pomysł na Dzień Kobiet, zwłaszcza że możesz go spersonalizować, czyniąc zawieszkę bardziej osobistą.

  • Ramka Instagram ze zdjęciem na szkle akrylowym

Instagram pokochały miliony użytkowników na całym świecie. Większość osób korzysta z tej aplikacji na co dzień. Fantastycznie sprawdzi się więc prezent nawiązujący do tej platformy. Jeśli nie wiesz, co dać na Dzień Kobiet dziewczynie lub siostrze, która uwielbia robić zdjęcia i dzielić się nimi w mediach społecznościowych, to ramka Instagram ze spersonalizowaną fotografią wydrukowaną na szkle akrylowym i osadzoną na drewnianym stojaku może być bardzo dobrym pomysłem.

  • FotoKsiążki

FotoKsiążki to idealny pomysł na prezent dla sentymentalnej kobiety. W jednym miejscu umieścisz część wspomnień, do których obdarowana osoba będzie mogła wrócić w dowolnym momencie. Wybrane fotografie mogą przypomnieć o wspólnie spędzonych chwilach i wywołać uśmiech na twarzy żony, babci, mamy czy przyjaciółki. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki prezent na dzień kobiet kupić, to fotoKsiążka będzie świetnym wyborem.

  • FotoGrafie Mini

FotoGrafie Mini to pomysł na prezent na Dzień Kobiet dla osoby, która uwielbia robić zdjęcia i przystrajać nimi swoje mieszkanie. FotoGrafie Mini można przymocować małymi spinaczami na sznurku, przyczepić na lodówkę za pomocą magnesu, przechowywać w albumie lub podarować komuś bliskiemu w formie pamiątki. Warto podkreślić, że kreatywne rozwiązania wyrażają więcej emocji niż bukiet kwiatów czy pudełko czekoladek. Jeśli chcesz więc sprawić miłą niespodziankę bliskiej Ci kobiecie z okazji jej święta, to taki upominek będzie fantastycznym wyborem.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz